Uzaktaki Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Doğum günün kutlu olsun! Uzakta olmama rağmen, kalbim seninle ve bu özel gününü kutlarken yanında. Senin hayatına ne kadar özel olduğunu bilmek, beni mutlu ediyor. Seninle geçirdiğimiz anıları düşündükçe gülümsüyorum. Umarım bu yeni yaşın, senin için yeni başlangıçlar, başarılar ve mutluluklar getirir. Hayatında hiç bitmeyen bir sevinç ve başarı dönemi olması dileğiyle.

Reklamlar

Uzaktaki Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Kısa

Uzaktaki Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Kısa

-> İyi ki varsın, sevgili arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun!

-> Uzaklardan geliyor en içten doğum günü dileklerim! Nice mutlu yıllara!

-> Mesafeler aramıza girmiş olsa da, seni unutmadım. Doğum günün kutlu olsun!

-> Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

-> Hayatımın anlamı, ömrümün baharı doğum günün kutlu olsun. Hep birlikte yaşlanalım

-> Belki de şu an karşı karşıya değiliz, ama kalbim seninle. Doğum günün kutlu olsun, sevgili dostum!

-> Fiziksel mesafe aramıza girmiş olsa da, seninle geçirdiğimiz anılar kalbimde. Mutlu doğum günleri!

-> Gerçek arkadaşı olmamak yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım iyi ki doğdun nice yaşlara.

Reklamlar

-> Mesafe sadece bir testtir, dostluk ise bu testi geçen bir hazine. Doğum günün kutlu olsun, seni özlüyorum!

-> İyi ki doğdun, iyi ki arkadaşım oldun. Yeni yaşına girerken tüm dileklerin kabul, doğum günün kutlu olsun.

-> Moruk yaşına daha mı girdin? Ama üzülme sen tanıdığım en tontoş ihtiyar olacaksın, doğum günün kutlu olsun.

-> Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

-> Uzaklık bizi ayırsa da, kalbimiz bir. Doğum günün kutlu olsun, umarım bu özel gün senin için neşe dolu geçer!

-> Mesafe sadece bir sayıdır, gerçek dostluk ise sonsuzdur. Doğum günün kutlu olsun, umarım en güzel şekilde geçer!

-> Yaşa sev gül! Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

Reklamlar

-> Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun

-> Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Gözünü açtığın gün beni görmesen de hiç değilse bugün hep beni gör! Doğum günün kutlu olsun en sevdiğim arkadaşım.

-> Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun.

-> Uzakta olabiliriz ama seninle olan bağımız her zaman güçlü. Doğum günün kutlu olsun, umarım hayallerin gerçekleşir!

-> Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

-> Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Reklamlar

-> Uzaklık sadece bedensel, kalbimiz hep birlikte. Doğum günün kutlu olsun, en yakın zamanda kucaklaşabilmeyi diliyorum!

-> Uzaklardan gelen en sıcak doğum günü dilekleri sana! Gelecekteki buluşmalara, yeni anılara ve mutluluk dolu günlerine!

-> Yaşa. Sev. Gül!  Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu uzun yaşlara…

Uzaktaki Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Güldüren

-> Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

-> Uzaklardan gelen sıcak dileklerle, doğum günün kutlu olsun! Seni düşündüğümü bil, umarım bu özel günün keyfini çıkarırsın.

-> Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara.

-> Bugün doğum gününü kutlamayanın vay haline! Allah onları senin gazabından korusun, sana mutluluk dolu uzuuun yıllar versin.

-> Fiziksel mesafe bizi ayırsa da, seninle paylaştığımız anılar her zaman kalbimde. Doğum günün kutlu olsun, sevgili arkadaşım!

-> Uzakta olmama rağmen, seninle geçirdiğimiz anılar her zaman yüreğimde. Doğum günün kutlu olsun, umarım en kısa zamanda görüşürüz!

-> Fiziksel mesafe sadece bir detaydır, gerçek dostluk ise kalpte yaşar. Doğum günün kutlu olsun, en kısa zamanda buluşmak ümidiyle!

-> Mesafe sadece bir gölge, dostluk ise ışık. Doğum günün kutlu olsun, umarım bu özel gün senin için tüm dileklerini gerçekleştirir!

-> Uzakta olmamıza rağmen, seninle geçirdiğim her anı özlüyorum. Doğum günün kutlu olsun, en yakın zamanda kucaklaşabilmeyi diliyorum!

-> Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl bir yasam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun…

-> Arkadaş kış ortasında yaz getiren dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostum sun. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

-> Uzakta olabiliriz ama dostluğumuz her zaman yakın. Doğum günün kutlu olsun, sevgili arkadaşım! Gelecekteki buluşmalara umutla bakıyorum.

-> Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

Uzaktaki Dosta Doğum Günü Mesajı

-> Uzaklık bizi ayırabilir ama dostluğumuz her şeyin üstesinden gelir. Doğum günün kutlu olsun, sevgili arkadaşım! Birlikte daha nice yıllara!

-> Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…

-> Uzakta olmamıza rağmen, seninle paylaştığım güzel anılar aklımda canlanıyor. Doğum günün kutlu olsun, umarım bir gün tekrar bir araya geliriz!

-> Mesafe sadece bir engel, gerçek dostluk ise bu engeli aşar. Doğum günün kutlu olsun, sevgili dostum! Gelecekteki buluşmalara umutla bakıyorum.

-> Fiziksel mesafe sadece bir detay, gerçek dostluk ise sonsuz. Doğum günün kutlu olsun, sevgili dostum! Gelecekteki buluşmalara umutla bakıyorum.

-> Geçmişinde de hep mutluydun geleceğinde de hep mutlu olman bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.

-> Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun.

Can Dosta Doğum Günü Mesajı

-> Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun…

-> İnsanın hayata tutunması için geçerli sebepleri olması gerekir. Sen benim en büyük sebebimsin. Kardeşten yakın insan. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Fiziksel mesafe bizi ayırsa da, seninle paylaştığım gülücükler ve anılar her zaman kalbimde. Doğum günün kutlu olsun, umarım bir gün tekrar bir araya geliriz!

-> Gülmek senin tutkun olsun eğer bir gün ağlarsan o da sevinçten olsun bugünün dünden yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım…

-> Uzakta olmamız bize karşı koyamayacağımız zorluklar getirse de, dostluğumuz bu zorlukları aşar. Doğum günün kutlu olsun, sevgili arkadaşım! Nice güzel anılara!

-> Pastandaki mumları üflerken dilediklerine dikkat et, aralarında ister istemez beni de bulacaksın. Nice mutlu yaşlara beraber ulaşalım, iyi ki doğdun arkadaşım.

-> Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Belki de şu an yanında değilim, ama seninle geçirdiğimiz güzel anıları düşünerek içim ısınıyor. Doğum günün kutlu olsun, en kısa zamanda bir araya gelmek dileğiyle!

-> Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.

-> Yeni yaşında sağlık, mutluluk, huzur ve bereket hep seninle olsun canım arkadaşım. Yaş günü pastanın mumlarını üflerken dostluğumuzun da daim olmasını dilemeyi unutma!

-> Kardeşlik dünyadaki başka hiçbir duyguya benzemez, ondan kopmak eti tırnaktan ayırmaya benzer… Seninle hiç ayrılmamak ümidiyle canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun…

Uzaktaki Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Resimli

-> Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak ‘hayat katar’ yıllarına. Doğum günün kutlu olsun.

-> Bu mesaj, seninle olan bağımızın ve samimiyetimizin bir ifadesi. Belki şu anda yanında değilim, ancak kalbim her zaman seninle birlikte. Nice mutlu yıllara, güzel dostum!

-> Hayata değer bir yaşam sevmeye değer bir aşk dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

-> Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun dostum.

-> Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar sevgiler aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.

-> Uzak olmamıza rağmen, seninle geçirdiğimiz zamanların değerini biliyorum. Doğum günün kutlu olsun, sevgili arkadaşım! Birbirimize olan bu güzel bağımızın hiç eksilmemesi dileğiyle.

-> Dostluk mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman. İyi ki doğdun dostum.

-> Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Uzaktaki Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Facebook

-> Doğum günün kutlu olsun! Umarım bu özel gün, senin için sevgi, neşe ve mutluluk dolu geçer. Gurbette olmanın zorluklarına rağmen, içindeki güç ve azimle her zorluğun üstesinden geleceğine inanıyorum.

-> Bugün senin özel günün ve ne yazık ki bu sefer yanında olamıyorum. Ancak uzakta olsam da, kalbim seninle birlikte. Doğum gününü içtenlikle kutluyor, bu özel gününü coşku ve sevgiyle geçirmeni diliyorum.

-> Gülerken herkes eşlik eder ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

-> Duygular vardır anlatılamayan sevgiler vardır kalplere sığmayan dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Hayat yaşamayı mutluluk gülümsemeyi sevgi hak etmeyi vefa hatırlanmayı aşk sadık kalmayı ve dostluk paylaşmayı bilenler için vardır. Sen bunu hak edenlerdensin. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

-> Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Nice yaşlara…

-> Belki fiziksel olarak yanında değilim, ancak superguzelsozler.com düşüncelerimle ve kalbimle seninle birlikteyim. Bu özel gününde yalnız olmadığını unutma. Nice güzel anılar biriktirmen ve gelecekte bir araya gelmemiz için umutla bekliyorum.

-> Bugünün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapmak üzere, canımdan çok sevdiğim dostumu pasta başına davet ediyorum. Üflediğin her mum hayatta gerçekleştirmek istediğin bir başarın olsun, Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

-> Gurbette olmanın zorluklarını biliyorum, ancak uzaklarda bile olsak, dostluğumuz her zaman güçlü kalır. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyor, yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum.

-> Mutlu günler çabuk geçer, Bugünün de vermiş olduğu huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın, sen her zaman benim için özel insansın unutma bunu doğum gününü kutlarım canım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *