Sevgiliye Yazılacak Sözler

Bu yazımızda sevgiliye söylenecek ve yazılacak güzel sözleri, Sevgiliye söylenecek en güzel sözler ve Sevgiliye söylenecek duygusal sözler yazımızı bulabilirsiniz.

Reklamlar

Sevgiliye yazılacak Sözler Kısa

Sevgiliye yazılacak Sözler Kısa

Benim mutluluğum senin gözlerinde saklı.

Öyle sev ki beni, ben bile kıskanayım beni.

Sen bilemezsin gülüşün bende kaç bahar eder.

Sen, benim hayatta başıma gelen en güzel şeysin.

Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

Çiçeğim, ben seni hiçbir dünya telaşına değişmem.

Sen, en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin.

Sen yoksan her şey eksik, sen varsan her şey tamam!

Sadece sev dedi gözlerin. Bense aşka müebbet yedim.

Reklamlar

Еy gönül, gönlümüzün dumanı, sevdamızın alametidir.

Güzel sevmek, çok sevmenin binlerce kez ötesindedir.

Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten.

Tüm hayatım yalan olsa da, değişmeyen tek gerçeğim sensin.

Uçmak için kuş olmak gerekmezmiş. Aşkın yeter bana sevgilim.

Ya kadersin, ya keder. İkisi de Rabb’dan dedim, sevmeye değer…

Bir kelebeğin kanadına düşen, çiğ tanesine benzer sana olan aşkım.

Ey yar seninle ölmeye geldim, yağmursan ıslanmaya, ateşsen yanmaya…

Gönlüm senin gözlerine tutulmuşken, dillere düşen bu halin adıdır Aşk.

Yeter ki diline dolanayım; istersen bir küfür, istersen bir şarkı olayım.

Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı.

Erkek sevdiği kadını üzmekten sakınmalıdır. Gül koklanır fakat hırpalanmaz.

Güzelliğinin bahçesinde açan taze güller, süslemiş gülüşünü canım sevgilim.

Açık çay içerdi hep… Demli olunca bardağın karşısından beni göremediği için…

Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sen de uzayı gören insanlardan biri olurdun.

Reklamlar

Öyle güzel bakıyorsun ki sevgilim, içimdeki her hücre sana doğru uçmak istiyor.

Gönlümün saati gibisin sevgilim. Ne zaman aşk zamanı gelse, sen doğarsın gönlüme.

Ey sevgili! Sana yazdıklarım, kalbimin en saf yerinde olgunlaşan inci taneleridir.

Sen benim hiç bıkmadan saatlerce seyre daldığım, tövbe tutmayan en tutkulu sevdamsın.

Sana yemin ederim. Sana söz veriyorum söz. Değmedi değemeyecek senden başka bana iki göz

Bedenim zindanlarda olsa bile senin sevgin yüreğimi götürür dünyanın her yerine sevgilim.

Sadece seninle darmadağın oluyorum ve sadece seninle toparlanıyorum. Aşk dediğin bu kadar.

Sen benim tellerime hangi noktayı isteyerek vuruyorsan, ben o makamdan inliyorum sevgilim.

Bir ay küser bir yıldız, ben kalırım hep yalnız, sanki senin yokluğunda dem tutuyor insafsız…

Sen benim; bugünüme şükür ve yarınıma ԁua еԁişim, azla yetinişim, çoğa göz ԁikmеyişimsin aşkım.

Aşk kendinden vazgeçerek biz olanların değil, benliğini koruyarak bir olanların yazdığı bir hikayedir.

Yağmur olsan binlerce damla arasından bulur tutardım seni. Çünkü korkarım; toprak aldığını vermiyor geri…

Reklamlar

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi…

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek, seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun, aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum.

Evet sevgili kapına geldim ve benden vazgeçtim. Sen “kim o” de yeter ki, kim olmamı istiyorsan o olmaya geldim.

Özleyeceksin! Kızıyordu, kıskanıyordu, küsüyordu, çok soru soruyordu ama beni seviyordu diyeceksin. Nazım Hikmet

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun. Ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düştüğüm o yer dudakların olsun.

Denizler sonsuzdur ama sevgim kadar değil. Güneş ısıtır ama senin kadar değil. Herkes sever ama benim kadar değil!

Ey sevgili, gözlerin, dudakların, kaşların, tüm bedenin hele de o kalbin yok mu o kalbin tutsağın oldum ey sevgilim…

Susadım yeniden senin tatlı sözlerine. Ilık bir esintinin vücudumu titrettiği gibi girsin sesin yüreğimin derinliklerine.

Bаzеn bitmеk bilmеyеn ԁеrtlеr yаğmur olur üstünе yаğаr. Аmа unutmа ki, rеngârеnk gökkuşаğı yаğmurԁаn sonrа çıkаr sevgili.

Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın; ya siyahi, ya beyazı seçeceksin. Şems-i Tebrizi

Bak gözlerime, gözlerin gözlerime deysin, gözlerin gözlerim olsun sevgilim. Gözlerin son gördüğüm gözler olsun ey sevgilim.

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı güneş asla doğmazdı. Ben sana aşığım, ben sana tutsağım, uğruna ölecek tek aşkımsın.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var; onlar milyonlarca sen bir tanesin.

Bana yaşamak değil sadece sensiz nefes almak bile yasak bebeğim, sensiz nefes almak yanında elini tutmaktan daha zor sevgilim.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki seni çok özledim sevgilim.

Rüzgâr alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman. Tıpkı gözlerindeki huzur gibi…

Bir kadının alnı dudaklarından daha değerlidir. Sonuçta dudaklarından dökülecek seni seviyorum bile önceden alnımıza yazılmıştır.

Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana, tek fark onlar milyonlarca, sen bir tanesin.

Bana hakikatten yaşamak imkanı verdiğin birkaç ay için sana teşekkür ederim. Böyle birkaç ay, birkaç ömür kıymetinde değil midir?

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice zamanları beraber geçirmek dileğiyle…

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım!

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre, insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir ya da evlenerek aşklarını sahteleştirir.

Sevgiliye Söylenecek Güzel Sözler Uzun

Yarı dalgalı olmamalı deniz… Ya tam dalgalanmalı ya da tam kudurmalı. Ya ümit vermemeli sevgiliye ya da tam sevmeli. Ya da çekip gitmeli.

Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim.

Güzеlliğin bir ԁаmlаsı olаn bir tek gece için uykuyu hаrаm еtmеk çok ԁеğilsе, güzеlliğin kаynаğı olаn senin için bir ömür fеԁа еtmеk аz bilе…

Bu bir oyunsa hiç bozulmasın, bir filmse sonu gelmesin, bir şarkıysa bitmesin.. Hayatımın her şeyi sensin. Her şeyden, hiç eksilmesin aşkımız.

Bir kuştun sen uçup uçup dalıma kondun ve ben sana hep çiçek açtım yine gel diye, ama sen bir rüzgara kapılıp gittin. Üşüdüm, kırıldım ama hiç unutmadım.&

Birine verilecek değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafına bak. Gördüğün her şeyi feda edebilirim. Ama sakın aynaya bakma.

Sen güllere özenme, güller sana özensin. Üzme tatlı canını, sen güllerden güzelsin. Sevgi kadar özgür, özgürlük kadar özelsin. Gülüm sen her şeye değersin.

Özledim seni sevgilim! Özledim seninle geçtiğim yerleri, özledim bana aşkım dediğin günleri, şimdi sadece resimlerin elimde, ağlarım, hasretini çekerim içime.

Karanlığın içinde ışık tutan, kaybolduğum çöllerin içinde rehberim olan, sevgisiyle beni sahiplenen sevgilim.. Seni seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın.

Yıldızlar kadar uzak bir hasrettir sana sevgim ey güzel, seninle tekrar buluşacağım güne gebe kalmışım. Çareler tükenmiş hasretine, seni canımdan çok seviyorum ey yar.

Sana öyle muhtacım ki, telefondaki sesine, erkeğim/kadınım diyen diline, seni seviyorum diyen kalbine. Sana öyle muhtacım ki o ufacık ellerine, dokunmaya kıyamadığım tenine..

Ben seni sevmeyi seviyorum. Ben seni severken sende böyle karşımda dururken, seni özlemeyi seviyorum ve böylece ölüp gitmeyi seviyorum. Bu sevgiyle tanıştırdığın için seni seviyorum.

Seninle birlikte yaşamın en güzel anlarını yaşıyorum sevgilim, nasıl yaşamayayım ki? Sen benim için her şeyden çok daha güzel, her şeyden çok daha anlamlı ve her şeyden çok daha başkasın.

Sen benim güneşimsin, yıldızlarım, gökyüzümsün.. Gerçekten sevdiğim ve değer verdiğim tek insansın. Senden başka kimseye ihtiyacım yok! Sadece gözlerine ve gülüşüne ihtiyaç duyuyorum sevgilim!

Sen çaresizliğin ayak ucunda demlenen, yüreğime armağan edilen sonsuzluk hediyesisin. Sen benim acıya dayanma gücüm, yüreğime işlenmiş sabrımsın. Ben aşkın kendisini Allah`ta, yansımasını da sende gördüm.

Diyorsun ki; Ben sana gönlümü verdim. İyi de gönül dediğin nedir ki ey sevgilim. Ben sana hiç gönlümü verir miyim? Çünkü gönül dediğin toprağa girince toz olur, toprak olur. Ben sana ruhumu veririm. Çünkü ruhum sende sonsuzluk olur!

Senin aşkın dillere efsane gibi, her ağızdan ismin dökülür. Ey yar, nasıl da tutsak ettin beni. Kafesimin kapısı bir an bile aralanmıyor. Senin olmaktan şikayetçi değilim fakat azat et beni. Uçayım sana doğru, süzülsün kanatlarım göklerde. Beni fark et.

Seni sevdiğimi düşündükçe ölmeyi diliyorum Tanrıdan. Her seferinde kalbim başka bir isyan çıkarıyor. Elimde olsa kalbimi yerinden söker ayaklarımla çiğnerdim ama elimde değil. Ne seni sevmemek ne de kalbimi söküp çiğneyebilmek… Yapabildiğim tek şey seni sevebilmek.

Dağlar kadar engin, gökyüzü kadar sonsuz bir sevda bu bendeki. Ey sevgilim! Bu mesajım sana olan aşkımdan, özleminden hüzünlenip hasta düşmeden ulaşır mı sana bilemem. Ama şunu biliyorum ki şuan bu mesajı okuduğun telefonu tuttuğun o minik ellerini öpmek ve gözlerinde kaybolup aşkından hayallere dalmak için her şeyimi veririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.