Doğum Günü Dilekleri

Sayfamızdaki bu yazımızın içeriğinde hazırlamış olduğumuz doğum günü dilekleri sevgiliye ve doğum günü dilekleri arkadaşa, doğum günü dilekleri anneye ve doğum günü dilekleri oğluma okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Doğum Günü Dilekleri Uzun ve Kısa

Doğum Günü Dilekleri Uzun ve Kısa

-> Her yıl olduğu gibi bu yıl da en iyisini hak ediyorsun. İyi ki doğdun.

-> Dünyam senin sayende biraz daha parlak. Doğum günün kutlu olsun dostum.

-> Kırların en güzel çiçeği, yaşamımın rengi. Nice senelere. İyi ki doğdun.

-> Sağlık, Mutluluk, Huzur ve Başarılar seninle olsun, Doğum Günün Kutlu olsun.

-> Dünya, senin gibi insanlar yüzünden daha iyi bir yer. Doğum günün kutlu olsun.

-> Her sene bir sene öncekine göre daha genç görünüyorsun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Umarım doğum günün, kalbinin arzuladığı her şeyi getirir. Doğum günün kutlu olsun.

-> Etrafındaki tüm insanlara yaydığın mutluluk, bu gün sana geri gelsin. İyi ki doğdun.

-> Bu yıl senin yılın olacak. Umarım tüm hayallerin gerçekleşir. Doğum günün kutlu olsun.

-> Sen; en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım.

Reklamlar

-> İyi ki doğdun iyi ki seni tanıdım hayatımın anlamı seni seviyorum eyy cann… Mutlu ve uzun yaşa…

-> Bir mesaja sana olan sevgimi nasıl sığdıracağım. Teknoloji bile çaresiz. Yaş günün kutlu olsun.

-> Sen, saç tellerine kadar sevdiğim. Varlığına ne kadar şükretsem az. İyi ki doğdun iyi ki varsın.

-> Doğum günün kutlu olsun meleğim. Gökyüzü kadar berrak, güneş kadar parlak bir yıl peşinde olsun.

-> Doğum günü yeni bir yıl gibi ve senin için dileğim, mutluluk ve güneşle dolu harika bir yıl olur.

-> Tüm hayatın tıpkı bugün olduğu gibi gülümseme, eğlence ve müzikle dolu olsun. Nice senelere canım.

-> Sana sevgi, umut ve sonsuz sevinç ve mutluluk diliyorum. En iyi arkadaşım olduğun için teşekkürler.

-> Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

-> Sevgili dostum, yeni yaşında her şeyin gönlünce olması dileklerimle. Seni seven tek ve kadim dostun.

-> Bugün, herkesin hayatına mutluluk getirdiğin yıl sayısını kutlayacağımız gün. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum gününde senin için dileğim, her zaman mutlu ve sağlıklı olman. Asla değişme. Mutlu yıllar canım.

-> Gerçek arkadaşlığın için minnettarım. Umarım en iyi arkadaşım olduğun için doğum günün inanılmaz olur.

Reklamlar

-> Seninle daha uzun yıllar dostluk ve doğum günleri için sabırsızlanıyorum. Harika bir doğum günün olsun.

-> Sevdiklerin ile birlikte geçereğin güzel bir yıl yaşarsın umarım. Neşe dolu bir yıl geçirmen dileğiyle.

-> Seni sadece en iyi arkadaşım olarak görmüyorum. Sen artık ailemden biri gibisin. Nice senelere kardeşim.

-> Unutma, gülümsemek için her günün, aynı bugün olduğu gibi doğum günün. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara…

-> Bir yaz güneşi gibi sıcak, yağmur damlası kadar berrak, nice seneler temenni ederim. Mutlu yıllar sevgilim.

-> Bugün senin günün aşkım. Bu yüzden tuttuğun her dileği yerine getireceğim. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

-> Hissettiğin yaşta geçireceğin neşeli ve keyifli bir 365 gün olur umarım senin için. Doğum günün kutlu olsun.

-> Dün olamayacağın önemli değil. Bütün mesele yarın kim olabileceğin. Tüm hayallerin gerçekleşsin. İyi ki doğdun.

Reklamlar

-> Senden gerçek dostluğun anlamını öğrendim. Mutlu Yıllar arkadaşım. Her zaman senin için orada yanında olacağım.

-> İyi arkadaşlar tutmaya değer. Her gün elimi tuttuğun için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun en iyi arkadaşım.

-> Daha nice yıllara, pastaya koyduğumuz mumlar çoğalsın hayatımın ışığı seninle parlasın. Mutlu seneler bir tanem.

Doğum Günü Dilekleri Sevgiliye

-> Tanrı’ma binlerce kez teşekkür ediyorum. Bu dünyaya seni gönderdiği için. İyi ki doğdun. Mutlu seneler sevgilim.

-> Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun.

-> Bir senelik macera biterken şimdi bir tanesi daha başlıyor. O yıllara hayatının en güzel anlarını yazmayı sakın unutma.

-> Her zaman yanımda olan sevgili arkadaşımın doğum günü kutlu olsun. Arkadaşlığın beni güçlü tutuyor ve hayatta ilerliyor.

-> Şimdiye kadar tanıştığım en güzel insanlardan birinin doğum günün kutlu olsun. Bu yıl daha da güzel ve daha neşeli olsun.

-> Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara.

-> Umutlarını ve neşeni koruyabileceğin, hayattaki zorlukların seni yıldırmayacağı bir yıl geçirmeni diliyorum. Güzel yaşlara.

-> Umarım bu yıl, bir önceki yıldan daha da iyi geçer. Çünkü sen her şeyin en iyisini hak ediyorsun. Nice senelere canım dostum.

-> Yakında hayatının yeni bir yılına başlayacaksın ve umarım bu gelecek yıl hak ettiğin her başarıyı getirecektir. İyi ki doğdun.

-> Yüzündeki sevginin bir an olsun bile eksilmediği, aksine her gün daha artacağı güzel bir yaş geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun.

-> Doğum günün senin kadar şaşırtıcıysa, destansı olacak. Bir insanın isteyebileceği en iyi arkadaş için doğum günün kutlu olsun.

-> Sana bir şey hediye edebilseydim, kendini başkalarının gözünden görme yeteneğini hediye ederdim. Doğum günün kutlu olsun, şampiyon.

Doğum Günü Dilekleri Arkadaşa

-> Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

-> Bugünü daha da özel kılan şey ne biliyor musun? Yüzündeki paha biçilmez gülümseme ve gözlerindeki sevinç kıvılcımları. İyi ki doğdun.

-> Okyanuslar kadar  uzun ve güzel yılların olsun. Hayatın en tatlı sürprizleri seni bulsun. Bir tanecik sevgilim yaş günün kutlu olsun.

-> Tüm bu dünya bir iş yeri ve sende bir yıllık bir tecrübe daha kazandın. İyi ki doğdun. Önümüzdeki yıllarda sana en iyisini diliyorum.

-> Ne zaman bir derdim olsa, dinlemek için orada olduğun için teşekkür ederim. En iyi arkadaşım olduğun için çok şanslıyım. Nice senelere…

-> Söz veriyorum, ne kadar çok doğum günü mumu üflersen, hayatındaki her özel etkinliği kutlamak için o kadar çok burada olacağım. İyi ki doğdun.

-> Doğum günün kutlu olsun. Varlığının her günü, etrafındaki herkes için bir nimettir. Hayatın sevgi, neşe ve refahla dolu olsun. İyi vakit geçir.

-> Tanrı sana baktı ve bu güzel gülün bu dünyaya yakışacağını düşündü. O yüzden seni gönderdi bu dünyaya. Nice yaşlara bir tanem nice mutluluklara.

-> Doğum gününde en iyi dileklerimle. Bu dünyadaki tüm harika şeyleri hak ediyorsun çünkü tanıdığım en iyi insansın. Seni seviyorum. İyi ki doğdun.

-> Doğum Gününde, en az bir rüya daha yaşama, bir dileği daha yerine getirme ve bir kişinin hayatını güzelleştirme cesaretine sahip olmanı dilerim.

-> Şimdi, gerçek sevginin var olduğuna inanıyorum çünkü sevgin bana bunu ispatladı. İyi ki doğdun gün ışığım seninle birlikte hayatım anlam kazandı.

-> Bir arkadaşım mutluluğu paylaştığım bir arkadaş ama en iyi arkadaşım da kederi paylaşabileceğim arkadaş. Doğum günün kutlu olsun en iyi arkadaşım.

-> Bu kalp yaşadıkça senin yerin kalbimdeki tahtında yer alacak. Her yaş günü Tanrı’ya şükür edecek. Seni bana verdi diye. Nice güzel senelere, seninle.

Doğum Günü Dilekleri Anneye

-> Sil baştan deriz her sene. Her yıl bize verilen hediye. Temiz sayfalar yeniden yaz adını. Hayallerin gerçek olsun sakın unutma bu lafımı. Nice senelere

-> Birçok insan için arkadaş kelimesi sadece bir harf dizisidir. Benim için, senin sayende mutluluğun ve gücün kaynağıdır. Doğum günün kutlu olsun dostum.

-> Dostluğumuzun daha da artacağı ve iyi-kötü gelecek olan her günü beraber karşılayacağımız 365 gününü görmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu yıllar dostum.

-> Seninle tanışana kadar gerçek bir arkadaşın ne olduğunu bilmiyordum. Beni gerçekten bir insanın kurtarılabileceği her şekilde kurtardın… .. Mutlu yıllar.

-> Bana olan aşkın ve sevgin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Benim en kıymetli hazinem iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Beraber mutlu yıllarımız olsun.

-> Bugün geride bir yaşını daha bırakmanın getirdiği mutluluğu seninle paylaşıyorum. Yeni yaşında her şey güzel gönlüne göre olsun. Nice mutlu yıllara eski dostum.

-> Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

-> Doğum günün kutlu olsun cancağımız. Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşında hayatını aydınlatsın, her zaman güzel günlerin olması dileğiyle, nice mutlu yıllara.

-> Yeni yaşında bütün sevdiklerinle birlikte olmanı diliyorum. Hayatının her anında mutlu ol ve her zamanki gibi dolu dolu yaşa. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

-> Sana yaş günü hediyesi verirken düşünüyorum. Acaba en güzel hediyeyi kim kime veriyor. Sen doğumunla bana verilen en güzel hediyesin bir tanem. Nice güzel seneler dilerim.

-> Seneler saçlarımıza ak düşürür belki ama yüreğimize dokunmasın. Delip geçmesin zaman yüreğimizi. Zaman seninle tatlanan yıllanmış bir şarap olsun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

-> Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Dilekleri Oğluma

-> Dostluğumuzu daha da pekiştirecek bir yıl olsun. Yeni yaşın sana mutluluk, huzur ve şans getirsin. Doğum gününü kutlar, her daim yanında olduğumu bilmeni isterim. Nice mutlu senelere…

-> Şair olsam en güzel şiiri sana yazardım. Ressam olsam en güzel resmi yine sana yapardım.  Pek yetenekli değilim elden ne gelir. Ancak telefon mesajı çekebildim.  Yaş günün kutlu olsun bir tanem.

-> Beni tanıyan, her anımda yanımda olup beni tamamlayan bir arkadaş olduğun sana ne kadar teşekkür etsem az gelir. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın arkadaşım. Musmutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.

-> Dil bilgisi yetersiz kalıyor, aşk şiirleri kafiyesiz. Sana olan sevgimi nasıl anlatacağım. Bu güzel gün senin yaş günün. Tanrı’m her dileğini gerçekleştirsin. Mutlu senelerine daha mutlu seneler eklensin.

-> Sen gibi birisi arkadaşım olduğu için çok şanslı hissediyorum. Umarım doğum günün senin kadar özeldir. Tüm hayallerin gerçekleşsin. Harika bir arkadaş olduğun için teşekkürler. Arkadaşım için mutlu yıllar.

-> Mutlu yıllar can yoldaşım, arkadaşım superguzelsozler.com ve güzel sevgilim…Hayatıma mutluluk getirdiğin için teşekkür ederim. Seni tüm kalbimle seviyorum ve sana olan hislerim her geçen gün daha da güçleniyor. Doğum günün kutlu olsun.

-> Gündüz yıldızlar ve ay görünmez. Ama  bilirsin gece onlar geri gelecek. Sana olan sevgim de böyle aşkım. Her zaman göremesen de ben hep yanındayım aslında. Bunu hatırlamak için gökyüzüne bak daima. İyi ki doğdun meleğim.

-> Senin olduğun her yerde yanında olmak istiyorum. Sıcaklığını hissetmek ve tatlı sözlerini duymak için can atıyorum. Geleceğimi seninle hemen başlatmak istiyorum. İyi ki doğdun sevgilim. Nice yaş günleri dilerim birlikte geçirip birlikte güleceğimiz.

-> Gel yüzüme dokun ve dudaklarımı öp, seni özledi ruhumun her bir parçası. Sensiz eksik, sensiz yavanım. Her bir parçam senin dokunuşlarınla değer kazanıyor. Bu kutlu günde seni bana bağışladığı için Tanrı’ya minnettarım. İyi ki doğdun sevgilim iyi ki varsın.

-> Ellerini düşün her şeyden önce. En çok ihtiyaç duyduğun parmak diye bir şey var mı? Yok, çünkü hepsine birden ihtiyaç duyuyor insan. Sen benim elimdeki parmaklarımdan birisin. Sen olmasan geri kalan dört parmağım eksiklik çeker. Demem o ki; iyi ki varsın can dostum, doğum günün kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir