Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

İyi geceler mesajları ve sözlerimizdeki yazılarımıza uzaktaki sevgiliye iyi geceler mesajları, uzaktaki sevgiliye iyi geceler mesajı kısa ve uzaktaki sevgiliye iyi geceler mesajı uzun sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Uzaktaki Sevgiliye Güzel İyi Geceler Mesajı

Uzaktaki Sevgiliye Güzel  İyi Geceler Mesajı

Gün bitiyor, sen başlıyorsun. İyi geceler sevgilim.

İyi geceler dileme, iyi geceler ol bana yeter sevgilim.

Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler.

Bu gece kalbini ısıtacak kişi aşkım olsun. İyi uykular bebeğim.

Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin iyi geceler sevgilim.

İyi geceler sevgili. Keşke yarın üzülmeden uyanabilmen için dua ettiğimi bilseydin.

Beni seçtiğin ve kayıtsız şartsız sevdiğin için sana çok müteşekkirim. İyi geceler aşkım.

İyi geceler her şeyim. Kalbimde tüten çiçeğim. İstesem de unutamayıp ömür boyu seveceğim.

Reklamlar

Sana gecelerin sessizliğini rüyaların en güzelini görmen için dua edeceğim aşkım iyi geceler.

İyi geceler küçük cadım tatlı rüyalar seni çok seviyorum bir tanem rüyanda beni görmen dileğiyle.

Her gece rüyalarıma geri döndüğün sürece ışıklarımı söndürmekten korkmuyorum. İyi geceler sevgili!

Her gece seni düşündüğümde, sana sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu hatırlatıyor! İyi geceler aşkım.

İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın.

İyi geceler canım derdin. Gecenin iyiliğinden çok, canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde.    Özdemir Asaf

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum. Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol. İyi geceler aşkım.

Daima yüreğimin en derininde bulunan meleğim… Sen her zaman benim yüreğimde ve kalbimde olacaksın. İyi geceler sevgilim.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

Reklamlar

Bu gece seninle orada olamayacağım için aydan sana göz kulak olmasını istedim. O yüzden endişelenmeden uyu! İyi geceler aşkım!

En güzel geceleri seninle kapatıp her yeni güne seninle merhaba demek çok güzel her şeyim. Sana iyi geceler diliyorum bir tanem.

Keşke başınızın altındaki yastık ya da yatağınızı ısıtan battaniye olsaydım. Keşke geceleri ihtiyacın olan her şey ben olsaydım!

Hayatımın en nadide parçası… İyi ki benim sevgilimsin. Güzelce uyu ve yarın yeniden yanımda ol. Seni çok seviyorum. İyi geceler.

İyi uykular tatlı rüyalar bir tanem. Sende çok geç kalmadan uyu istersen. Seni çok çok çok seviyorum aşkım. Çokta öpüyorum canım.

Gözlerimi açtığımda seni görmeyi, kapattığımda ise rüyalarımı süslemeni çok seviyorum sevgilim. İyi uykular tatlı rüyalar sevgilim.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler.

Reklamlar

Gözlerimi kapatmak istediğimde görmek istediğim rüya sensin; tıpkı gözlerimi açtığımda görmek istediğim sen gibi sevgilim. İyi uykular.

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Romantik

Müjde; bu gece günahlarda %100′e varan indirimler, iyiliklerde bin kata varan extra puanlar sizi bekliyor. NOT: kul hakkı kampanya dışıdır. İyi geceler.

Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas Sevgiliye İyi Geceler Mesajları oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

Sonsuza kadar hep benim olman duaları ile dalıyorum uykuya. Sonsuz huzurundan beni ömrüm boyunca mahrum etme. İyi geceler bebeğim. Hep benim ol hep yanımda ol.

Hayallerimdin, gerçeğim oldun. Yanımda, canımda hep sen oldun. Sadece seninle mutlu ve huzurlu bir hayat istiyorum. İyi ki varsın sevgilim, seni çok seviyorum.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim!

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana. Islatsam sen tek tek düşen damlalarımla yavaş yavaş. Rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne. Sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

Gurbetteki Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Huzurla kapatıyorum gözlerimi her gece, bir nefes gibi içime seni çeke çeke… Öyle güzel bir melodisin ki sevgilim seninle huzur buluyorum. İyi geceler benim bir tanecik sevgilim.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim.

Her yeni gün bir umut, her yeni gece yeni bir umudun başlangıcıdır. Beraber güzel umutlar ve güzel başlangıçlar görmek dileği ile canım sevgilim. İyi geceler meleğim rüyanda beni gör.

Rüyanda beni ve aşkımızı görüp derinden hissetmeni diliyorum can parem. Rüyanda gördüğün hep ben olayım iyi geceler öpücüğünü kondurayım rüyanda da olsa. Aşk dolu rüyalar bitanem. İyi geceler.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Her gece sen diye yastığıma sarılıp uyuyorum bir tanem. Saçlarının siyahını baktığım karanlıkta görüyorum. Gecem hep böyle geçiyor. Seninle daha iyi bir gecem olması mümkün, iyi geceler sevgilim..

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Güneş ışığı güzel yüzüne doğsun ay ışığı güzel yüzüne vursun. Güzellikler hep yanında olsun. Ve sende hep benim yanımda ol sevgilim. Seni her şeyden çok seviyorum. İyi uykular tatlı rüyalar sevgilim.

Sana özlemim her gece daha da artıyor. Seninle uyuyamıyor olmanın hüznü ve hayatımda olmanın mutluluğu ile uyuyorum. Seni çok sevdiğimi bir an bile aklından çıkarma olur mu? İyi geceler canım sevgilim.

Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Facebook

Gecenin romantik havasına senin sözlerin eşlik etsin, sevgilinin uykuya dalmadan önce düşündüğü konu aşkınızın verdiği huzur olsun istiyorsan sevgiliye uzun iyi uykular mesajı gönderebilirsin. Şu örnekler işine yarayabilir:

Gecenin büyük karanlığı sakın korkutmasın seni, karanlığın superguzelsozler.com sonunda elbet bir aydınlıkla karşılaşır insan. Güneş nasıl doğacaksa uyandığında senin için, ben de doğacağım senin bana olan sevginle ve her gecenin ilk aydınlığında sevgilim.

Resminle uyuyorum her gece. Tam karşıma koydum. Ben uyurken hep beni seyrediyorsun, ben de uykuya dalana dek yüzünün her karesini dolanıyorum. Benim zamanım doldu gözlerim kapanıyor, senin sıran başladı sevgilim, doya doya izle beni. İyi geceler.

Karanlık çökünce aslında mutlu oluyorum. Çünkü sabah yakın anlamına geliyor. Sabah yakınsa seni görmem de yakındır. Hemen sabah olsun da seni göreyim diye hemen yatıyorum. Hadi sen de geç yatağına uyu, uyu ki sabah gözlerini açtığında beni gör karşında. İyi geceler meleğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir