Eşime Kadınlar Günü Mesajları

Eşime Kadınlar Günü Mesajları, Karıma Kadınlar Günü Sözleri, Eşime Kadınlar Günü Mesajı, Eşe Kadınlar Günü Mesajı Kısa,  Karım İçin Kadınlar Günü Mesajları, , Eşe Güzel Kadınlar Günü Mesajı, Eşime Kadınlar Günü Mesajı Whatsapp

Reklamlar

Eşime Kadınlar Günü Mesajı

Dünya genelinde 8 Mart Kadınlar günü olarak kutlanmaktadır. Bu özle gün ülkemizde de kutlanmakta olup sevdiği kadına, eşine, annesine kadınlar günü mesajları göndererek onları duygulandırabilir ve mutlu edebilirsiniz. Bu yazımızda hayatımızı paylaştığımız bir aile kurarak geleceğe dair planlar yaptığımız eşler için Dünya kadınlar günü kolu bir yazı hazırladık. Sizlerde bu özel gün ile ilgili mesajlarınızı, duygularınızı paylaşmak isterseniz yorum bölümünden yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Eşime Kadınlar Günü Mesajı

Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım, her şeyim seni çok seviyorum. Kadınlar gününü kutluyorum hayatımın anlamı.

Gülüşünde huzur bulduğum insan. Varlığın bana verilmiş en büyük ödül. Seni bana eş olarak yazan Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Kadınlar günün kutlu olsun Aşkım.

Reklamlar

Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter. Canım karım kadınlar günün kutlu olsun.

Seni karşıma çıkaran Rabbime binlerce kez şükürler olsun, iyi ki varsın ve iyi ki benim karımsın. Canım eşim kadınlar günün kutlu olsun.

Sen bu dünyada eşi bulunmayan bir eş ve mükemmel bir annesin. Hayatımın anlamının kadınlar günü kutlu olsun.

Sen benim canımsın en çok sevdiğimsin, sen benim bitanecik sevdiğimsin. Canım sevdiğim kadınlar günün kutlu olsun.

Eğer sevmek bir renkse canım eşim; sen benim gökkuşağımsın. Kadınlar günün kutlu olsun hayatım.

Mesafeler ne kadar uzak olsa da, yüreğim her zaman seninle olacak canım. Seni çok seviyorum. Kadınlar günün kutlu olsun.

Sen benim yuvamın tacı, gönlümün tek sahibisin. Canım karıcığım 8 Mart Dünya Kadınlar günün kutlu olsun.

Reklamlar

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim.

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu, seninle hayatımı birleştirmek. İyi ki varsın ve iyi ki benim eşimsin. 8 Mart dünya Kadınlar günün kutlu olsun.

Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar günün kutlu olsun sevdiğim.

Sonra sen çıktın geldin. Tüm kara bulutlar yok oldu gelişinle güneşi getirdin. Baharı kattın ömrüme. İyi ki geldin! Ömrüme, yoluma, evime.

Ayakta duracak halim bile yokken sana koştum ben. Kadınlar günün kutlu olsun bir tanem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim. Kadınlar günün kutlu olsun karıcığım.

Reklamlar

Biricik eşim, o cennet gülüşünü cennetten gönderilen bir hediye diye hissediyorum.

Sen benim ellerimi açıp gökyüzüne gönderdiğim duamın, yeryüzündeki en güzel cevabısın.

Eşime Kadınlar Günü Mesajı Kısa

Kalbimin sahibi, evimin kraliçesi, kadınlar günün kutlu olsun.

Güne başladığım gün ışığım, geceyi bitirdiğim ay parçam kadınlar günün kutlu olsun.

Karıcığım kadınlar günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.

Kaderimizin kesişmesi Allah’ın bütün dualarımı kabul etmiş olmasının en büyük kanıtı. Kadınlar gününü kutlarım karıcığım.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler kadınlar günün kutlu olsun kadınım.

Anneye Kadınlar Günü Mesajları

Hayatının nerden başlamasını isterdin deseler, seninle tanıştığım günü söylerdim. Bu özel gününü yürekten kutluyorum sevgilim.

Dünümdün sevgilim. Şimdi bugünümsün ve yarınım da olacaksın. Sana baktıklarında beni, bana baktıklarında ise seni görecek insanlar. Bütün olmanın anlamını bizde öğrenecek insanlar.

Bu stres dolu hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir. İyi ki varsın canım. Kadınlar günün kutlu olsun.

Seni tanıdığım gün benim en güzel ve en şanslı olduğum gündür. Seni karşıma çıkaran Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Seni çok seviyorum kadınım.

Sen benim ömrüme yazılmış en güzel ayrıntısın canım karıcığım. 8 Mart Dünya Kadınlar günün kutlu olsun.

Ben aşk nedir bilmem. Eski kafalıyım. Bir seni bilirim, bir de adın geçince sıkışan kalbimi.

Ay dünyaya, ben sana tutuldum. Tutkunum kadınlar günün kutlu olsun.

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel kadını; Kadınlar Günün Kutlu olsun.

Kalplerimizin bir ömür boyu birlikte atması dileğiyle kadınlar günün kutlu olsun karıcığım.

Karım İçin Kadınlar Günü Mesajları

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.

Sen yanımda olduğun sürece ben mutluyum, huzurluyum, neşeliyim. Sen benim her şeyimsin. Kadınlar günün kutlu olsun her şeyim.

Hayatının nerden başlamasını isterdin deseler, seninle tanıştığım günü söylerdim. Bu özel gününü yürekten kutluyorum sevgilim.

Evimin huzuru, gönlümün nuru canım superguzelsozler.com eşim seni çok seviyorum. Kadınlar gününü seni çok severek kutluyorum.

Sen yanımdaysan mevsimin bir önemi yok. Sıcacık sarılmanla kışım bahar oluyor. Bir gülümsemenle güneş açıyor içimde. Anlam buluyorum, tamamlanıyorum seninle.

Başımı göğsüne yasladığımda tek düşmanım geçen zaman oluyor, seninleyken zaman geçsin istemiyorum. Seni çok seviyorum.

Güne başladığım gün ışığım, geceyi bitirdiğim ay parçam kadınlar günün kutlu olsun.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı, bir eşi olmalı insanın bu mesajı okuyan canım gibi.

Mutluluğun tek tarifi sensin, mutluluğun tek adresi bizim adresimizdir. Bana bu mutluluğu yaşatan sevgili eşim kadınlar günün kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir