Ablaya Doğum Günü Sözleri

Bu yazımızın içeriğinde ablaya doğum günü sözleri kısa, ablaya doğum günü mesajı kısa ve ablaya doğum günü sözleri duygusal sözlerini okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları

-> Gözlerin hep ışıltılı baksın yüreğinde umut eksik olmasın ve yeni yaşında güzellikler seninle olsun hep. Nice yıllara canım ablam.

-> Gül ablam, güzel ablam. İyi ki doğdun.

-> Dünyanın en tatlı, en mükemmel ablasısın. Yeni yaşını tebrik eder gözlerinden öperim canım ablam.

-> Eğer sen olmasaydın bugün ben böyle bir kardeş olamayacaktım.

-> Hayırlı sabahlar ablam. Günün güzel, doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun ablam seni çok seviyorum. nice yıllara

-> Bana paylaşmayı öğrettin, sevmeyi öğrettin, kardeşliği öğrettin.

-> Abla candır, dert ortağıdır. tüm ablaların doğum günü kutlu olsun.

Reklamlar

-> İnsan elindekilerin kıymetini kaybedince ya da zamanla anlıyormuş.

-> Cansın ablam. Sağlık ve mutluluk içinde doğum gününü tebrik ederim.

-> Doğum günün kutlu olsun hayatımın en önemli parçası ablam, nice yıllara.

-> İyi ki varsın ablam. nice mutlu yıllara inşallah. doğum gününü tebrik ederim.

-> İyi ki doğdun canım ablam, iyi ki varsın seni çok seviyorum hayatımın anlamı.

-> Gülücükler hayatında hiç eksik olmasın benim canım ablam. Doğum günün kutlu olsun.

-> Benim güzel ablam, doğum günün kutlu olsun, yeni yaşında nice yeni mutluluklar yaşa.

-> Karda kışta, ağrıyan başta sen varsın ablam. Nice mutlu ve sağlıklı günlere inşallah.

-> Ablam seni çok seviyorum. Cansın, candansın ablam iyi ki varsın. Nice güzel senelere.

-> Zor günlerimde hep yanımda sen vardın güzel ablam. Birlikte nice güzel günlere inşallah.

-> Sen her zaman benim için özel birisin, unutma bunu canım ablam. Doğum günün kutlu olsun.

-> Ablaların en güzeli, en tatlısı doğum günün kutlu olsun, sağlıklı, mutlu hep seninle olsun.

-> Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

-> Bu mesaj biricik ablama doğum günün kutlu olsun dünyanın en iyi ablası, nice mutlu senelere.

Reklamlar

-> Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

-> Elemli gözlerini ufkumda tutma. Sen cansın ablam. Doğum gününü kutlar, nice güzel günler dilerim..

-> Canım ablam, ablaların en iyisi ve merhametlisi doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum canım ablam.

-> Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz. Bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam.

-> Gecenin ayazında karar almaya ihtiyaç duyarken güzel sözlerine ihtiyacım var ablam. Doğum günün kutlu olsun.

-> Elma suyu portakal, doğum gününde hoşça kal. Seni hiç unutmayacak kardeşin doğum gününü kutlar. Canım ablam.

-> Sevgili ablam, en kalbi dileklerimle yeni yaşını tebrik eder, Allah’tan sağlık, mutluluk esenlikler dilerim.

-> Babamın ilk göz ağrısı, annemin İlk nuru, benim koruyucu meleğim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara.

Reklamlar

-> Bugün senin için özel bir gün, her günün bugün gibi özel olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun Canım Ablam.

-> Senin o iyi kalbin her zaman mutlulukları hak ediyor. İnşallah her zaman mutlu olursun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

Ablaya Doğum Günü Mesajı Kısa

-> Bir yaş daha yaşlandın ablacım ama bilirim ki sen yaşı sorun etmezsin. Doğum günün kutlu olsun ablam, canım ablam.

-> Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun. Nice nice yıllara canım ablam.

-> Benim ablam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

-> Kız kardeşinize gönderebileceğiniz ablaya doğum günü mesajları yazımız hiç bir yerde bulunmayan yazılarla devam ediyoruz.

-> Senin gibi kalbi güzel olan bir insanın her zaman gönlü güzel olanlarla karşılaşmayı nasip etsin, doğum günün kutlu olsun.

-> Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun canım ablam.

-> Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam. Nice mutlu yıllara…

-> Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun biricik ablam, nice mutlu yıllara.

-> Sen benim için sadece ablam değil her şeyimsin. İyi ki doğdun ablacım. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

-> Ailemizle beraber yaşarken bana yaptıkların, benim için savundukların hep benim içinmiş canım ablam şimdi daha iyi anlıyorum.

-> Benim dünya güzeli prensesim, canım ablam. Merhaba dediği yeni yaşın sana güzellikler getirir inşallah. Nice mutlu yıllara ablam…

-> Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan canım ablam iyi ki doğdun.

-> Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın bitanecik ablam. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

-> Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik ablam.

-> Canım ablam doğum günün kutlu olsun hep beraber nice mutlu senelere yüzümüzdeki gülüşler hiç solmasın Allah yokluğunuzu göstermesin

-> Ha üç eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazla, kessen de olur kesmesen de. Nice yıllara canım ablam.

-> Sana çok mesajlar atmak isterdim ama biliyorum ki hiçbiri senin özelliğini anlatamaz sana. Canım ablacım iyi ki doğdun nice senelere.

-> Büyüğüm, ailemizin can parçası canım ablam. Doğum gününü en kalbi duygular ile tebrik ediyor, Rabbimden sağlık sıhhat afiyet diliyorum.

-> Bana her zaman kol kanat geren, her zaman benim koruyucu Ablaya Doğum Günü Mesajları meleğim olan biricik ablam doğum günün kutlu olsun.

-> Sana sağlık diliyorum ve huzur. Bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacık doğum günün kutlu olsun.

-> Abla demek, anneden sonra seni en çok düşünen kişi demekmiş. Canım ablam bu doğum gününde yanında değilim ama kalbim seninle. Bil istedim.

-> Ablaların en tatlısı, en serti, en diktatörü, en cadısı ama en güzelisin. Doğum günün kutlu olsun abla. Seni çok özledim. Ve çok seviyorum.

-> Benim finansman destekçim, benim en sıkışık zamanımda kefilsiz senetsiz kredi verenim, ben sendeki parayı sevenim, doğum günün kutlu olsun.

-> Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

-> Bizi kardeş yapan kan bağı değil, içerdeki kalptir. Ve kardeş dediğin iyi kötü her anında yanında hissettiğindir. Nice nice yıllara canım ablam.

Ablaya Doğum Günü Sözleri İnstagram

-> Seni mutlu görmek, beni mutlu ediyor ablam. Senin her zaman gülmeni ve huzurlu olmanı istiyorum. İyi ki doğdun. Sevgiyle ve huzurla kal inşallah.

-> Sana güzel bir hediye alacaktım bir türlü seçemedim, sana en büyük pastayı almıştım ama getiremedim, doğum gününde yanına gelecektim ama gelemedim.

-> Ablamın kucağına yatıp sadece susmayı özledim. Şimdi uzaktayım, yanında değilim ama sen benim hep aklımdasın abla. İyi ki doğdun nice nice yıllara.

-> Mutluluk ve huzur insanın sevdiği kişilerle olduğunda daha da artar. Bir ömür sevdiklerinle yaşaman ve yaşlanman dileğiyle… Nice mutlu yıllara ablam…

-> Dikkat bu mesaj kardeşten geliyor bol miktarda sevgi içeriyor. Lütfen bir yere oturun ve kendinizi duygu yüklemeye hazır olduğunuzda okumaya başlayın.

-> Kader bizi aynı anne baba etrafında birleştirdi. Sen hayatımda olduğun için çok mutluyum. Sende inşallah bir ömür mutlu olursun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Sana dünyanın en pahalı hediyesini almak istiyordum ama kredi kartım yok, seni çok seviyorum doğum gününde sana pasta alacaktım alamadım çünkü param yok.

-> Yüce Mevla’dan dileğim bugünün de senin için dönüm noktası olması ve bundan sonraki yaşamında hep mutluluktan ağlarsın inşallah. Doğum günün kutlu olsun.

-> Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..

-> Dünyalar güzeli canım ablam. Doğum günün kutlu olsun abla. Keşke yanımda olsan. Seni çok özlüyorum ablacım. Yeni yaşın sana en güzeli ve en iyiyi getirsin.

-> Yaşa, sev, gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara ablacım…

Ablaya Doğum Günü Mesajları Duygusal

-> Sana doğum günü mesajı yazacaktım ama duygularımı bir türlü anlatamadım. Kolay değil sana olan sevgimi kelimelere dökmek canım ablam doğum günün kutlu olsun.

-> İnsanın ablası olması nimettir aslında. Sen benim gözbebeğim canım kardeşim, büyüğüm ablamsın. İyi ki doğdun canım ablam Allah senin eksikliğini göstermesin.

-> İradenle sabrına, yüreğinle sevgine, dününle yarınlarına öyle sarıl ki, hayat önünde el pençe divan dursun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara Ablam.

-> Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun!

-> İnsanların şans kapısını bir kere çalarmış. Dileğim senin gibi melek kalpli birinin kapısını her gün çalsın. Her gün mutlu olman dileğiyle mutlu yıllar biricik ablacığım.

-> Hayatımda gördüğüm en candan kadın benim superguzelsozler.com ablam. Benim yerime düşünen, benim için iyi olanı seçen ve ne olursa olsun benden vazgeçmeyen. Doğum günün kutlu olsun canım ablacım.

-> Biz; küçücüktük, büyüdük. Cahildik, adam olduk, sevgisizdik, sevmeyi öğrendik, biz bir bütündük şimdi her şeyiz. Canım benim seni çok seviyorum Ablacım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun ablaların en güzeli. İyi ki varsın ve iyi ki bir yaşın daha bizimle birlikte geçti. Gelecek bütün yaşların için aynı dileği diliyorum. Seni çok seviyorum.

-> Ben her zaman demişim benim en çok sevdiğim ablam sensin, Dünyanın en güzel ve zayıf ablasısın. Doğum gününü kutlamak için telefonuma kontör yükler misin? Doğum günün kutlu olsun ablacım.

-> Doğum günün kutlu olsun ablacım. İyi ki benim ablam olmuşsun. İyi ki bende senin kardeşin olmuşum. Sen benim hayatta unutamayacağım sayılı insanlardan birisin. Canım ablam iyi ki doğmuşsun.

Ablaya Doğum Günü Mesajları Uzun

-> Hatırlıyor musun küçükken yediğimiz dayakları, bize bağırışları. Ne kadar da yaramazdık. İyi ki varsın, iyi ki güzel anılarla dolu bir yaşantımız var canım ablacım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Huzur verir senin güzel sözlerin, mutluluk için bana sen gereklisin. Dün benimleydin sen canım ablam, yarında yanımda olmalısın sen. Doğum günün kutlu olsun yüreğin huzur dolu olsun ablacığım.

-> Ablaların en güzelinin bugün doğum günü. Ve ben onun bu gününü ilk kutlayan olmak istiyorum. Ablacım seni senden çok seviyorum. Bu doğum günün senin için mutlulukların ve umudun habercisi olsun.

-> Kardeşler arasında sevgi bağı manevi olarak kopması mümkün olmayan bağlar ile bağlanmıştır. Sen benim kanımdan, benim canımdan birisin ablacım seni seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

-> Büyüdüm desem de hep yakınımda olmasını istediğim tek varlık. Seni çok seviyorum  ablacım. Doğum günün sana tüm güzellikleri getirsin. Anneme sonsuz teşekkürler abla. Seni benden önce dünyaya getirdiği için.

-> Kardeş demek vazgeçmemek demek, abla demek ise hep düşünüldüğünü bilmek demekmiş. Bu kez de bir değişiklik yaptım ve ben seni düşündüm. Canım ablam doğum günün sana mutlulukları getirsin. İyi ki varsın abla.

-> Bir ilkbahar güneşi gibi doğdun, yeri geldi kol oldun, kanat oldun yeri geldin benim için koruyucu bir melek oldun. İyi ki doğmuşun ve iyi ki benim ablamsın. Doğum günün kutlu olsun ablacığım Mutlu mutlu nice senelere.

-> Ablaların en balı, en birtanesi, en çok beni seveni… Doğum günün kutlu olsun ablacığım. Her yaşında yan yana olalım, hiç ayrılmayalım. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin. Seni seviyorum.

-> Güzeller güzeli bir abla, işte o benim ablam. Dünyanın en güzel, en sevimli, en cana yakın ve en merhametlisi… Yeni yaşın sana her zamankinden daha çok başarı, sağlık, huzur ve mutluluk getirsin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Annemden sonra beni en çok seven sahiplenen diğer kadın, can yarım, dünyalar tatlısı biricik ablam. Bir yaş daha abla oluyorsun ve her yaşında daha tecrübeli bir abla olmaya devam edeceksin. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum. İyi ki Doğdun.

-> Ne güzel başlamıştı oysa değil mi? Doğduğumuz gün döktüğümüz ilk gözyaşıyla mutlu etmedik mi insanları? Annemizi, babamızı ve ondan sonra başlamadık mı aramaya, mutlu olduğumuz için bizi ağlatacak insanları? Gözyaşı her zaman vardı. İnsandık, aşıktık ve mutluluğa açtık… Doğum günün kutlu olsun..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir