Babanın Kızına Güzel Sözleri

Bir kız baba için hayatın her döneminde küçücük bir bebek gibidir. Her zaman çok sevilen kızlar için hazırladığımız babanın kızına güzel sözleri duygusal, babanın kızına güzel mesajları ve babanın kızına güzel sözleri resimli sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Babanın Kızına Güzel Sözleri Kısa

Babanın Kızına Güzel Sözleri Kısa

-> Evlat kokusuna hiçbir şeyi değişmem, hele de kızım yanımda olunca.

-> Bana kendime değer vermeyi öğreten babamdı.

-> Gittin baba. Geride bir kız çocuğu bıraktın…

-> İnsan kaç yaşında alışır ki bir babanın yokluğuna?

-> Babalar evlatları için yaşarlarmış! Nerdesin baba?

-> Babasının en tatlı prensesisin sen tatlı kızım benim.

-> Hiçbir parfümün kokusu benim kızımın kokusunu tutamaz.

-> Dünyama huzur getiren büyümeyen küçük meleğimsin kızım.

-> Sen benim en sağlam dayanağım, mutluluk kaynağımsın kızım.

Reklamlar

-> Sensiz üç bayram, bir yıl geçti baba. Artık gelmesen de olur.

-> Baba sevgisi görmeyen her kız çocuğu yanlış erkeklere inanır.

-> Bir babanın kızına sadece sesiyle bile verdiği huzur, ömre bedel!

-> Canım kızımın mutluluğu benim dünya kadar mutlu oluşuma sebeptir.

-> Karşına hep senin gibi güzel yürekli insanlar çıksın biricik kızım.

-> Bir babanın, benim biricik kızım, demesi tüm aşk sözlerini ezer geçer.

-> Kızlar babalarından en çok bi odaya kapanıp ağladıklarında nefret eder.

-> Bu dünyaya iyi bir miras bırakamadım ama dünyalar tatlısı kızımı bıraktım.

-> Seni bana veren rabbime binlerce şükürler olsun. İyi ki varsın canım kızım.

-> Canım kızım O gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

-> Rabbim ömrünün en güzel yaşamını, en iyi yerlerde nasip eylesin inşallah. Amin.

-> Gönlümde hiç büyümeyen, dünyama miras olan canım kızım. İyi ki benim meleğimsin.

-> Canım kızım, değerlim, en kıymetlim, benim kanatsız meleğim, mutluluğumun sebebi.

-> Bir kızın tüm erkekleri yargılayacağı standart olacak bir babaya ihtiyacı vardır.

Reklamlar

-> Hayattan tat aldığım en güzel anlar, kızımla beraber geçirdiğimiz huzurlu günlerdi.

-> Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz.

-> Baba, sen beni ağlayamayacak kadar hissiz bıraktın. Bu yüzden nefretime saygı duy…

-> Benim oturup kendimi düşünecek halim yokken, beni her zaman düşünen canım kızım var.

-> Eğer bir kız çocuğunuz varsa bilin ki; kızınızın hayatındaki en önemli figür babasıdır.

-> Babam; bana bir insanın verebileceği en büyük hediyeyi verdi, bana inandı. – Jim Valvano

-> Kızım kızım, neden gittin, söyle neredesin; çaresiz kaldık, gülmez olduk, hangi yerdesin.

-> Kızım cennetten bana gelen bir şekerdir. Allah kızıma sağlıklı uzun ömürler nasip eylesin.

-> Babasız olan kızlar hiç büyümez, büyümüş taklidi yapan küçük kız çocukları olarak kalırlar.

-> Kızımın ayağı takılsa yere düşse benim canım acır, kızımın bir derdi olsa benim yüreğim kanar.

-> Bu dünyanın bana verilen en güzel hediyesi sensin prenses kızım. İyi ki benim biricik kızımsın.

-> Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz.

-> Sen başarınla, çalışkanlığınla herkesi kendine hayran bıraktın. Sen benim arı gibi çalışkan kızımsın.

Reklamlar

-> Bir kızın kalbini önce babası kırar, sonra sevdiği adam, sonra… Bundan sonrasının bir önemi yok artık.

-> Hiçbir şey; beni arkamda kollayan bir babam olduğunu bilmekten daha güçlü hissettiremez. Seni seviyorum.

-> Bulaşıktan, cam silmeden, ev süpürmeden uzak bir seyahatin olsun. Sen tatil yap bütün işleri annen yapsın.

-> Bugün doğum günüm. Ve daha doğum günümün tarihini bilmeyen bi ‘babam’ var. Göründüğüm kadar mutlu değilim.

Babanın Kızına Güzel Sözleri Duygusal

-> Canım kızım Allah’ım seni hayırlı bir evlat eylesin. Her zaman dünyadaki hayırlı işlerle uğraşmak nasip etsin.

-> Gül gibisin canım kızım, gül gibi mis kokan, gül gibi sakin, gül gibi huzur saçan tatlı bir meleksin sen kızım.

-> Tanıdığım hiçbir erkeğin babamın dengi olmadığını söylemekten utanmıyorum ve hiçbir erkeği bu kadar sevmedim. – Hedy Lamarr

-> Sen doğduğunda seni kucağıma verdiklerinde gözlerim doldu, şimdi sen benden çok uzaklara gittin gözlerim hep seni arar oldu.

-> Sen bu dünyaya merhaba dedin bizi çok mutlu ettin. İyi hayatımızdasın ve iyi ki bizim kızımızsın. Seni çok seven annen ve baban.

-> Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman mini minnacık meleğimsin.

-> Ben babamın bana yapmadığı her şeyi diğer çocuğuna yaparken gördüm şimdi soruyorum size. Hangi aldığım nefes yaşadığımı kanıtlar?

-> Sen gidince evimizin içinde neşesi kaçtı, mutluluğu kalmadı. Senin o güzel kahkahalarını, anne diye seslenişini çok özledim kızım.

-> Sen güldüğünde ben mutlu olurum, sen ağladığından ben yürekten yanarım. Sen her zaman mutlu ol, her zaman yüzün gülsün canım kızım.

-> Sen doğduğun gün bizim bayramımız olmuştu. Canım kızım iyi ki varsın. Allah’ım sana sağlıklı ve huzurlu hayırlı ömürler nasip etsin.

-> Bu yaşa babanız getirmediyse sizi, elinizden bir kere tutmadıysa düştüğünüzde, o düştüğünüz yerdeki ufacık çocuk olarak kalıyorsunuz.

-> Bir erkeğin oğlunu balığa götürmesi takdire şayan ama kızını alışverişe götüren baba için cennette özel bir yeri vardır. – John Sinor

Babanın Kızına Güzel Mesajları

-> Sen hep benim dizimin dibindeydin, şimdi oralarda tek başına dikkat et kızım. Allah’ım seni her türlü kazalardan, belalardan korusun.

-> Bu hayatta her zaman yüzün gülsün, ömrün huzur, mutluluk dolsun, eğer bir gün gözlerinden yaşlar gelirse o da kahkaha atmaktan olsun.

-> En karanlık günlerde; kendimi yetersiz, sevilmemiş ve değersiz hissettiğimde kimin kızı olduğumu hatırlıyorum. Canım babam iyi ki varsın.

-> Özlemim bitmiyor sessizliğine, huzurum olmuyor sen yanıma gelmeyince, hayat sensiz kuru bir çöl gibi canım kızım. Rabbim yardımcın olsun.

-> Benim minik cimcimem büyüdü ve yetişkin bir kız oldu ama sen otuz yaşında da olsan benim güzel küçük bebeğimsin. Bebeğim seni çok özledim.

-> Kanadını babası kıranın eksiği hiç tamamlanmazmış. Kalbini kıranın babası olan kızları hiçbir aşk bütünüyle mutlu edemezmiş. – Nilgün Marmara

-> Kıvır kıvır saçlarını tarardın açamazdın, anne bana yardım eder misin diye beni çağırırdın, kızımın saçlarını tarar renk renk tokalar takardım.

-> Sen ilk gün kucağıma aldığım günkü gibi mis gibi kokuyorsun, o gün duyduğum mutluluğun bugün daha fazlasını duyuyorum, seni çok seviyorum kızım.

-> Bir anneyi en iyi kızı temsil edermiş. Çünkü anne kızını kendisi gibi yetiştirirmiş. Sen benden çok daha iyi birisin canım kızım seni çok özledim.

-> Bak baba bu gece de ağlıyorum. Hıçkırıklarımı yutuyorum. Sessizce yastığıma gömüldüm ağlıyorum. Sensizliğime, beni hiç sevmeyişine ağlıyorum bu gece de.

-> Doğduğun günden beri, seni koruyup kollayan ve sevgisini hiç bir zaman yitirmeyen bir baban var canım kızım. Babanın kızı ol her daim. İyi ki varsın canım kızım.

-> En güzel kokan parfümün kokusundan daha güzel, dünyanın en güzel kokan çiçeklerinden daha güzel kokan tek şey benim kızımın kokusudur. Kokunu özledim canım kızım.

-> Karşıdan sarılarak gelen bir baba kız gördüm. İçim cız etti. Sadece arkadaşlarımı değil yoldan geçen herhangi bir baba kızı kıskanıyorum. Bilmeyen anlayamaz bu duyguyu…

-> Kızım yemeğini ye aç kalma, ayağını sıcak tut, sırtına bir şey giy… Bu nasihatleri özlediğinizde derin bir pişmanlık yaşamak istemiyorsanız anne babanızın kıymetini bilin.

Babanın Kızına Güzel Sözleri İnstagram

-> Karşına senin gibi yüreği temiz, kalbi pırlanta gibi parlayan insanlar nasip eylesin. Gönlün bahtın acık olsun canım kızım. Herşey gönlünce olsun. Rabbim daima yardımcın olsun.

-> Daha dün küçücüktün, ne çok severdin oynamayı omuzlarımda, küçük ellerinle yüzümü okşardın. Kıvırcık saçların vardı hani, renk renk tokalar bağlardın ve bir sert bakışımla ağlardın.

-> En güzel nağmeleriydi müziğin,ayak seslerin, anlamsız kelimeleri sıraladığın şarkılar ruhumu okşardı.. Neden büyüdün,küçük kalsaydın ya kızım, çocukluğunla ne de güzel günlerimiz vardı.

-> Başımı yastığa koyduğumda etrafıma saçılan saçlarım seni getiriyordu aklıma. Saçımı boydan boya okşayışın içimi sızlatıyordu. O yüzden kesti kızın saçlarını baba. Bir daha da uzasın istemedi…

-> Kızım sen benim yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki iki hecelik sözümsün, sen benim canım, kalbim, elim, ayağım iki gözümsün, sen benim dağlar kadar büyük özlemimsin. Kızıma güzel sözler çok güzel olsun.

-> Babasız kadınlar asla büyümezler. İçlerinde en büyük superguzelsozler.com boşluktur baba sevgisi. Hayat karşısında diğer tüm insanlardan daha eksik, daha güçlü, daha zor olan kadınlardır onlar. Hayata bir kedi yavrusu kadar savunmasız atılmışlardır.

-> Ah,küçük kızım benim!… Doyamadım çocuk sevgini yaşamaya, seneler su misali kaydı gitti avuçlarımdan,tutamadım. Ne çabuk geçti zaman, ne çabuk kader söktü aldı kucağımızdan seni yavrum. ne zaman büyüdün, büyüdün de karlı dağlar ardına yürüdün?

-> Eğer,sorarsan arkanda bıraktıklarını, annen sandalyeni kaldırmadı, tabağın boş ta olsa hep sofrada. Sevdiğin yemekler pişmiyor artık mutfağımızda, hoşlandığın müzikleri çalmıyoruz… Resmini de baş köşesine koyduk odanın, bakıyoruz da öyle işte, yavrusuz kalmıyoruz.

-> Hayatta en güzel ikililerden biridir baba-kız ilişkisi. Yaşamayanın içinde bir eksiklik oluşturan ve bunu tüm ömrünce hissedeceği bir şeydir bu. Bazıları için pembe bulutların üstüdür babalarıyla olan anıları bazıları için ise kara bulutlardır yağmurların yağdığı…

-> Kızım benim!… Dudağımda tebessümsün,dilimde sözüm.Kalbim,canım,iki gözüm… Bilir misin, ah!..larımın ardında ismin gizlidir hep… Söylemem,ağlamam,dert yanmam kedere, içimedir tüm akışı nehirlerin… Özlemim,gözyaşım,suskunluğum sanadır… Doğu rüzgarında ben seni koklarım, yorgun bakışlarım hep gittiğin yoldan yanadır.

-> Dünya kız çocukları gününde benim sözüm kız çocuğu olan babalara. Kızlarınıza vakit ayırın ve onları çok ama çok sevin. Anlattıklarını dinleyin ki; onları ilk dinleyen adamın kendilerini sevdiğini sanmasınlar. Onları güldürün, birlikte eğlenin ki beraber eğlendikleri ilk adamın peşine takılıp gitmesinler. Gözlerinin içine bakın, göz bebeklerinizde kendilerini görsünler ki gözlerinin içine yalandan bakıp sevgi sözleri söyleyen adamlara kanıp hayatlarını heba etmesinler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir