İyi Bayramlar Mesajları

İyi Bayramlar Mesajları, İyi Bayramlar Mesajı, İyi Bayramlar Mesajları Kısa, İyi Bayramlar Sözleri, İyi Bayramlar Mesajı Facebook, Resimli İyi Bayramlar Mesajları, İyi Bayramlar Mesajı Etkili

Reklamlar

İyi Bayramlar Sözleri

İyi Bayramlar Sözleri

-> Şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğimle iyi bayramlar.

-> Gönlünüze göre bir bayram geçirmeniz dileğiyle iyi bayramlar.

-> Bayramınızı kutlar; sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz. İyi Bayramlar.

-> Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güzel nice bayramlarda buluşmak dileğiyle iyi bayramlar.

-> Hep birlikte olacağımız bayramlarda buluşmak üzere. Hepinize İyi Bayramlar diliyorum.

-> Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar son bulsun. Bayramınız mübarek olsun iyi bayramlar.

-> Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Bayramınız kutlu olsun. İyi Bayramlar

Reklamlar

-> Öyle bir bayram geçirin ki her zaman anılarınızda yer bulsun, her günün bayram kadar güzel olsun. İyi bayramlar.

-> Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Bu bayram gününü doya doya yaşayalım. İyi Bayramlar…

-> Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel yarınlar diliyorum, mübarek Ramazan Bayramınızı kutluyorum.

-> Hep bir arada, sevgi dolu, mutlu ve huzurlu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

-> En güzel bayramların en güzel anları sadece bugün değil her gün size güzel bir anı olsun! Bayramınız Mübarek Olsun.

-> Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir bayram geçirmenizi dilerim.

-> Bayramın ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle herkese iyi bayramlar.

Reklamlar

-> Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram geçirmeniz dileğiyle iyi bayramlar.

-> Bir bayramı daha birlikte görmeyi nasip eden Yaradan’a şükrederken kaybettiklerimize Allah’tan rahmet dilerim. İyi Bayramlar

-> Tüm yürekler sevinç dolsun umutlar gerçek olsun acılar unutulsun dualarımız kabul ve bayramınız mübarek olsun. İyi Bayramlar

-> Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

-> Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi iyi bayramlar.

-> Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. İyi Bayramlar

-> En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Kurban Bayramını kutlarım.

Reklamlar

-> Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dilerim.

-> Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek superguzelsozler.com olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile iyi bayramlar.

İyi Bayramlar Mesajı Etkili

-> Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Bayramınız kutlu olsun iyi bayramlar.

-> Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Nice mutlu, sağlıklı, huzurlu bayram dileğiyle iyi bayramlar.

-> Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum İyi bayramlar.

-> Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammediyle yardım etsin inşallah. İyi Bayramlar

-> Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun iyi bayramlar.

-> Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın Nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun. İyi Bayramlar

-> Bu en mutlu günümüzde, güzel ve özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, saygılarımızı, sevgilerimizi, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun iyi Bayramlar

-> Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle. Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.

-> Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Bayramınız kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir