Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı

Sayfamızdaki bu yazımızda biricik eşime doğum günü mesajı uzun ve biricik eşime doğum günü mesajı romantik, biricik eşime doğum günü mesajları ve biricik eşime doğum günü mesajı yeni mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajları

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajları

-> Sen benim gün ışığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım.

-> Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun canım eşim.

-> Yıllar seni benden ayırmasın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Nice senelere…

-> Sen bana Allah’ın bir hediyesisin. İyi ki doğdun biriciğim sevdiğim sevdiceğim!

-> Geldin gönlümün sultanı oldun. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Nice yaşlara..

-> Seni verene şükürler olsun canım sevdiğim. İyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun

-> Doğum günün kutlu olsun gülüşüne hayran olduğum iyi ki varsın Mutlu Yıllar Canım.

-> Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum iyi ki doğdun.

-> Doğum günün kutlu olsun can parem. Allah sana nice sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.

Reklamlar

-> Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum.

-> Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin.

-> Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.

-> Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım.

-> Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum.

-> Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum.

-> Canım doğum günün kutlu olsun. Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim.

-> Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere..

-> Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

-> Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun.

Reklamlar

-> Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar canım eşim.

-> Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

-> Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim.

-> Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

-> Hayat arkadaşım, sevdiğim, canım,iyi kötü gün dostum,yoldaşım,yol arkadaşımız iyi ki dodun.Doğum günün kutlu olsun.

-> İyi ki doğdun aşkım. Bir yaşına daha benimle birlikte girdiğin için sana çok ama çok teşekkür ederim. Nice yıllara.

-> Kalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten  kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara.

Reklamlar

-> Hayatımın en güzel yıllarını birlikte geçirdiğim güzeller güzeli eşim iyi ki doğdun ve bugün benimlesin. Seni seviyorum.

-> Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara…

-> Benimle hayatını paylaşan Eşim, doğum günün kutlu olsun. Çok uzaklarda olsam da her zaman kalbimde en derin yerde sen varsın.

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı Romantik

-> Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

-> Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Nice senelere bir tanem..

-> Canım iyi ki doğdun, nice yıllara. Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.

-> Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

-> Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu, sağlıklı yıllara.. Yıllar seni benden ayırmasın.

-> Aşkla tutuşan ellerimiz hiç ayrılmasın aşkım. Nice güzel senelere hep birlikte… İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun… Seni çok seviyorum.

-> Sen gönlümün yüküsün omzumun değil. Sen canıma yarasın tenime değil. Yürekte taşınan sırta ağır mı gelir.Yeni Yaşın Kutlu olsun Bebeğim…

-> Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım. Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun.

-> İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara.

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı Whatsapp

-> Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum.

-> Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

-> Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara.. Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice nice yıllar geçirmeyi dilerim.

-> Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim. İyi ki doğdun.. Gülen yüzün hiç ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın.

-> Dünya hayatının en mutlu insanı sen ol ve sen de her zaman benim yanımda ol. Güzeller güzeli eşim, doğum günün kutlu olsun. Hayatımın tek anlamı.

-> Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım. Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

-> Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara.. Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol.

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı Resimli

-> Seni çok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim. Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri yaşatan varlık. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle.

-> Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Eşim” diyebildiğim için çok şanslıyım. İyi ki doğmuşsun bir tanem canım eşim…

-> Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

-> İyi ki varsın aşkım, iyi ki doğmuşsun ve benim olmuşsun. Seni ne kadar sevdiğimi dile getiremem çünkü buna sözcükler bile yetmez. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

-> İki ayrı mıknatısın uçları gibiydik, dünyanın neresinde olursak olalım birbirimizi bulmaktan başka çaremiz yoktu zaten canım eşim. Nice güzel senelere hep birlikte…

-> Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

-> Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı Uzun

-> Nice yaslara! Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım canım eşim.

-> Nice yaşlara.. Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

-> İyi ki varsın ve iyi ki doğdun! Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar Sevgilim iyi ki doğdun..

-> Her gece başımı yastığa koyduğunda seni bana verdiği için Allah’a şükürler yağdırıyorum. Bu doğum gününde de bizi bizsiz bırakmadığı için Allah’a hamdolsun doğum günün kutlu olsun canım Eşim.

-> Belki doğduğun andan bu zamana kadar yanında superguzelsozler.com değildim ama sana her şey üzerine söz veriyorum, bundan sonra ölünceye kadar her sabah ilk ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun sevgilim.

-> Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi ki benimlesin aşkım seni çok seviyorum…

-> İyi ki varsın Eşim, iyi ki doğdun ve benimlesin. Sesim güzel olsaydı eğer sana bir doğum günü şarkısı armağan ederdim. Bundan dolayı kısa bir mesajın daha iyi olacağını düşündüm. Mutlu seneler Eşim, iyi ki doğdun.

-> Birlikte oldukça her günümüz bir doğum günüdür benim için canım. Şükürler olsun ki sen varsın yanımda, sen varsın sadece kanımda, mutluluklar senin olsun her zaman ben olayım yanında. Doğum günün kutlu olsun canım eşim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir