Sevipte Kavuşamayanlar İçin Sözler

Bu yazımızın içeriği: Sevipte Kavuşamayanlar İçin Sözler, Sevip Kavuşamayanlara Sözler, Sevip Ayrılanlara Sözler, Severek Ayrılanlara Sözler, Severek Ayrılanlar İçin Güzel Sözler, Ayrıldık Ama Hala Seviyorum Sözleri, Sevipte Kavuşamayanlar İçin Sözler Facebook, Sevipte Kavuşamayanlar İçin Sözler Resimli

Reklamlar

Sevipte Kavuşamayanlar İçin Sözler

Sevipte Kavuşamayanlar İçin Sözler

Ben seni çok sevdim sen beni çok sevdin ama kavuşamadık biz birlikte ileriye dönük hayallerimizi gerçekleştiremedik. Elveda sevdiğim, elveda mutlu hayallerim.

Kızım olursa senin adını koyacağım. İsmini söylediğimde o koşsun kollarıma.

Dilin beni unut derken gözlerin beni hiç bırakma diyordu ben o gözleri nasıl unutacağım, o gülüşleri nasıl aklımdan çıkaracağım. Ben seni hiç unutmayacağım.

Bizi birbirimizden ayıranlar mutluluk yüzü görmesin, birbirimizi çok severken bizi bu hale getirenler de bizden beter olsun.

Bir gülüşün, bir bakışın ile kandırdın beni. Şimdi unutmamı isteme benden.

Sensizliğin çok zor olduğunu ben zaten seni severken biliyordum şimdi sen bana yarınlarımın olmadığı bir hayat bıraktın bana.

Reklamlar

Belki uzaklarda bir yerlerde bu kalbi benden daha çok düşünen birisi vardır.

Biz birbirimizi çok sevdik ama kavuşamadık siz, siz olun asla sevdiğinizi bırakmayın kim ne derse desin, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın asla pes etmeyin. Çünkü yürekte acısı, gözlerden yaşı hiç gitmiyor.

Ben ne seni sevdiğime pişman oldum, ne de senli günlerimde yaşadıklarıma, tek pişmanlığım sana kavuşamamak. Bana tüm bunları yaşattığın için teşekkürler.

Seni her gördüğümde kalbim ilk günkü gibi atıyor, biliyorum artık her şey çok geç ama ne yapayım kalbime söz geçiremiyorum seni unutamıyorum.

Keşkelerle yaşamaktan bıktım artık, geçmişimden kurtulup geleceğe bakamıyorum,  ne yaparsam yapayım seni hiç unutamıyorum.

Sensizde hayatıma devam ederim sanmıştım ama çok yanılmışım, ben sana öyle çok bağlanmışım ki şimdi sensiz yaşamak çok zor geliyor, her nereye bakarsam bakayım gözlerim aklıma gelşiyor.

Biliyorum, arttık imkansız aşk bu ama hükmedemiyorum kendime. Çünkü bu yürek seni çok sevdi.

Ne güzel günlerimiz oldu birlikte, o günlerim ömrümün en güzel günleriydi. Her şeyi hafızamdan silerim ancak o günlerimi asla. Çünkü o günlerimin içinde sen varsın.

Sevdim, sevildim ama kavuşamadım.

Reklamlar

Seni öyle çok sevdim ki biliyorum artık her şey imkansız ama vazgeçemiyorum senden çünkü vazgeçmek kolay olsaydı bu çığlık bu kadar iç acıtmazdı.

Yanından geçer ve hiçbir şey söylemezsin. Yalnızca kokusunu duymak için derin nefesler alırsın.

Giderken kalbimi bırakır mısın lütfen ona çok ihtiyacım var! Ben o kalp ile tek seni sevdim sen yokken bile tek seni seveceğim sen başkasını sevsen bile..

Nasip değilmiş dedik aşkımızı kalbimize gömdük, birbirimize arkamızı döndük. Çünkü o  gözler birbirine baktığı zaman yine yüreğim yerinden çıkacak gibi atacak, hiçbir şey unutulmayacak.

Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla, bende yazmak isterim adımı defalarca dudaklarımla dudaklarına.

Sevdim seni bir kere başkasını sevemem deli diyorlar bana desinler değişemem.

Seni öyle çok sevmişim ki şimdi yüreğim beni dinlemiyor unut onu diyorum olmaz diyor unutmuyor.

Gözlerin aklımda, kalbin içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sonsuza kadar seveceğim.

Bu kalbim bir tek seni sevdi artık başkasını sevemez, bu gözlerim bir tek sana güldü artık baikasına gülemez.

Ne zaman Seni görsem kalbim yerinden oynuyor gözlerine baksam o an hayat donuyor ama bir sen görmüyorsun karşında eriyorum.

Reklamlar

Uzaktan da olsa seni sevmek en güzel duygu olsa gerek. Rüyalarda sevgilimsin, sen benimsin.

Seni fark ettiğim günden beri sevmeye başladım ve ben seni bir gün değil her gün çok sevdim. Pişman mıyım hayır asla pişman değilim. Çünkü seni sevdim hem de çok sevdim keşke kavuşsaydık birlikte bir yuva kurabilseydik ama olmadı kaderimizde alnımızda yazılı değilmiş kavuşmak. Sevmek gönül işidir gönle bir kere düşen bir daha çıkmaz sen ben var olduğum sürece kalbimde yaşayacaksın ey sevdiğim.

Ne kalbim kaldı kırılmadık, ne aklım kaldı çalınmadık. Bu ayrılığı ne superguzelsozler.com anlayabiliyorum, ne de hissedebiliyorum. Çünkü anlamak beynin, hissetmek kalbin işidir.

Öperek uyandırdım bu sabah ayrılığı. Fırından yeni çıkan bekleyişler satın aldım. Kırmızı mavi köşeli yalnızlığımı serdim masaya. Manzaraysa ayrılığa sıfır! İşte her şey hazır… Acılarımla iki lafın belini kırdık. Yokluğunda bir kuş sütü eksik… Yalnızlığım ve ben; seni çok bekledik.

Sevenler birbirini asla unutmaz, eğer unutmuşlarsa zaten birbirlerini hiç sevmemişlerdir.

Ben sevgimi kalbime gömdüm, ne zaman kalbim atmayı bırakırsa o zaman seni unuturum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir