Kadir Gecesi Mesajlari

Bu yazımızın içeriği: Kadir Gecesi Mesajları, Kadir Gecesi Sözleri, Kadir Gecesi Dosta Mesaj, Kadir Gecesi Paylaşılacak Mesajlar, Kadir Gecesi Gönderilecek Resimli Mesajlar, Kadir Gecesine Özel Mesajlar, Whatsapp Kadir Gecesi Mesajları

Reklamlar

Kadir Gecesi Mesajlari

Kadir Gecesi Mesajları

Bin aydan daha hayırlı olan kadir geceniz mübarek olsun.

Rabbim ibadetlerimizi kabul etsin, yürekten O’na yönelen elleri boş çevirmesin. Kadir gecemiz mübarek olsun.

Ellerin semaya açıldığı, gözlerin yaşardığı, yüreklerin yalvardığı bu gecede dualarda bulaşmak ümidiyle Kadir gecemiz mübarek olsun.

Allah’ın rahmeti sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç sönmesin, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nurla dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul, Kadir Geceniz kutlu olsun.

Rabbim bu gece yaptığımız dualarımız, ibadetlerimizi kabul etsin. Kadir geceniz mübarek olsun.

Yağmur dolu bulutlar gibi gelen, hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren Kadir gecesi kutlu olsun.

Reklamlar

Yüreğine nur dolsun, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Kadir geceniz mübarek olsun.

Tüm İslam aleminin mübarek Kadir gecesini tebrik ederiz.

Ağaçlardan dökülen her bir yaprak duacınız; Kur’an-ı Kerim yoldaşınız olsun. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Hayırlısıyla bu mübarek gece umutlu bir gelecek için vesile olur. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Kardeşliğin kalıcı olduğu, sevenlerin bir araya geldiği mutlu, umutlu ve sevgi dolu, rahmetlerin yağmur gibi bahşedildiği nice kandillere…

Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler, mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler… Hayırlı Geceler

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun ömrüne binbir hayalin gerçek, her türlü duaların kabul olsun, Kadir Geceniz mübarek olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Baki sevgiler için nice dilekler; ölümü bile ayrılıktan saymayan gönüller vardır. Engeller çıksa mesafeler açılsa ne olur dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

Reklamlar

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizin hayırlı olması dileğiyle Kadir geceniz mübarek olsun.

Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kadir Geceniz hayırlı olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

Duanız kabul, ameliniz makbul, saadetiniz daim, Kadir geceniz kutlu olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahilerin gönülleri okşadığı bu gecede dualarla birleşmek dileğiyle Kadir gecenizi kutlarım.

Gün vardır bin yıldan uzun gelir; bir yıl vardır bir günden kısa gelir. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Hayırlı kandiller.

Reklamlar

Dertlerimiz, sıkıntılarınız bir kum tanesi kadar küçük, sevinçleriniz Nisan yağmuru kadar bol olsun ve bu mübarek geceniz sevapla dolsun.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi duaların da hayat bulacağı bu mübarek gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Kadir geceniz mübarek olsun.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç. Bugün günahlardan olabildiğince kaç. Bugün en gizli incilerini onun için saç. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Allah’ın aşkıyla yan Kadir gecesinde, Mevlana gibi dön bu mübarek gecede; secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Hayırlı kandiller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir