Abiye Günaydın Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Abiye Günaydın Mesajları, Abime Günaydın Mesajları, Abiye Günaydın Sözleri, Abiye Gönderilecek Günaydın Mesajı, Abiye Hayırlı Sabahlar Mesajı, Abiye En Güzel Günaydın Sözleri, Abiye Resimli Günaydın Mesajları, Abiye Günaydın Mesajı Whatsapp

Reklamlar

Abiye Günaydın Mesajları

Abiye Günaydın Mesajları

Benim kahramanım, benim en zor anımda yanımda olanım, yere düşmeden elimden tutanım canım abim günaydın.

Rabbim bu yeni güne huzur ve mutluluk içinde başlamayı ve aynı şekilde bitirmeyi bizlere nasip etsin. Günaydın yakışıklı prensim.

Sen benim her zaman en çok sevdiğim canım abim olacaksın. Günaydın

Sen benim hayatıma renk katan, geleceğime yol gösteren abimsin. Canım abim günaydın hayırlı sabahlar.

Her zaman bir baba şefkatiyle elimden tutan, hiçbir zaman beni kırmayan, iyi kalpli güzel yürekli canım abim Günaydın.

Gün başlamış ise hayatımızdaki güzel insanlara günaydın demek gerek. Günaydın abiciğim.

Reklamlar

Sen geleceksin, ömürsün, hayatsın abi, senin varlığın bana huzur, güven, mutluluk verir. Günün huzurlu ve mutlu olsun abim.

Günaydın Ortadoğu ve Balkanların en yakışıklı abisi; bugün kimlerin canını yakacaksın bakalım.

Sen hayata neşe katan, sen güldüğün zaman etrafına mutluluk dağıtansın. Rabbim seni her daim mutlu etsin. Günaydın Güzel abim.

Benim güzel abime olsun en güzel kelam, ondan bana gelecek en güzel hediyedir bir selam. Günaydın abim.

Sen bana hayatı öğreten, sen bana her zaman doğru yolu gösterensin. Sen benim canım kadar sevdiğim abimsin. Günaydın abim.

Ey hayat bana eksiklerimi sorma hayat, abim derim tamamlayamazsın. Günaydın seni çok özledim abiciğim.

Seni şimdi kim koruyacak deseler aha bak bu mesajı okuyan abim derim. Günaydın benim koruyucu prensim.

Duygular vardır sözle anlatılmayan, sözler vardır seni görünce boğaza düğümlenen. Hayırlı sabahlar.

Sabah uyanınca herkesin vardır bir günaydın diyeceği birisi; kiminin bir sevgilisi, kiminin bir eşi, kiminin bir arkadaşı benim ise canım kadar sevdiğim abim var.

Reklamlar

Abi ile kardeş gökkuşağının renkleri gibidir. Ayırt etmesi zordur birbiriyle iç içedirler. Günaydın yüreği güzel kendi yakışıklı insan.

Sen benim hayatıma renk katan, geleceğime yol gösteren abimsin. Günün güzel hayırlı ve huzurlu olsun.

Yüce Mevla kazasız belasız, hayırlı bir güne başlamak ve günü mutluluk ile tamamlamayı cümlemize nasip etsin. Hayırlı sabahlar abiciğim.

İnsanın bir abisi olmalı abi dediği zaman kendini anlayan, insanın bir abisi olmalı tertemiz kalpli iyilik timsali, insanın bir abisi olmalı bu mesajı okuyan canım abim gibi. Günaydın abiciğim.

Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun. Günaydın canımın içi.

İyi ki varsın canım abim. Allah’ım sana uzun ve hayırlı ömür nasip etsin. Seni hiçbir zaman bizden ayırmasın. Günaydın hayırlı sabahlar.

Abi ve kardeş tek bir beden gibidirler. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler. Birlikte mutlu olmak dileğiyle abiciğim günaydın.

Bana her zaman destek veren, en zor anımda yanımda olan, onu kırdığımda bile bana gülen bir abim var benim. Ben onu çok seviyorum, günaydın güzel insan.

Reklamlar

Benim hayatımda her güzel olan her şeyin altında “abim” imzası var. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Günaydın

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı superguzelsozler.com yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik. Günaydın Abi.

Allah’ım yeni başladığımız bu günde dualarımız kabul eylesin, bizlere kazasız belasız günü bitirmeyi nasip eylesin. Günaydın abiciğim.

Sen hayatımın her anında benim en büyük kahramanım oldun. Sen ne zaman başım sıkışsa çıkıp gelip benim kurtaranım oldun. Sen benim canım abim oldun. İyi ki abimsin. İyi ki varsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir