Abiye Doğum Günü Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Abiye Doğum Günü Mesajları, Abim İçin Doğum Günün Mesajı, Abiye En Güzel Doğum Günü Mesajı, Abiye Doğum Günü Sözleri, Abiye İyi Ki Doğdun Mesajları, Abiye Resimli Doğum Günü Mesajları

Reklamlar

Abiye Doğum Günü Mesajları

Abiye Doğum Günü Mesajları

İnşallah neşeni hiçbir zaman kaybetmezsin, kalbinin güzelliği yüzüne vursun, her günün doğum günün kadar özel olsun. Canım abim doğum günün kutlu olsun.

Canım abim neşe ile gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Canım abimin doğum günü kutlu olsun.

Evimizin neşesi, hayatımızın anlamı canımız, bu hayattaki her şeyimiz güzeller güzeli abimizin bugün doğum günü. Rabbim huzurlu, mutlu ve sağlıklı nice yaşlar nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevla’m sana huzur ve mutluluk içinde, başarılarla dolu bir ömür nasip etsin. Her zaman doğru yerde doğru insanlarla çalışmak nasip etsin. Yeni yaşın kutlu olsun Abim.

İnşallah neşeni hiçbir zaman kaybetmezsin, kalbinin güzelliği yüzüne vursun, her günün doğum günün kadar özel olsun. Canım abim doğum günün kutlu olsun.

İnsanın bir abisi olmalı canı kadar sevdiği, insanın bir abisi olmalı baba dediği zaman her şeyi unutturduğu, insanın bir abisi olmalı bu mesajı okuyan canım abim gibi. İyi ki doğdun canım abim.

Reklamlar

Rabbim ömrünü de kalbin gibi güzel eylesin, bugün dileğin tüm dileklerin gerçek olsun. Nice mutlu yıllara abim.

Sen benim bu hayatta yaşama sebebim, sen benim en değerlim, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun Abiciğim.

Bugün senin doğum günün, bizim için de özel bir gün çünkü senin gibi güzel bir abimiz var nice nice yıllara canım abim.

Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice nice mutlu yıllara canım abim.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım abim.

Sen benim en büyük kahramanımdın, sen benim koruyucum, sen benim her anımda yanımda olanımdın. Sen benim canım abimsin. Seni çok seviyorum abiciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun canım abim.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun abim.

Reklamlar

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle canım abim. Yeni yaşın kutlu olsun.

Lütfen dikkat bu mesaj kardeşinden yakışıklı kahramanına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir ve abimin doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir.

Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman iyi yürekli abisisin. İyi ki doğdun.

İnsanın bir abisi olmalı canı kadar sevdiği, insanın bir abisi olmalı kardeşim dediği zaman her şeyi unutturduğu, insanın bir abisi olmalı bu mesajı okuyan canım abim gibi. İyi ki doğdun canım abim

Yüce Mevla’m sana kalbin kadar güzel, gülüşlerin kadar neşeli bir ömür nasip etsin. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın abiciğim.

Her zor anımda bana yardım eden, ben bir şey yapacağım zaman hemen annem tarafından koruyucu olarak görevlendirilen, kendi oynamayıp beni oynatan, kendi yemeyip bana veren canım abim. Ben senin hakkını hiç ödeyemem. Rabbim sana senin gibi güzel bir ömür nasip etsin. Yeni yaşın sana dilediğin tüm güzellikleri getirsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim.

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir