Karıma Günaydın Mesajı

Sayfamızdaki bu yazımızda okuyabileceğiniz karıma günaydın mesajı uzun ve karıma günaydın sözler kısa, karıma günaydın duygusal mesajı ve karıma günaydın mesajı resimli sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Karıma Etkileyici Günaydın Mesajları

Karıma Etkileyici Günaydın Mesajları

-> Başlayan bu yeni gün de tıpkı senin gibi aydınlık olsun.

-> Günaydın canım karıcığım. Güneşim de sen oldun, yıldızım da sensin.

-> Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun! Günaydın aşkım.

-> Yeni günün güzelliğini güneş verir, senin yüzün ise tüm güneşi aydınlatır.

-> Tüm çiçekler güneşle birlikte uyanıyorlar, benim canım karıcığım de uyanmış olmalı?

-> Güneşe herkese doğuyor. Ben ise her gün, seninle yeniden doğuyorum inci tanem.

-> Sabah olsun diye o kadar zor bekledim ki, çünkü bugün de senin yüzünü görebileceğim.

-> Günaydın gün ışığım! Her günün ayrı bir güzelliği olsun, güne gülerek başla canım karıcığım.

-> Gözlerindir tüm dünyaya yayılan ışığın kaynağı. Senin güzelliğin aydınlatır karanlığı.

-> Senin gülüşün ile aydınlanır günüm, sensin benim en büyük huzur ve mutluluk kaynağım, günaydın!

Reklamlar

-> Bebeğim gözlerindeki parıltıyı keşke kendin görebilsen, o ışıkla birlikte aydınlanıyor tüm evren.

-> Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın canım karıcığım!

-> Günaydın canım karıcığım. Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de bana gülen fotoğrafına.

-> Sabah rüzgarıdır bana söyleyen güzelliğini. Gözlerim seni hiçbir zaman görmüyor ama daima bekliyor yüreğim.

-> Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden canım karıcığım… Günaydın!

-> Canım canım karıcığım, artık çok geçmeden olmadan sevgiline günaydın demelisin, yoksa onun günü hiç aydın olmayacak.

-> Benim için her şey olan, her şeyin adı olan canım karıcığım, pencereden giren ışıklar ile birlikte düşer yine adın aklıma.

-> Günümü en güzel aydınlatacak güneşim uyandı mı? Hâlâ uyuyorsa sevgilisi onun sıcaklığını bekliyor, günaydın canım karıcığım!

Reklamlar

-> Günaydın biricik aşkım. Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor!

-> Sabahları güneşin doğuşuna bakıp senin gelişini gözlüyorum. Daha sonra ise karar veremiyorum hangisi gerçek güneş diye.

-> Bu günü daha güzel yapmak için bir fincan kahve içmeye tamam dersen, ikimiz de çok daha mutlu olacağız, günaydın canım karıcığım.

-> Sabahımı aydınlatan, benim her şeyim olan canım karıcığım, sonunda senin sevginle birlikte yeni bir güne uyanabilmek ne kadar mutlu.

-> O kadar güzellik ile bu yeni gün geçsin ki sanki bizim gülüşmelerimiz hiç bitmeyecek gibi kuş cıvıltılarına sesimiz karışsın.

-> Seni özlüyorum her akşam ve seni bekliyorum her sabah. Güneşin hareketlerini takip ediyorum, neden bu kadar gecikiyorsun diye?

-> Seni sevmek adeta yeni doğan bir güneşi selamlamak gibi, huzur doluyor insanın içi, her yerden bir eğlencedir başlayıp gidiyor.

Reklamlar

-> Herkes şimdi yeni bir günün telaşına hazırlanıyor canım karıcığım, ben ise yeni bir günde seni göreceğim için hazırlanıyorum, günaydın.

-> Seninle birlikte mutluluğun en güzel tadını bu sabah da yaşıyorum. İyi ki benim hayatımdasın, yaşamıma doğan güneşsin, günaydın.

-> Her zaman uyanınca aklıma sen geliyorsun, benim için güneş ışınlarından öte sen doluyorsun odama. Günaydınlar sana, günaydın bize!

Karıma Günaydın Sözler Kısa

-> Günaydın canım karıcığım, bir güne daha birlikte başlıyoruz, senin tüm dünyanın güzelliğine sahip gözlerin bu günü nasıl da aydınlatıyor?

-> Rüyalarım tek sahibi, uykumdan uyanınca senin adın yankılanır odamda, sabah güneşi girer içeriye ve sana bu mesajı yazmamı sağlar.

-> Her şey seninle başlar benim için, ben senden başlar ve sana doğru gelirim çünkü benim güneşim sensin ve güneş olmazsa yaşam olmaz.

-> Güneşi birlikte izleyelim canım karıcığım, uzun uzun onun doğuşunu ve turuncu ışınlarını senin yüzüne vuruşunu her zaman birlikte izleyelim.

-> Günaydın hayatım. Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni güne. Yüzünü görmesem de hayalinle çıkıyorum adını yazdığım sokaklara…

-> Gönül bu sabah da benden sana doğru geliyor, aç pencereni girsin içeriye serin rüzgar ve kalbimin derinliklerinden gelen en güzel hisler.

-> Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni güne. Yüzünü görmesem de hayalinle çıkıyorum adını yazdığım sokaklara… Günaydın canım karıcığım.

-> Yaşanacak yeni güzellikler güneşle birlikte dışarıda bizi bekliyor canım karıcığım. Günaydın, kalkmalısın artık ki güzellikleri görmeye başlayalım.

-> Karanlıkları dağıtan güneşin karşısında seninle birlikte tüm düşlerimi gerçekleştirmek için yeni bir güne daha başlıyorum. Günaydın canım karıcığım.

-> Nasıl ki tüm yaşam güneşin doğuşu ile başlıyorsa, ben de seninle birlikte hazırlanıyorum yeni güne canım karıcığım, ışıkların üzerimde olsun, günaydın.

Karıma Günaydın Duygusal Mesajı

-> Öyle güzelsin ki canım karıcığım, senin yanında başladığım her yeni gün bana akşam gibi geliyor. Sürekli karanlıktayım, ta ki sen yanıma gelinceye dek.

-> Günaydın sevgili. Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da… Şimdi yanında olamasam da, Güneşe bak sana gülüyorum usulca…

-> Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da… Şimdi yanında olamasam da, Güneş’e bak sana gülüyorum usulca… Günaydın sevgili…

-> Günaydın nur yüzlüm. Rüyalarımın sahibi sensin. Uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda. Sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana…

-> Günaydın aşkım. Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri. Her günüm seninle başlar, seninle daha da güzel hayat.

-> Yeni güne seninle başlamak bana her günümü en değerli hale getiriyor. Geceleri hayalini kuruyor, sabahları senin yüzünü görüyorum, günaydın canım karıcığım.

-> Canım karıcığım günaydın, benim hayatta biricik mutluluk kaynağım, bugünün seninle birlikte geçeceği için o kadar mutluyum ki benim için en güzel sabahtır bu.

-> Günaydın her şeyim. Bir sabahı bir de gözlerini özledim canım karıcığım, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim. Sensiz başlayan güne, gün diyemem canım karıcığım.

-> Bir sabahı bir de gözlerini özledim canım karıcığım, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim. Sensiz başlayan güne, gün diyemem canım karıcığım. Günaydın her şeyim.

-> Günaydın birtanem. Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi?

-> Bir gün daha başlıyor yaşamımızda ve biz bugün de birlikte olacağımız için o kadar mutluyum ki, daha önce güneş hiç bu kadar parlak ve mutluluk verici gözükmemişti gözüme.

Karıma Etkileyici Günaydın Mesajları

-> Senin gözlerinden bir nehirdir akıp gelmekte olan, her şeye canlılık ve kutsallık veren. Senin yüzünden bir güneştir yansımakta olan hem yakıcı hem de yaşam için olmazsa olmaz.

-> Bir güneş gibi yakıyor tüm sıcaklığın beni, geceleri uykumu bölüyor hiç bitmeyen ışığın ve ben orada, senin sevginin susuzluğu ile bekliyorum. Yeni güne tekrar iyi ki doğdun güneşim.

-> Canım günaydın! Bugün senin doğum günün, bu özel günün aydınlığı da bir başka. Çünkü sen yani mutluluğum kaynağı yıllar önce bugün dünyaya geldin ve o zaman işte güneşe bir rakip çıktı.

-> Bir tanem benim günaydın, bugün yağmurlu bir gün var ancak senin güneşin tüm yağmuru engelliyor, senin uyanışınla birlikte gökkuşağı açacak birazdan, bunu birlikte izlemeliyiz, günaydın!

-> Sana şimdi yanında olup kulağına fısıldamak isterdim en güzel günaydın sözlerini. Ama canım istemeden de olsa uzaktayız, bugünler bittiğinde işte o zaman birlikte izleyeceğiz güneşin doğuşunu.

-> Her sabah yataktan sadece sen varsın diye çıkıyorum, çünkü sen benim için dünyanın en güzeli, en özeli ve en değerlisisin. Sen olmasaydın doğan güneşten hiçbir zaman haberim olmazdı günaydın canım karıcığım.

-> Bir mutluluk anı yaşamak gibi senin bu yaşamda olduğunu bilmek ve güne merhaba demen. Bir çocuk çığlığı gibi günün ilk saatlerinde senin ağzından dökülen özel sözler. Günaydın canım karıcığım, iyi ki uyandın!

-> Mutluluk aslında en küçük şeylerdedir çoğu zaman, örneğin bir simit ve çay ile birlikte yapılacak kahvaltıda. Bu mutluluğa ortak olmak için canım karıcığım, ben her şeyi hazırladım sadece seni bekliyorum, günaydın.

-> Güneşin ilk ışıkları odana dolunca canım karıcığım superguzelsozler.com beni hatırla. Tıpkı önceden bir arada olduğumuz günlerdeki gibi ellerimiz ellerimizden hiçbir zaman ayrılmayacak şekildeki günleri hatırla, belki o zaman gelebilirim yanına.

-> Seninle geçirdiğimiz günlerden sonra en zor geceler geliyor. Sensiz tüm geceler soğuk, sessiz ve keyifsiz. Ama ne zaman ki gün doğuyor, birbirimize yaklaşmak için bir gün daha geçti diye mutlu oluyorum, günaydın canım karıcığım.

-> Günaydın biriciğim. Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları… İşte ben de seni bu devasa şekilde öyle severim. Sen benim canımsın! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin.

-> Sana en derinlerimden günaydın demek istiyorum çünkü ben senin varlığın ile birlikte ancak yaşamda var olabiliyorum. Seni tanıdığım günden itibaren her zaman mutluluk ile kalktım yataktan, bu sabaha da sana günaydın diyerek başlıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir