İyi Haftalar Mesajları

Bu yazımızın içeriğinde neler bulacaksınız: İyi Haftalar Mesajları, Mutlu Haftalar Mesajları, Huzurlu Haftalar Mesajları, İyi Haftalar Sözleri, İyi Haftalar Mesajları Kısa, Uzun Mutlu Haftalar Mesajları, İyi Haftalar Sözleri Resimli, İyi Haftalar Mesajları Facebook

Reklamlar

İyi Haftalar Mesajları

İyi Haftalar Mesajları

Uzaklarda ailesi için çalışanlara iyi haftalar, vatanı milleti için sınırlarda kışlalarda nöbet tutan vatan evlatlarına iyi haftalar, yollarda bir yerden bir yere ulaşmak için yolculuk yapanlara iyi haftalar, geceyi çalışmakla geçiren gündüzü dinlenenlere iyi haftalar, sabah işe gitmek için hazırlanıp gülümseyerek güne başlayanlara iyi haftalar, okuluna gitmek için yola çıkan öğretmen ve öğrencilere iyi haftalar, annesinin babasının hayır duasını alarak yeni haftaya başlayanlara iyi haftalar, seven sevilen, gülen güldüren, düşünen düşündüren, yardım eden, fakire el uzatan tüm insanlara mutlu güzel haftalar.

Yeni haftaya mutluluk ile başlamanız ve kahkahalar atarak bitirmeniz dileğiyle iyi haftalar.

Bu haftanın size gönlünüzdekini getirmesi, yüzünüzden tebessümü eksik etmemesi dileğiyle iyi haftalar.

Madem bir seneye nasıl başlarsak o yıl öyle geçiyor o zaman bizde haftaya mutluluk ile başlayalım ki bir haftamız öyle geçsin.

Reklamlar

Güler yüzle başlayan haftanız kahkahalarla son bulması dileğiyle cümle aleme iyi haftalar olsun.

İçimden gülmek geliyor tam yeni haftaya bismillah diyorum aklıma pazartesi olduğu geliyor tüm neşem kaçıyor

Yüce Mevlam bizleri korusun, işlerimizi hayırlı ve kolay kılsın, belalardan ve kazalardan uzak bir hafta nasip etsin. Amin

İyilik ne gündedir, ne hafta da iyilik sizin yüreğinizdedir. Kalbiniz kadar güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle iyi mutlu haftalar.

Her nerede iseniz orada yeni başlayana bu haftanız huzurlu ve mutlu olsun.

Hafta sonunun yorgunluğunu atmak ve bol bol paylaşım yapmanız dileğiyle iyi haftalar.

Hayırlı sabahlar, hayırlı kazançlar ve hayırlı işler geçireceğiniz bir gün ve bir hafta olması dileğiyle herkese iyi haftalar.

Bizleri bu güne ulaştıran Allah’a şükürler olsun. Yeni haftanız mutlu ve umutlu olsun.

Yeni haftanın, yeni umutlar getirmesi dileğiyle herkese sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hafta diliyorum. Allah’a emanet olun.

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, evinizden huzur yüzünüzden tebessüm eksik olmasın, yeni haftanız hayırlı olsun.

Reklamlar

Allah’ım yüreğinizdeki güzelliklerinizi hayatınıza yansıtsın, dileklerinizin gerçek olacağı iyi bir haftanız olsun. İyi haftalar.

Karanlık gecemi aydınlatıp sabaha ulaştıran sana sarılmama izin veren rabbime şükürler olsun mutlu haftalar günaydın.

Mutlu Haftalar Mesajları

Yeni başladığınız bu hafta geçirmiş olduğumuz haftadan daha güzel olsun. Acılardan, belalardan uzak mutlu bir haftanız olsun.

Huzurun gönlünüzden eksik olmadığı, mutlulukların yüzünüzde tebessüme dönüştüğü bir hafta geçirmeniz dileğiyle, yeni güne merhaba, yeni haftaya selam olsun.

Cümle aleme iyi haftalar. Herkese gönül zenginliğinde huzurlu bir hafta olsun.

Bugün yeni bir gün, yeni bir hafta, bu yeni haftanın herkese yeni güzellikler getirmesi dileğiyle, iyi haftalar.

Biz geçen hafta yaşadıklarımızdan ders çıkardık, daha iyi olmak için önümüzdeki haftalara bakacağız, tabi bu bizim için iyi bir tecrübe oldu, her geçen hafta eksiklerimizi daha iyi görüp, yeni başlayacak olan haftalarda daha iyi olacağız.

Reklamlar

Nasıl sevebilir ve iyi dileklerle başlayabilirsin ki pazartesi sendromu ile başlayan bir haftaya, yine de herkese huzurlu ve iyi hafta geçirmesi dileğiyle sevgiler.

Yeni hafta hepimize yetecek kadar gelirken yanında huzur, sağlık ve mutluluk getirsin.

Pazartesi ile başlayan bir hafta nasıl iyi olursa herkese iyi ve güzel haftalar olsun. Benim sorunum Pazartesi ile diğer günlerle bir alıp veremediğim yok.

Güler yüzle başlayan haftanız kahkahalarla son bulması dileğiyle cümle aleme iyi haftalar olsun.

Mutlu, keyifli ve huzurlu bir hafta geçirmeniz dileğiyle iyi haftalar.

Pazartesi sendromu yaşamadan güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle; işlerinizde kolaylık ve bereketli kazançlar.

Pazartesi haftaya başlamanın ilk günüdür, yeni günü sevin, haftaya mutlu girin, hayata küsmeyin, insanlara gülümseyin. İyi haftalar dostlar.

Tüm dünyaya güzel bir hafta dilemiyorum ben sadece sevdiklerime, dostlarıma iyi haftalar diliyorum.

Haftanın ilk gününde kurduğu alarma karşı verdiği amansız mücadeleyi bugünde kaybeden değerli insan mutlu haftalar diliyorum.

Bugün yeni bir gün, yeni bir hafta, bu yeni haftanın herkese yeni güzellikler getirmesi dileğiyle, mutlu haftalar

Huzurlu Haftalar Mesajları

Sağlık, mutluluk, huzur sizlerle olsun! Herkese iyi haftalar dileriz.

Herkese mutlu, sağlıklı ve bol kazançlı iyi haftalar.

Yeni haftanın, yeni umutlar getirmesi dileğiyle herkese sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hafta diliyorum. Yüce Mevla’ya emanet olun.

Herkese mutlu sabahlar diliyorum. Hayırlı ve mutlu bir haftaya başlamanız dilekleriyle.

Kusur bulmak için bakma birine, bulmak için bakarsan bulursun. Kusuru örtmeyi marifet edin, işte o zaman kusursuz olursun.

Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi ağlayıp, kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var ki, o da su an bu mesajımı okuyor. İyi Haftalar.

Hayat hep ileriye bakarak yaşanır ve daima geriye bakarak şükredilir. Sevgi dolu Mutlu haftalar

Hayırlı haftalar olsun kalbinizde hoşgörü bedeninizde sağlık yüzünüzde tebessüm yüreğinizde sevgi hep olsun.

Hayırlı sabahlar, hayırlı kazançlar ve hayırlı işler geçireceğiniz bir gün ve bir hafta olması dileğiyle herkese iyi haftalar.

Pazartesi ilktir pazartesi uğurdur pazartesi; Yeni umuttur umutlu ve uğurlu kazasız belasız huzur içinde Herkese mutlu huzurlu haftalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir