Babalar Günü Sözleri

Bu yazımızın içeriği: Babalar Günü Sözleri, Duygusal Babalar Günü Sözleri, Babama Güzel Babalar Günü Sözleri, Babalar Günü Kutlama Sözleri, Kızından Babaya Babalar Günü Sözleri, Oğlundan Babaya Babalar Günü Sözleri, Babalar Günü Sözleri Uzun Kısa

Reklamlar

Babalar Günü Sözleri

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

Rabbim seni başımızdan eksik etmesin, her zaman yüzünü güldürsün, yüreğini mutlulukla doldursun. Canım babam babalar günün kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Seni çok özledim. Babalar gününü yürekten kutlarım.

Bana yürümeyi, sevmeyi, gülmeyi hayatı öğreten adam, canım babam babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim çünkü bana hep güç verirsin. İyi ki varsın canım babam.

Senin gibi bir babam olduğu için Allah’a ne kadar şükretsem azdır. Canım babam Rabbim seni korusun. Balar günün kutlu olsun.

Reklamlar

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. İyi ki varsın babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Benim bir babam var her zaman gurur duyduğum, her zaman onun öğrettikleriyle başarılara imza attığım, benim bir babam var onu çok sevdiğim. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Senden ayrılmak çok acı geldi bana, senin kapından başka birinin kapısına gitmek çok zormuş. Ne kadar sevdiğim birinin yanına gelsem de senden ayrılmak yüreğimi yaktı babacığım. Biliyorum ayrı değiliz her zaman görüşeceğiz, her zaman konuşacağız ama seninle birlikte o evdeki anılarım aklıma geldikçe gözlerim doluyor seni özlüyorum babacığım. Sen. Çok özledim babam. Babalar günün kutlu olsun.

Bizim için çok çalıştın, kendi mutluluğunu bizim için feda ettin. Rabbim de seni mutlu etsin, yüreğinden mutluluğu, yüzünden gülümsemeyi eksik etmesin. Cefakar babam babalar günün kutlu olsun.

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Şimdi sen nerdesin, ben nerdeyim, birbirimizden çok uzakta ama olsun sen bana yüreğim kadar yakınsın. Seni çok seviyorum babacığım, seni çok özledim. Babalar günün kutlu olsun.

Reklamlar

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Ailemin reisi, büyük aşkım. Medar-ı iftiharım sevgilim her şeyim… Babalar günün kutlu olsun.

Her nerede olursanız olur her zaman doğru olun ve her zaman yalan söylemeyin diyen canım babam bize öğrettiğin bu güzelliklerle yaşıyoruz sayende. Seni çok seviyorum babacığım babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şükretsem azdır babacığım. Sen benim bu hayattaki en değerli varlığımsın, seni seviyorum canım babam.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun.

Bana eksiklerimi sorma hayat babam derim tamamlayamazsın. Babalar günün kutlu olsun.

Sen ulu bir çınar gibisin meyven olmasa da gölgen yeter iyi ki varsın canım babam ve iyi ki benim babamsın.

Her süper kahramanın bir pelerini olur ama senin pelerinin yok sen benim kahramanımsın, canımsın, hayatımsın seni çok seviyorum babacığım.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günü kutlu olsun.

Reklamlar

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öper Babalar gününü kutlarım.

Dünyadaki en büyük varlığım canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Babacığım sen benim biricik arkadaşım, sırdaşım, eşsiz kahramanımsın seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babam.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında superguzelsozler.com senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım.

Varlığımızın temeli, en kutsal varlıklarımızdır babalar. Onlar bir gün değil, her gün baş tacımızdır. Tüm babalarımızın babalar gününü kutlar saygılar sunarım.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir