Evlilik Yıl Dönümü Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Evlilik Yıl Dönümü Mesajları, Evlilik Yıldönümü Mesajları Yeni, Evlilik Yıldönümü Mesajları Komik, Arkadaşa Evlilik Yıldönümü Mesajları, Evlilik Yıldönümü Mesajları Resimli İndir, Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları Uzun, Evlilik Yıldönümü Yazıları Kısa, Ölen Eşe Evlilik Yıldönümü Mesajları

Reklamlar

Evlilik Yıl Dönümü Mesajları

Evlilik Yıl Dönümü Mesajları

Seni her geçen gün daha da çok seviyorum. Seninle 10 yılı geride bıraktık. Bir ömür ellerini hiç bırakmayacağım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Her geçen yıl seni biraz daha çok seviyorum, her geçen gün sana biraz daha çok bağlanıyorum. Seni herkeslerden, her şeylerden çok seviyorum yıl dönümümüz kutlu olsun.

Yarım kalmış şiirlerim gibisin, yaşanmamış çocukluğumsun, anılarımda öylesine eksiğim sensiz öylesine sahipsiz. Sen benim hayat arkadaşım en kıymetli hazinemsin.

Seninle bir yılımız geçti hem çok güzel geçti. Rabbim ömrümüzü hep böyle geçen günlerimiz gibi eylesin. Seni çok seviyorum Bitanem evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Bu dünyada en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir ve ben bu dünyanın en mutlu kişisiyim. İyi ki varsın nice yıllarımız olsun sevgilim.

Reklamlar

Sen göçtün gittin buralardan ama ben yine her evlilik yıl dönümümüzü kutluyorum sensiz oluyor ama olsun sen oralardan bir yerden görüyorsun biliyorum.

Biz böyle mutlu olduğumuz sürece yıllar su gibi akıp gidecek. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

Sana bir yıl değil bin yılım feda olsun, nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. İyi ki senle evlenmişim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun gönlümün Kraliçesi

Mutluluğumuzun bir gün değil, bir ay değil, bir yıl değil bir ömür boyu sürmesi dileğiyle evliliğimizin …. yılı kutlu olsun canım eşim.

Hayatım sadece seninle anlam kazandı canım sevdiğim. Seni çok seviyorum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağa toprağın çiçek açması kadar severim. Yıldönümümüzü kutlarım aşkım.

Ne çabuk geçti gitti bir yılımız, sen yanımda yokken hiç geçmiyordu zaman şimdi ise su gibi akıp geçti. Seni sevmeye doyamadan ömrüm bitecek diye çok korkuyorum. Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın. Seni çok seviyorum canım karıcığım.

Reklamlar

Her günümüz birbirimizi severek geçsin, her yılımız mutluluk anıları ile dolsun, yarınlar da yaşanacak çok güzel günlerimiz olsun. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun Canım.

İlk yılımızı geride bıraktık birlikte daha nice evlilik yıl dönümleri kutlamak dileğiyle inşallah canım. Seni ilk günkü gibi çok ama çok seviyorum.

İyi ki seni sevmişim, iyi ki seninle evlenmişim, Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler Hayatımın anlamı. Yıl dönümümüz kutlu olsun.

Dün, bugün ve sonsuza kadar seni seveceğim, bu kalp bu bedende attığı sürece hep senin yanında olacağım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum ve evliliğimizin. Yılında yıldönümümüzü kutlarım.

Yolum sarpa sarmıştı, önüm karanlık, umutlarım ölmüştü. Bir peri gibi çıktın karşıma hayatımı aydınlığa, umutlarımı mutluluğa çevirdin. Seni bana gönderen Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Seni çok seviyorum Canımın içi. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

Reklamlar

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler Seni seviyorum iyi ki varsın.

Seninle birlikte olduktan sonra acının da önemi yok, derdin kederin de, sen benimle ol ben her şeyin üstesinden gelirim.

Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden superguzelsozler.com hiç ayrılmayacak. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım.

Birbirimize verdiğimiz sözümüz kalbimizde hep duracak, iyi günde kötü günde hep yanında olacağım, seni bir gün değil her gün seveceğim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun birtanem.

Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte.

Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllara.

Yüce Mevlam bize ve ailemize uzun, huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Bizi birbirimizden ayırmasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Reklamlar

Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Her şeyim sensin bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir