Oğluma Doğum Günü Mesajları

Doğum günleri özel günlerdir. Oğluma doğum günü mesajları konulu bir yazı hazırladık. Hazırladığımız bu yazımız da doğum günü sözlerini oğlunuza göndererek onu mutlu edebilirsiniz.

Reklamlar

Oğluma Doğum Günü Mesajları

Oğluma Doğum Günü Sözleri

Benim biricik paşam doğum günün kutlu olsun. Rabbim sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür nasip etsin.

Sen bizim mutluluğumuz, gecemiz, gündüzümüz hayatımızsın. Sen her daim bizim sol yanımızda olacaksın. Yüzündeki gülümsemen, bakışlarındaki ışıltı hiçbir zaman kaybolmasın. Doğum günün kutlu olsun oğlum.

Rabbime her zaman dua etti bana bir erkek evlat ver diye. Sesimi duydu ve bana canım kadar değerli, hayatımdaki her şeyden çok sevdiğim seni gönderdi. Seni çok seviyorum oğlum, doğum günün kutlu olsun.

Bugün dilediğin her şeyin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun aslan parçam.

Reklamlar

Küçükken hem yaramazdın hem tatlı, şimdi ise sadece tatlısın. Benim baldan tatlı oğlum doğum günün kutlu olsun. Her dilediğin gerçek olsun.

Kapat gözlerini tut dileğini üfle mumları. Her şey gönlünce olsun nice mutlu senelere canım oğlum.

Bugün benim için öyle güzel bir gün ki asla kelimeler ile anlatamam. Bugün benim canım gibi sevdiğim oğlumun doğum günü. Nice nice mutlu yıllara canım oğlum.

Bugün ne dilediysen gerçek olsun oğlum. Yeni yaşın sana mutluluk, neşe ve başarı getirsin. Yakışıklı oğlum doğum günün kutlu olsun.

Evlat demek candan öteye can demekmiş, oğlum derken yürekten sevmekmiş. Allah’ım seni korusun güzel oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşını kutlarım, eski yaşını şutlarım. Yeni yaşın kutlu olsun oğlum.

Gelecekte öyle bir hayatın olsun ki, geçmişe dönüp keşke demeyesin. Hayatın boyunca her şey istediğin gibi olsun. Hayatın her zaman mutluluk ve huzur içinde geçsin. En kötü gününde bile gülesin. İyi ki doğdun oğlum.

Rabbim seni her türlü kötülüklerden, belalardan, şer odaklarından korusun. Yolunu bahtını açık etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Padişahım çok yaşa, mutlu yaşa, her şey gönlünce olsun. Nice mutlu senelere yeni yaşın kutlu olsun. (Oğluma komik doğum günü mesajı)

Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Doğum günü bugün senin daha ne diye somurtursun.

Güneş gibi parlak, yağmurun damlaları kadar saf ve temiz bir ömrünün olması dileği ile yeni yaşın kutlu olsun prensesim.

Canım oğlum bugün gönlünden geçirdiğin ve dilediğin tüm güzellikler senin olsun. Eğer bir gün ağlayacaksan o da mutluluktan olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Ben dünyanın en şanslı annesiyim neden mi çünkü senin gibi bir oğlum var. Ne kadar gurur duysam da az benim için. İyi ki varsın, iyi ki doğdun, iyi ki benim oğlumsun. Seni çok seviyorum canım oğlum.

Benim yakışıklı prensim nerelerde ne yaparmış? Yoksa oralarda bir prensese gönlünü kaptırıp kraliçesini unutmuş mu? Beni unutursan ben ölürüm prensim. Seni çok seviyorum canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi bir oğul herkese nasip olmaz, böyle iyi kalpli insan her zaman bulunmaz, seni seven insan hiç pişman olmaz. Doğum günün kutlu olsun oğlum.

Reklamlar

Benim gözümde hiç büyümeyen kuzum, sen ne kadar büyüsen de sen her zaman benim bebeğimsin. Kuzum doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yaşı daha bitirmenin sevincini annene ve babana yaşattığın için sana teşekkür ederiz. Biz seni her zaman seveceğiz, sen bizim göz bebeğimizsin canım oğlum doğum gününü kutluyoruz.

Ben seninle bir gün değil, her gün gurur duydum ve ben senin gibi bir oğlum olduğu için Allah’ıma hep şükrettim. Yüce Mevlam seni korusun canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Bak ben kendimi övmüyorum ama senin gibi bir evlat dünyaya getirmekte her anaya nasip olmaz. Seni çok seviyorum canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

Şu dünyadaki en değerli varlığımsın, yaşamamın kaynağı neşelerimin mutluluk kaynağısın, sen benim iyi kalpli canım oğlumsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Canım oğlum bu hayatta mutlu olmak istiyorsan sürekli geçmişe değil geleceğe bakmalısın, geçmiştekileri geçmişte bırakıp hayatına yepyeni bir sayfa açmalısın. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

Şimdi bizlerden çok uzaklardasın, ama unutma ki oğlu sen her zaman aklımızdasın. Huzur ve mutluluk içinde geçireceğin bir yaş olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yavrum mutlu olmak için bir sebep bekleme, mutluluk sana gelmiyorsa sen ona git, eğer senden kaçıyorsa onu kovala. Her zaman mutlu ve sağlıklı olman dileğiyle mutlu yıllar.

Canım oğlum hayatın mutluluk ve neşe içinde geçmesi dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Geçmişinde yaşadığın tüm olumsuzlukların unutulması, geleceğin senin için aydınlık bir yarın olması dileğiyle canım oğlumun doğum gününü kutluyorum.

Ben dünyanın en şanslı annesiyim neden mi çünkü senin gibi bir oğlum var. Ne kadar gurur duysam da az benim için. İyi ki varsın, iyi ki doğdun, iyi ki benim oğlumsun. Seni çok seviyorum canım oğlum.

Gülen gözlerin hiçbir zaman ağlamasın, kalbin her zaman mutlulukla çarpsın, kendin kadar güzel ve mutlu bir yaşın olsun.

Analar ne melekler doğururmuş bunu bilmeyenler seni görsün, senin gibi iyi kalpli meleği herkes sevsin. Yeni yaşın hayal edemeyeceğin kadar mutlu geçsin.

Doğum günü pastana koyduğun her mum kadar mutluluğun artsın, sağlığın bozulmasın, başarın artsın, Doğum günün kutlu olsun oğlum.

Hadi yavrum üfle mumlara ve senin için en güzel dilekleri dile, en güzel günün mutlu olsun sevdiklerinle birlikte. Mutlu yıllara canım oğlum.

Güzel oğlum hayat kısa yaşamanın keyfini çıkar; gül, eğlen, gez sevdiklerinle birlikte keyifli vakitler geçir. En güzel günler senin olsun, sevdiklerin yanında mutlu bir doğum günün olsun.

Bana bu dünyanın en güzel kokusu hangisi diye sorsalar oğlumun kokusu derdim. Senin kokun bana dünyadaki en güzel kokudan daha güzeldir. Sen benim hiç büyümeyen minnak oğlum olarak kalacaksın. Bebeğim doğum günün kutlu olsun.

Ben her anımı senle yaşıyorum, yanıma geleceğin günleri sayıyorum. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Daha dün gibi aklımda dünyaya geldiğin gün, ne kadar çok sevinmiştik bir oğlumuz oldu diye. Baban gururlanarak söylüyordu oğlum oldu diye. Evet, oğlum gururlanmakta haklıymışız. Sen bize bir layık evlat oldun, Rabbimde senin ömrünü hayırlı eylesin. İyi ki doğdun iyi ki varsın mutlu yıllara.

Anneden ve babadan oğluna gönderebileceği doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Sizinde etkileyi, duygusal doğum günü mesajlarınız varsa yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir