Anneanneye Doğum Günü Mesajı

Sayfamızdaki bu yazımızın içeriğinde anneanneye doğum günü mesajı uzun ve torundan anneanneye doğum günü mesajı, anneanneye duygusal doğum günü mesajı ve anneanneye doğum günü mesajları güzel sözcüm sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Anneanneye Doğum Günü Mesajı Kısa

Anneanneye Doğum Günü Mesajı Kısa

-> Doğum günün kutlu olsun. Daha nice nice mutlu yıllara bir tanecik anneannem.

-> Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem, hep böyle güzel melekler doğsun.

-> Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyi ki doğdun bitanecik anneannem.

-> Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle biricik anneannem. Doğum günün kutlu olsun!

-> Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

-> Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

-> Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

-> Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

Reklamlar

-> Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın biricik anneannem. Doğum günün kutlu olsun.

-> Yine mutlu, yine umutlu, yine sevgi dolu nice yıllara, doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

-> Sen her zaman benim için özel birisin, unutma bunu bitanecik anneannem. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara biricik anneannem.

-> Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

-> Yeni yaşının sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle, doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

-> Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

-> İnşallah yeni yaşında güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

-> Her zaman mutlu olmayı başararak imkansızlıkları zorlayan canım anneannem, iyi ki doğdun ve iyi ki varsın!

Reklamlar

-> Dilerim yeni yaşında neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem. Nice mutlu yıllara.

-> Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara Anneanne.

-> Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

-> Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Mutlu yıllar canım anneannem.

-> Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem. Birlikte daha nice yaşlara.

-> Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem!

-> Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun sevgili anneannem. Doğum günün kutlu olsun…

Reklamlar

-> Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

-> Yeni yaşında melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. İyi ki doğdun bitanecik anneannem.

Torundan Anneanneye Doğum Günü Mesajı

-> İyi ki doğdun canım anneannem. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

-> Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

-> Yeni yaşına başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun biricik anneannem.

-> Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da, doğum günün özeldir. Herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

-> Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana sevgili anneannem. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

-> Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgili anneannem.

-> Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

-> Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

-> Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun, Anneanne.

-> Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun Anneanne.

Anneanneye Duygusal Doğum Günü Mesajı

-> Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

-> İyi ki doğdun, iyi ki varsın canım anneannem. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun.

-> Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

-> Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten. Nice mutlu yaşlara canım anneannem.

-> Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı. Sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun biricik anneannem.

-> Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin bir tanecikanneannem. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

-> Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın sevgili anneannem.

-> Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim bir tanecik anneannem. Nice güzel doğum günlerine…

-> Yeni yaşının sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

-> Güler yüzlü, kartal bakışlı ve sempatik anneannem, doğum gününü kutlu olsun. Çok daha sağlıklı olduğun günlerde buluşmak temennisiyle seni her şeyden çok seviyorum.

Anneanneye Doğum Günü Mesajı Uzun

-> Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın biricik anneannem.

-> Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

-> Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yıllara biricik anneannem.

-> Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

-> Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. İyi ki doğdun bitanecik anneannem.

-> Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının superguzelsozler.com merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem!

-> Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun Anneanne.

-> Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara canım anneannem.

-> Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar bitanecik anneannem.

-> Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara Anneanne.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir