Teyzeye Bayram Mesajları

Evinde veya yanında kendimizi kendi evimizdeymiş gibi güvende hissetteğimiz ve bizleri çok seven teyzelerimiz için bayram mesajları hazırladık. Yine bu yazımızda teyzeye bayram mesajları uzun, teyzeye güzel bayram mesajları ve teyzeye bayram mesajları resimli mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Teyzem İçin Bayram Mesajları

Teyzem İçin Bayram Mesajları

-> Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlim bayramın kutlu olsun.

-> Kelebeklerin kıskandığı bir güzelliğin var teyzem. İyi bayramlar güzel teyzem.

-> En zor günlerde bana yoldaş olmaya çalışırsın sen teyze. Mutlu güzel bayramlar.

-> Teyzeciğim sen benim umudumsun. Çünkü umutsuz bir insan yaşayamaz. Bayramın kutlu olsun.

-> Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin. İyi ki varsın teyzem. Bayramın mübarek olsun.

-> Küçükken annemin dayaklarından beni kurtaran melek teyzeme iyi bayramlar.

-> Merhaba güzel prenses, uzak diyarlardan sana bir bayram mesajı göndermek istedim. Bayramın kutlu olsun teyzem.

-> Yeri geldiği zaman hiç düşünmeden canını dişine takıp benim için uğraşan güzel teyzem iyi bayramlar dilerim.

Reklamlar

-> Teyze, fazladan sevgi ve sevgi dolu özel annedir. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

-> Annem olmadığı zaman sen bakardın bana. Emeğini hiçbir zaman ödeyemem canım teyzem. Bayramın mübarek olsun teyzeciğim.

-> En çok mutluluğu hak eden, bir prenses kadar güzel olan, dünyanın en iyi insanı canım teyzem bayramın kutlu olsun.

-> Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın teyzem. Bayramını kutlar ellerinden öperim.

-> O yüzden benim dünyamdan hiç eksilmemen dileği ile seni çok seviyorum canım teyzem. İyi bayramlar.

-> Dünyanın en tatlı teyzesisin sen. Dünyadaki bütün yeğenler kıskanır senin teyzeliğini. Neşeli bayramlar teyzoş.

-> Varlığın ile birlikte yeni bir döneme başladım, hayata tutunmama yardımcı olan canım teyzem iyi bayramlar.

-> Annem olmadığı zamanlarda onun kadar güven verebiliyor beni annem kadar sevebiliyorsun. Bayramın mübarek olsun teyzem.

Reklamlar

-> Varlığın hep benim hayatımın merkezinde ve hep de o merkezde kalacak, teyzelerin bir tanesi bayramın kutlu olsun.

-> Benim şeker teyzem. Yaptığın tatlılar ağzımı şenlendiriyor. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

-> Teyze sen benim için ışığımsın. Çünkü karanlık zamanlarımda bana ışık olup yol gösterenimsin. Işığım bayramın kutlu olsun.

-> Hayatımda olduğun ve bu tek düze hayatımı şenlendirdiğin ve bu yüzden senin yeğenin olduğum için çok şanslıyım. Prenses teyzem bayramın kutlu olsun.

-> Bunun için ben de seni annemin yarısı canımın bir parçası olarak görüyor ve seni çok seviyorum canım teyzeciğim. Bayramın kutlu olsun canııımm teyzem.

-> Ailemizin renkli yüzü, anne yarısı teyzem, seninle hayatımız rengarenk geçiyor. Teyzelerin Bitanesi iyi Bayramlar.

->  Teyze sen bir çiçeksin çünkü hayatımı daha yaşanılabilir olmasını sağlayan renkli dünyamsın. Mutlu Bayramlar Teyem.

-> Hayatta bir insan anne babaya ne kadar ihtiyacı varsa bir teyzeye de ihtiyacı vardır. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

Reklamlar

-> Sen benim ikinci annemsin. Her bana baktığında gözlerindeki samimiyet içimi ısıtıyor teyzem. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

-> Sana hitap ederken teyzem, annem hangisini söylesem hiç fark etmiyor. Çünkü sen benim yanımda annem kadar değerli, annem kadar özelsin.

Teyzeye Güzel Bayram Mesajları

-> Annemin vefatından sonra hayatımızdan hiç çıkmadın. Seninle birlikte hayatımız rengarenk oldu. Gökyüzümüz karanlıktan aydınlığa ulaştı.

-> Teyzeler bulutların arkasında olan güneşler gibidir, ne zaman bizi koruyan bulutlar giderse o zaman teyzemizin sıcacık yüreğinde oluruz. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

-> Arkadaşlarım geçen bir kız gördüler ay çok güzelmiş dediler. Bende gülünce neden güldüğümü sordular. Siz benim teyzemi görmemişsiniz dedim.

-> Pamuk kalpli teyzem. Pamuk gibi yüreğin ile her hatam da beni hoş görür doğru yol bulmamda rehberlik edersin.

-> Canım teyzem sen annemden sonra en çok değer verdiğim kişisin. Sen uzaklarda da olsan seni her zaman seveceğim. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

-> Bana anneni mi çok seviyorsun, teyzeni mi diye sorsalar.  İkisini de çok seviyorum derdim. Çünkü benim teyzem annem kadar değerlidir benim için.

-> Ne şanslıyım ki dünyada ki en değerli sevgi olan anne sevgisinin anne yarısı olarak neredeyse eş değer sevgisi olan teyze sevgisine sahip olabildiğim için.

-> Yüzündeki gülümsemen, yüreğindeki yaşama hevesin hiçbir zaman kaybolmasın. Hayat sana mutluluk kapılarını ardına kadar açsın. Allah’ım seni çok mutlu etsin. Bayramın mübarek olsun.

-> Her mevsim açan doğaya renk katan çiçekler gibisin teyze. Sen de her gün benimle paylaştıkların ile hayatıma renkler katıyorsun. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

Teyzeye Bayram Mesajları Uzun

-> Sen hayata ne verirsen hayat sana ondan kat be kat daha fazlasını verirmiş derler. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama hayat bana dünyalar kadar değerli seni verdi.

-> Dünyanın en güzel teyzesi. Bu hayatta bana kattığın o kadar özel ve güzel şeyler oldu ki bu yüzden dünyada kendi iradem ile teyze seçmek istesem yine seni seçerdim.

-> Sen teyzem benim için gökyüzündeki yıldızlar gibisin. Onları istediğin her an göremezsin ama senin için her an orda olduklarını bilirsin. Seni çok seviyorum teyzoş.

-> Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

-> Uzaklık nedir ki sevenler için, sen her zaman kalbimde, her an düşüncelerimdesin. Her şeyin gönlüne göre olması superguzelsozler.com dileğiyle seni sevgiyle selamlıyorum güzel teyzem. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

-> Sen ne zaman zora düşsem yardımıma koştun, ne zaman hayatın zorlukları ile karşılaştım elimden tuttun, ne zaman bir yol ayrımına geldim karar vermemde yardımcı olsun. Seni örnek alarak yaşıyorum, bende senin gibi mükemmel birisi olacağım. Benim için yaptıkların için Teşekkürler teyzeciğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir