Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları

Doğum günleri kategorimize yeni bir doğum günü mesajı yazısı daha ekliyoruz. Bu yazımızda sevgiliye duyulmamış doğum günü sözleri, duyulmamış doğum günü mesajları sevgiliye ve sevgiliye  duyulmamış doğum günü mesajları anlamlı sözleri okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları Kısa

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları Kısa

-> Doğum günün kutlu olsun aşkım.

-> En değerlim iyi doğmuşsun seviyorum seni.

-> Doğum günün kutlu olsun hayatımın anlamı.

-> Gülüşüne kurban olduğum, doğum günün kutlu olsun.

-> Yeşil eriğim seni çok seviyorum. Nice mutlu yıllara…

-> Canım yarim seni çook seviyorum doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun bebeğim nice mutlu, güçlü ve güzel yıllara.

-> Doğum gününü en içten dileklerim kutlarım aşkım. Mutluluk peşimizi hiç bırakmasın.

-> Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın aşkım.

Reklamlar

-> İyi ki doğdun iyi ki seni tanıdım hayatımın anlamı seni seviyorum eyy cann… Mutlu ve uzun yaşa…

-> Doğum günün kutlu olsun bitanem ıyiki varsıniyiki doğdun herşey gönlünce olsun Güzel yüreklim .

-> Ben hayata ne verdim bilmiyorum hayat senin gibi birini karşıma çıkardı doğum günün kutlu olsun.

-> ”Hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça daha güzel hatıra ekleyebilirim. Mutlu yıllara aşkım.”

-> Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın… yine ve yine yazacak şeyler bulamıyorum fakat seni çok seviyorum.

-> Hayatın tahminimden daha güzel olabileceğini gösteren kadın. Seni her şeyden çok seviyorum. İyi ki doğdun!

-> Nе dеrsin bugünü еn güzеl günlеrin başlangıcı yapalım vе bugün еn kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun biriciğim. Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

-> Benden “AŞK”ı anlatmamı isterlerse, cevabım hep “SEN” olur. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım.

Reklamlar

-> Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.

-> Birlikte yaşlanıp aynı nefeste ölelim sevgilim. Birlikte nice yıllarımız olsun doğum günüm kutlu olsun seni seviyorum

-> Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. Tüm kötülükler senden uzak, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

-> Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

-> Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle.

-> Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

-> Hayatının geri kalanında tüm kötülükler senden uzak olsun. Üzüntüler sana yasak mutluluklar yanında olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

-> Doğum günün kutlu olsun bitanem. İyi ki varsın. İyi ki doğdun. Nice güzel sağlıklı yaşların olsun minik kuşum. Seni çook seviyorum.

-> Bazı duyguları yazamazsın. Anlatamazsın. Çünkü tefsiri ancak his ile mümkündür. Bu yüzden sadece yaşarsın. Doğum günün kutlu olsun.

-> Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ömrüm olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Sevgiliye  Duyulmamış Doğum Günü Mesajları Anlamlı

-> Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, İyi ki doğmuşsun hayatımın anlamı!

-> Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin kabardığı… Seni seviyorum canım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Bugün gökyüzü daha berrak, denizler daha sakin, güneş bir başka neşeli…Bugün senin günün. Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.

-> Benim için çok özelsin bir tanem… Aşkımızın, mutluluğumuzun bir ömür boyu sürmesi dileğiyle…Doğum günün kutlu olsun…İyi ki varsın…Seni çok seviyorum canım eşim…

-> Sеni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O gündеn bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman tеşеkkür еdеrim. İyi ki sеni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Dilеrim yеni yaşında mutlulukların еn güzеlini yaşar, başarı mеrdivеnlеrini rahatlıkla tırmanırsın. Dilеrim yüzün hеp gülеr, nеşеni hiç yitirmеzsin. Mutlu yaşlar.

-> Sadece kainattaki en özel insanların doğum günlerini kutlarım. Sen de benim en özel sevdiğimsin. Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da.

-> Her zaman seni hayal ediyorum. Sen hayatıma mutluluk, huzur katıyorsun. Sen benim kalp atışımsın. Sen benim meleğimsin ve yaşamıma ışıksın… Doğum günün kutlu olsun canım.

-> Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

-> Bana verdiğin mutluluk için sana sonsuz teşekkür ediyorum. Kaç yaşında olursak olalım, kaç doğum gününü kutlarsak kutlayalım, her zaman senin yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

-> Dünyada sadece bir kişi olabilirsin. Ama benim için sen dünyasın. Çünkü sen benim hayatımın armağanısın. Senin bu doğum günün de ben de sana sevgimi armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

-> Mutlu yıllar can yoldaşım, arkadaşım ve güzel sevgilim…Hayatıma mutluluk getirdiğin için teşekkür ederim. Seni tüm kalbimle seviyorum ve sana olan hislerim her geçen gün daha da güçleniyor. Doğum günün kutlu olsun!

-> Aşkım iyi ki karşıma çıktın seni iyi ki tanıdım seni karşıma çıkaran Rabbime binlerce kez şükürler olsun seni seviyorum canıma can katanım iyi ki doğdun iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun hayatımı güzelleştiren adamım.

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları Tumblr

-> Gözlerimsin, gülüşlerimsin, kalp atışımsın… Dualarımdaki meleksin. Ve sen benim hayat ışığımsın. Bugün sen doğdun çünkü kaderimsin! Bugün sen doğdun çünkü nefesimsin! Bugün sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki Doğdun biriciğim!

-> Cennetten kalbime düşen cemresin sen. Mutluluğun nedeni, hayatımın gün ışığısın. Sensiz dünyam karanlıkların içinde çaresiz. İyi ki hayatımdasın ve iyi ki dünyaya gelip beni buldun. Hep birlikte mutlu eşsiz günler yaşamak dileğiyle sevgilim.

-> Bugün senin doğum günün iyi ki doğmuşsun aşkımmmm… Keşke kuru bir mesajla değil de yanı başında gözlerinin içine bakarak kutlayabilseydim. Sanki hiç bırakmayacakmış gibi Kocaman sarılabilseydim sana … Bensiz son doğum günün olacak hazır mısın buna?

-> Benim için bana ilk baktığın gün, elimi tuttuğun gün, ilk öptüğün gün ve bunların bana hediye edildiği doğduğun gün kutlu olsun. Seninle bır günümü superguzelsozler.com değil ömrümü paylaşmaya hazırım. İyi ki varsı, iyi ki benimsinn doğum günün kutlu olsun canımın içi…

-> Hayata ne verirsek, o da bize aynı şekilde cevap verirmiş. Ben hayata senin kadar güzel hiçbir şey vermedim. Hayat o kadar cömertmiş ki, beni sevdaya boğan ve bugün doğum günü olan güzel kadını verdi bana. Hayata borçluyum ve borcumu seni sonsuza kadar severek ödeyeceğim sevgilim.

-> Her şeye karşı olan inancımı yitirip, hayattan kopma noktasına geldiğim anda çıktın karşıma. Karaya vuran bir denizyıldızı gibi çırpınırken, o yumuşacık ellerinle beni tutup koyduğun yüreğinin okyanuslarına. Yeniden gülebilmeyi ve sevebilmeyi sana borçluyum ömrüm, mutlu yıllar diliyorum sana

-> Bugün senin doğum günün ve ben senden uzaktayım. Uzaklık çok önemli olmasa gerek, öyle değil mi sevgilim? Bak yıldızlar ne kadar uzak görünüyor bize, aslında ne kadar yakınlar… Çünkü ikimiz de aynı gökyüzünde aynı yıldızlara bakıyoruz. Doğum günün yıldızlar kadar parlak olsun sevgilim. İyi ki Doğmuşsun İyi ki Tanımışım Seni Sevdiğim Nice Mutlu Yıllara…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir