Dedeye Günaydın Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Dedeye Günaydın Mesajları, Dedeye Günaydın Sözleri, Dedeye Kısa Günaydın Mesajı, Dedem İçin Günaydın Mesajı, Dedeye Güzel Günaydın Mesajları, Dedeye Uzun Günaydın Mesajları

Reklamlar

Dedeye Günaydın Mesajları

Dedeye Günaydın Mesajları

Günaydın biricik dedem Allah seni başımızdan eksik etmesin, gülen gözlerin hiçbir zaman ağlamasın.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. Günaydın canım dedem.

Sana çok uzaklardan bol bol öpücük gönderiyorum, seni çok özledim dedeciğim. Günün aydın olsun.

Günaydın dedeciğim günün bereketli ve huzurlu olsun. Rabbim ömrünü sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde geçirmek nasip etsin.

Seninle birlikte geçirdiğimiz günleri özledim. Senin yanındayken ne kadar çok eğlenmiş ve mutlu olmuştum. Zaman nasıl geçti gitti hiç anlamadım. En kısa zamanda tekrar yanına geleceğim dedeciğim. Günaydın hayırlı sabahlar.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Günaydın canım dedem.

Reklamlar

Senden çok şey öğrendim ve daha öğreneceğimde, sen bizim sarsılmaz çınarımız, sen bizim biricik dedemizsin. Biricik dedem günaydın.

Şiir gibi güzeldir sözlerin, şefkatinle bizi büyüttün dede. Senden öğrendik doğruyu yanlışı, sen her zaman bizim yanımızda oldun. Seni seviyoruz dedeciğim Günaydın.

Dedeler erken kalkar biliyorum ama ben ancak şimdi kalkabildim. Geç olacak ama olsun dedem günaydın.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin canım dedem. Günaydın hayırlı sabahlar

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Günün bereketli ve huzurlu olsun biricik dedem.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın sevgili dedem. Seni çok özledim, güne başlarken sana bir günaydın demek geldi içimden.

Hadi bakalım erken kalkın rızık erken dağıtılır derdin ve hepimizi uyandırırdın sonrada görev dağılımı yapar birlikte bir şeyler yapardık. Ne güzel günlerdi o günler canım dedem. Sen birtanesin. Yüzün hep gülsün dedem günaydın.

Reklamlar

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin bitanecik dedem. Güne sana bir merhaba diyerek başlamak istedim.

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da, ben hiç unutmam birlikte geçirdiğimiz günleri herkes hatırlamasa da. Günaydın dedeciğim.

Rabbim sağlıklı sıhhatli bir ömür nasip etsin. Günlerin güzel ve mutlu olsun. Hayırlı sabahlar canım dedeciğim.

Arkadaşlarıma seninle yaptıklarımızı anlatınca çok kıskandılar dedeciğim. Onların dedesi onlarla hiçbir şey yapmazmış. İyi ki varsın canım dedem. Günaydın.

Günaydın dedoş günün huzurlu, stressiz ve mutlu geçsin. Kendine iyi bak seni çok özledim.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Günaydın biricik dedem.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengârenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun dedeciğim. Hayırlı sabahlar.

Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Günün hayırlı olsun dedem.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim canım dedem. Günaydın hayırlı sabahlar

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir