Nişanlıya Günaydın Mesajı

Hayatın en heyecanlı ve aşk ile yaşanılan dönemi olan nişanlılık dönemi güzel geçmektedir. Yazımızda nişanlıma günaydın mesajları, nişanlıya günaydın güzel mesajı ve nişanlım için günaydın mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Nişanlıya Günaydın Mesajı Kısa

Nişanlıya Günaydın Mesajı Kısa

->  Nişanlım günaydın mesajı atınca doğuyor güneşim.

->  Sana aşık olmak her sabah kalkmaya değer. Günaydın Nişanlım.

->  Günaydın tatlı güneşim. Günaydın gönlümü fetheden Nişanlım… Günaydın!

->  Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

->  Kalbim mükemmel çünkü sen onun içindesin. Günaydın benim güzel Nişanlım

->  Mesaj atarak değil de, öperek uyandıracağım o günün hasretiyle. Günaydın.

->  Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

->  Yeni günün güzelliğini güneş verir, senin yüzün ise tüm güneşi aydınlatır.

->  Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

Reklamlar

->  Varlığınla ruhumu ısıtan kuşatan, varlığım varlığınla anlam kazanan, ruhum günaydın.

->  Yaşam her şeye rağmen güzel Nişanlım, tıpkı engellere rağmen senin güzel olman gibi.

->  Sabah olsun diye o kadar zor bekledim ki, çünkü bugün de senin yüzünü görebileceğim.

->  Öğleden sonraya kadar sana ulaşamayacağımı biliyorum ama yine de günaydın demek istedim.

->  Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği günaydın.

->  Günaydın Nişanlım, bütün gece seni özledim ve şimdi uyandığına göre, birbirimizi sıkı tutalım.

->  Senin gülüşün ile aydınlanır günüm, sensin benim en büyük huzur ve mutluluk kaynağım, günaydın!

->  Sen girdin hayatıma renk kattın günlerimi aydınlattın en güzel günaydınlar sana gelsin Nişanlım.

->  Seni ilk gördüğüm anı hala hatırlıyorum ve ruhum, “Ah, işte buradasın! Her yerde seni arıyordum! “

->  Günaydın Nişanlım, bütün gece bekledim, şimdi sana söylemek için, sen benim kaderimsin, kaderimsin.

->  Günaydın Nişanlım. Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de bana gülen fotoğrafına.

->  Günaydın! Güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.

Reklamlar

->  Günaydın Nişanlım, aşk tanrısı iyi iş çıkardı, çünkü oku bizi birbirine bağladı ve bir aşk büyüsü yaptı.

->  Nasıl ki çiçekler her sabah güneşe doğru dönüyorlar, ben de sana doğru dönüyorum canım Nişanlım, günaydın.

->  Seni tanıdığımdan beri bana her zaman huzur veren neşeni bugün de görmek dileğiyle, günaydın canım Nişanlım.

->  Nişanlım bugün her zamankinden daha fazla gülümse hayata her günün bir öncekinden daha güzel olsun günaydın.

->  Seni uyurken özledim, hayal kurarken seni özledim ve şimdi uyandığına göre, seni özlemekten mola verebilirim.

->  Her şey seninle başlar. Seninle bir her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.

->  Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın Nişanlım, günaydın.

->  Her gün doğumu bana seni sevmem için yeni bir gün verir. Mutlu sevgililer günü! Harika bir gün geçirmeni diliyorum!

Reklamlar

->  Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum Nişanlım günaydın…

->  Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Günaydınlar aşkım.

Nişanlıma Günaydın Mesajları

->  Yeni güne seninle başlayabilmek için gözlerine bakara günaydın demek isterdim ama sen benim baktığım her yerdesin zaten.

->  Her şey mutsuz bitebilir Nişanlım, ama sen benim için her zaman doğan bir güneş gibi tazelik ve umut anlamına geleceksin.

->  Günaydın Nişanlım. Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demenin tam zamanı!

->  Sen varken bana geceler bile aydınlık geliyor, senin varlığına gün benim için hiç doğmuş olmuyor ki! Günaydın güzelim benim.

->  Sabahımı aydınlatan, benim her şeyim olan Nişanlım, sonunda senin sevginle birlikte yeni bir güne uyanabilmek ne kadar mutlu.

->  Yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum ki, her sabah sana günaydın bir tanem diyebileyim.

->  Zorlu geçen akşamların en güzel tarafı tekrardan güneşin göğe yükselmesi, yeni bir gün yeni bir umut demek, günün aydın olsun.

->  Seni sevmek adeta yeni doğan bir güneşi selamlamak gibi, huzur doluyor insanın içi, her yerden bir eğlencedir başlayıp gidiyor.

->  Herkes şimdi yeni bir günün telaşına hazırlanıyor Nişanlım, ben ise yeni bir günde seni göreceğim için hazırlanıyorum, günaydın.

->  Her şey seninle başlar benim için, ben senden başlar ve sana doğru gelirim çünkü benim güneşim sensin ve güneş olmazsa yaşam olmaz.

->  Nişanlım, güne seninle başlıyorum. Sen de benimle başla, gözlerin açılsın sonsuz sabaha doğru, sevgimizi hissedelim her şeyden önce.

->  Her baktığın yaprakta, her esen rüzgarda ve her doğan güneşte Nişanlım ben seni yaşıyor, seninle birlikte merhaba diyorum yeni güne.

->  Şimdi yanında olup öpücükler ile yeni güne merhaba demeni isterdim ama şimdilik yan yana değiliz ama kalplerimiz her zaman bir arada.

Nişanlım İçin Günaydın Mesajları

->  Seninle gün doğumunu görmek istiyorum, çünkü ışıkta gözlerini görüyorum ve içten içe bana kadar, beni özgür kılan kalbiniz ve ruhunuzdur.

->  Yaşanacak yeni güzellikler güneşle birlikte dışarıda bizi bekliyor Nişanlım. Günaydın, kalkmalısın artık ki güzellikleri görmeye başlayalım.

->  Güzel bir rüyanın ardından uyanmak dünyadaki en kötü şey ancak rüyanın gerçek olmasını seninle görmek dünyanın en güzel şeyi, günaydın Nişanlım.

->  Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın Nişanlım günaydın benim en güzel günüm.

->  Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah bir günaydın duymaktı aslında istediğim şimdi sana duymadığımı yazıyorum günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

->  Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

->  Senin kulağına fısıltıyla günaydın diyebilmek için şimdi neler vermezdim. Ama Nişanlım o günler de gelecek ve her zaman benim sesimle uyanacaksın yeni güne.

->  Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

->  Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir Nişanlım, günaydın sana.

Nişanlıya Günaydın Mesajları Uzun

->  Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana..

->  Masmavi gökte güneşin en güzel ışığını ben sadece sende görebiliyorum canım Nişanlım. Belki şimdi yan yana değiliz, belki şimdi uzaktayız ama bu gök bizi birbirimize bağlıyor. Günaydın!

->  Sana şimdi yanında olup kulağına fısıldamak isterdim en güzel günaydın sözlerini. Ama canım istemeden de olsa uzaktayız, bugünler bittiğinde işte o zaman birlikte izleyeceğiz güneşin doğuşunu.

->  Sana en derinlerimden günaydın demek istiyorum çünkü superguzelsozler.com ben senin varlığın ile birlikte ancak yaşamda var olabiliyorum. Seni tanıdığım günden itibaren her zaman mutluluk ile kalktım yataktan, bu sabaha da sana günaydın diyerek başlıyorum.

->  Sen uyanmadan benim dünyama güneş doğmuyor, bedenim ısınmıyor Nişanlım. Sesini duymadan gün başlamıyor. O yüzden günaydın bebeğim, sen günaydın de ki buralara güneş doğsun, kalbim senin aşkınla ısınsın. Sesinle şenlensin kulaklarım hadi bana günaydın de.

->  Özgünlüğüm sadece sana, kokun ise bana bela.. Günaydın Nişanlım. Mezar taşında olsun adım.. Her gece uykumda seni sayıklarım.. Güneş yerine sen doğdun bana bugün.. İnce saçların sarsın bedenimi.. Ellerin dolaşsın yüzümde.. Sabahım sen oldun.. Geceleri sadece sen varsın, sabah olunca adınla gözlerimde yaşarsın.. Günaydın canımın içi..

->  Kaç sabah daha böyle güzel uyanacağımı bilmiyorum. Yarın sabaha kavuşacağımın garantisi yok. Kıymeti bilinmeli bazı şeylerin diye düşünüyorum ve benim dünyamda en kıymetli olan senin aşkın. O yüzden her gece sana şiirler yazıp sonuna iyi geceler sözü sıkıştırmalıyım ve her sabah uyanır uyanmaz daha elimi yüzümü bile yıkamadan günaydın kıymetlim mesajı atmalıyım. “Günaydın kıymetlim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir