Cumhuriyetin 100. Yılı Kutlama Mesajı

Sayfamızdaki bu yazımızda 100. Yıl kutlama mesajları cumhuriyet ve Cumhuriyetin 100. Yılı ile ilgili sloganlar, cumhuriyetin 100. Yılıyla ilgili sözler ve Cumhuriyetin 100. Yılı kutlama mesajı resimli mesajları okuyabilirsiniz.

Reklamlar

cumhuriyetin 100. yılı mesajları

29 Ekim Kutlama Sözleri 100. Yıl

29 Ekim 1923, Türk milletinin tarihinde unutulmaz bir sayfa. Cumhuriyetimizin 100. yılında, geçmişimizden aldığımız ilhamla, geleceğe umutla bakıyoruz.

Cumhuriyetimizin 100. yılında, barış, adalet ve refah için çalışmaya devam ediyoruz. Geleceğe daha güçlü adımlarla ilerlemek dileğiyle, Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.!

Cumhuriyetimizin 100. yılında, ülkemizin zengin kültürel mirası ve tarihiyle gurur duyuyoruz. Bu mirası gelecek nesillere aktarmanın sorumluluğunu taşıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde yazılan kurtuluş destanının gururunu, heyecanını ve bu destanın varış noktası olan Cumhuriyetimizin ilanının 100.yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutluyoruz.

Reklamlar

Cumhuriyet Bayramı güne coşku ve mutlulukla uyanmak demektir. Canım ülkem ve milletime nice mutlu, barış dolu, bütünlük içinde 29 Ekimler…

İmkân kalmayacak surette muhafazasının mecburî kılan bir devlet şeklinde cumhuriyet idaresi ilân olunsa bile onu yaşatmak mümkün değildir. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Şanlı geçmişinde sınav niteliğinde pek çok güçlüğü yüz akı ile aşma başarısını gösteren Türkiye’nin bu hedeflere ulaşacağından kuşku duyulmamalıdır. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Türkiye Cumhuriyeti, 100 yıl boyunca demokrasi ve özgürlük ilkelerine bağlı kalarak büyüdü. Gelecekte de bu değerleri koruma kararlılığımızla, Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutluyoruz.

Cumhuriyet ilim ve ahlakın adalet ve faziletin iktidarıdır. Bunların fiilen yaşanmadığı yerlerde şekil ve iddia ne olursa olsun cumhuriyet yoktur. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Aydınlığı söndürmek isteyen art niyetli zihniyetlerin varlığıyla bugüne ulaşan ve büyüyen Cumhuriyetin ilerleyişini kimse durduramayacak. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Cumhuriyet bir ülkenin damarıdır. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Reklamlar

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte büyük Türk ulusunun kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıl dönümü heyecanını ve gururunu yaşamaktayız.

Cumhuriyet kimsesizlerin kimsesidir. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Türk ulusunun yaratılışına en uygun olan yönetim cumhuriyettir. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Cumhuriyetimizin 100. yılında, ulusumuzun her bir ferdinin barış ve refah içinde yaşama hakkına olan inancımızı yineliyor, bu ideal için çalışmaya devam ediyoruz.

Cumhuriyet ile cehalet bir yerde barınmaz. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Geleceğe güçlü biçimde ulaşabilmek Cumhuriyetimizi korumak ve yaşatmakla olanaklıdır. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

29 Ekim, Türk milletinin kurtuluş ve kuruluşunun simgesidir. Cumhuriyetimizin 100. yılında, bu anlamlı günü sevgi ve saygıyla kutluyoruz.

Ey yükselen yeni nesil..! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Reklamlar

Türk milletinin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare, Cumhuriyet idaresidir. Efendiler.! Yarın Cumhuriyet’i ilan edeceğiz.

Cumhuriyetsiz bir toplum yarınsız bir gündür. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

100. Yıl kutlama mesajları cumhuriyet

Cumhuriyetimizin 100. yılında, tüm gençlerimizi, bilim ve sanatla Türkiye’yi daha da ileri taşıma görevi bekliyor. Geleceğin liderleri, Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.!

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ün bize bıraktığı bu ülkeyi korumak bizim görevimizdir. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Cumhuriyetimizin 100. yılında, tüm dünya ile dostluk ve barış içinde yaşama arzumuzu yineleyerek, Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutluyoruz.

Esin kaynağımız Atatürk’ün öncülük ettiği Türk aydınlanma felsefesi gücümüz ise yurt sevgimiz ulusal bilincimiz birlik ve dayanışma ruhumuz olacaktır. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Cumhuriyetler zenginlik diktatörlükler de yoksulluk yüzünden yıkılırlar. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

29 Ekim 1923’te milletimizin azmi ve kararlılığıyla kurulan Türkiye Cumhuriyeti, 100 yıl boyunca büyüdü, gelişti ve ilerledi. Geleceğe umutla bakıyoruz. Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.!

Cumhuriyetimizin 100. yılında, eğitim, bilim ve kültür alanındaki başarılarımızla gurur duyuyoruz. Gelecekte de bu alandaki çalışmalarımızı sürdürerek daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz.

Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet şeklidir gerçek Cumhuriyet. Bunu da örümcek beyinli kimseler asla yıkamayacaklar. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

29 ekim kutlama sözleri 100. Yıl

Cumhuriyetimizin 100. Yılı hepimize kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin 100. yılında, Türkiye’nin aydınlık yarınlarına olan inancımızı yineliyoruz. Birlik, beraberlik ve özgürlük için çalışmaya devam edeceğiz. Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.!

Cumhuriyet düşünce beden ve bilim bakımından güçlü koruyucular ister. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

El birliğiyle daha Laik daha çağdaş daha engin görüşlü insanların var olduğu yaşamlara. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Cumhuriyetimizin 100. yılında, geçmişimizin mirasını yaşatmak ve geleceğe taşımak için bir aradayız. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bize bıraktığı değerlere sadık kalmaya devam edeceğiz.

Ulusal egemenlik öyle bir ışıktır ki onun karşısında zincirler erir taş ve tahtlar batar yok olur. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Tüm temennim bu yılın Cumhuriyet kavramının ne olduğunu dahi bilmeyenlere Cumhuriyet adına bir şeyler öğretmesi. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Türk milletinin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare Cumhuriyet idaresidir. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Cumhuriyet hürriyeti sevenlere ve koruyanlara layıktır. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..! Öğretmenler..! Cumhuriyet sizden fikri hür vicdanı hür irfanı hür nesiller ister.

Cumhuriyet fikir serbestliği taraftandır. Samimî ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Her kanaat bizce muhteremdir. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

29 Ekim, Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük arayışının sembolüdür. Cumhuriyetimizin 100. yılında, bu değerleri koruma kararlılığımızı yineliyoruz.

Cumhuriyetimizin 100. yılında, Türkiye’nin her köşesinde coşku ve gurur bir arada.! Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun.!

Cumhuriyetin 100. Yılı İle İlgili Sloganlar

Benim nâçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..! Cumhuriyetin demokratik bir ülkenin bozulmaz simgesidir.

Cumhuriyet tarih arasında bir millet tarafından tamamen benimsenen bir fikrin ne kadar kadir ve ne kadar muhyi bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Ey yükselen yeni nesil.! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

29 Ekim, ulusumuzun kurtuluşunun ve bağımsızlığın sembolüdür. Cumhuriyetimizin 100. yılında, bu değerlere olan bağlılığımızı yineliyoruz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin taçlandığı gündür. Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümü kutlu olsun.!

Yüzyıl geçse de aynı heyecanla yeniden superguzelsozler.com cumhuriyetimizi kutlayacağız. 100 yıllar sana feda olsun.

Cumhuriyetimizin 100. yılında, bilim, sanat, kültür, ve teknoloji alanlarında elde ettiğimiz başarılarla gurur duyuyoruz. Daha nice 100 yıllara.!

Korkuya yer vermeyen bir devlette kanunlar hiçbir zaman gerekli saygıyı görmezler. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Demokrasi ilkesinin en yeni ve akılcı uygulamasını sağlayan hükümet biçimi cumhuriyettir. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Yirmi dokuz Ekimi Karşılarız neşeyle çünkü bu günde erdik büyük cumhuriyete. Cumhuriyet bayramınız kutlu ve şanlı olsun.

Türkiye Cumhuriyeti, 100 yıldır çağdaş bir ülke olma yolunda ilerliyor. Gelecekte de bu yolda emin adımlarla ilerleyeceğimize olan inancımızla, Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.!

Cumhuriyet fikren ilmen bedenen kuvvetli ahlaklı ve seciyeli muhafızlar ister. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun..!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir