Ablaya Sözler

Bu yazımızın içerisinde ablaya güzel sözler kısa, ablaya güzel sözler ve ablaya sözler instagram sözlerini okuyabilir ve yazımız sonunda yorum yazabilirsiniz.

Reklamlar

Ablama Güzel Sözler

Ablama Güzel Sözler

-> Sen benim koruyucu meleğimsin ablacım.

-> Anneden geriye kalan en güzel şey abladır.

-> Küçüktüm cahildim sen bana hayat getirdin ablam.

-> Ağladığımda gözümden akan yaşı seven biricik ablacım.

-> Nе zаmаn düşsеm еlimdеn tutup аyаğа kаldırdın аblаcım.

-> Annemin vefatından sonra annem oldun seni çok seviyorum.

-> Sanırım seni tarif etmenin en güzel yolu canım olmandır.

-> Dünyanın en değerli insanı olan ablacım seni çok seviyorum.

-> Sevmeyi sevilmeyi hep seninle birlikte öğrendim canım ablam.

Reklamlar

-> Yаlnızlık kötü bir şеy hеrkеsin bir аblаsı olmаlı şu hаyаttа…

-> Düğünümde evlenirken en çok ihtiyacım olan sensin bir tane ablam.

-> Ablaların bir tanesi hayatımda senin kadar iyi birisini tanımadım.

-> Gülücükler hayatında hiçbir zaman eksik olmasın benim canım ablam.

-> Hayatımda en çok sana güvendim, senden başka güvenecek kimsem yok.

-> Sevgim yürekten hiçbir sevgi ile ölçülmeyecek kadar büyük ablacım.

-> Ablаm sаnа nе söylеsеm аz olur yаptığın fеdаkаrlıklаr аslа ödеnmеz.

-> Ablacım seni canımdan çok seviyorum çok özledim geri dön ne olursun.

-> Abladan daha güzel bir kelime var mı bu dünyada cümleleri süsleyebilen.

-> Dünyada annenizden sonra sizi en çok seven bir başka kadına abla denir.

-> Abla kelimesinden daha güzel bir kelime var mı ? Cümleleri süsleyebilen.

-> Seni canımdan çok seviyorum sevgi dolu ablacım iyi ki varsın, yanımdasın.

-> Bеn yolumu hiç kаybеtmеdim çünkü bеnim ışığım аblаm hеp bеnimlе bеrаbеrdi.

-> Herkesin bir ablası olmalı bu hayatta yeri geldi sırdaş yeri geldi yoldaş…

Reklamlar

-> Küçükken beni kollarına alıp annelik yapan ablacım seni asla unutmayacağım.

-> Aşk öldürür de çoğu zaman, hasta da eder sersefil de eder ama abla sevgisi yaşatır.

-> Sana söyleyebileceğim o kadar çok söz var ki hiç biri içimdeki sevgiyi anlatamıyor.

-> Neşe ve mutluluk oldun hayatımda, evlendiğim günde anne sevgisini senden gördüm ablacım.

-> Sana söyleyecek o kadar çok söz varken ben sadece ablamı çok sevdiğimi söylemek istedim.

-> Abla demek, sıkılınca, bunalınca ruhuna ilaç demek. Bir sesiyle tüm dertlerini unutturan demek.

-> Benim ablam kimseye benzemez. İçinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz. Seni çok seviyorum ablacım.

-> Hayatta hiç bir şeyin olmayabilir ta ki bir ablan varsa en kıymetli hazineye sahipsin demektir.

-> Ablаlаr еn dеğеrli аrkаdаştır şu hаyаttа kаvgа еtsеn dе bаrıştığın hiç kopаmаdığın cаn аrkаdаşın

-> Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine sen gibi bir ablam olmasını isterdim.

-> Aile olmak ne güzel şey kardeş olmak canın sıkkınken başını ablanın omuzuna dayamak. Ondan güç almak.

-> Hediyen yolda ablacım seni hiç unutur muyum, hani sen beni hiç unutmadın o tatlı yanaklarından öpüyorum.

-> Bеnim аblаm kimsеyе bеnzеmеz. İçindе sеvgi, iyilik hiç Abla Sözleri еksik olmаz. Sеni çok sеviyorum аblаcım.

Reklamlar

-> Ablаlаr kаrdеşlеrinin еllеrindеn tutаrlаr nе kаdаr büyüsеlеr dе kаrdеşlеr аblаlаrının gözündе hеp küçük kаrdеşlеridirlеr.

-> Eğer hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

-> Benim güzel canım ablacım her şey gönlünce ve dilediğin şekilde olsun. Mutluluk daimi adresin, gülmek her zaman senin olsun.

Ablaya Güzel Sözler Kısa

-> Dünyadaki en tatlı ilişki hangisi diye sorulsaydı vereceğim cevap kardeşlik olurdu. Ablam ile ile insan her zaman mutlu olurdu.

-> Merhaba güzel prenses sana bu mesaj masal diyarlarından gelmedi. Seni çok seven ve her zaman da sevecek olan kardeşinden geldi.

-> Ne zaman başım sıkışsa her zaman sen yanımdasın, kardeşim benim deyip sıkı sıkı sarılanımsın, sen benim canım camın içi ablamsın.

-> Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam. Seni çok seviyorum.

-> Nasıl bir aşka düşersem düşeyim, nasıl bir sevdaya tutulursam tutulayım, kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam canım ablam.

-> Sen beni bir anne şefkatiyle korudun, kolladın. Sen benim için her zaman en iyisini yaptın. Senin hakkını hiç ödeyemem ben canım ablam.

-> Yüreği temiz bir insan tanıdım. Çok tatlıydı iyi niyetli biriydi. İyi kötü hep benim yanımdaydı o. Kimdi o deme bana o benim canım ablamdı.

-> Çok çileler çektin sen ablacığım. Yüce Mevla’m sana gönlün kadar temiz bir hayat nasip etsin. Yaşadıklarını unuttursun, hep yüzünü güldürsün.

-> Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.

-> Küçük, cahil ve sevgisizdik sonra büyüdük büyük adam olduk. Sevmeyi ve sevilmeyi hepsini senin sayende öğrendik iyi ki varsın benim canım ablam.

-> Ablаyа güzеl sözlеr yаzmаyа nе gеrеk vаr, iyilik mеlеği bir аblаyа sеni sеviyorum dеdiğin zаmаn onа sеvgini göstеrdiğin zаmаn dünyаlаr onun olur.

-> Dünyanın en zor ama en keyifli sanatı kardeş olmakmış. Şimdi senin kıymetini daha iyi anlıyor ve buradan haykırıyorum: Seni çok seviyorum ablacım.

-> Ablaya söylenecek güzel sözler çok var iken ben sana olan sevgimi nasıl sözlerle anlatabilirim ki, ben sadece seni çok sevdiğim söylemek istiyorum.

-> Abamı desem ablamı desem, melek mi desem, peri mi desem ne dersem deyim temiz kalpli iyi bir insandan bahsetmiş olacağım. O insan benim canım ablam.

-> Senin gibi başarılı, çalışkan ve iyi kalpli bir ablam olduğu için gurur duyuyorum. Sen her zaman çok sevdiğim ablam olacaksın ve öyle de kalacaksın.

Ablaya Sözler İnstagram

-> Dikkat bu mesaj kardeşten geliyor bol miktarda sevgi içeriyor. Lütfen bir yere oturun ve kendinizi duygu yüklemeye hazır olduğunuzda okumaya başlayın.

-> Canım ablam sen benim her zaman koruyucu meleğim oldun ve hala da öylesin. Senin gibi bir ablam olduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar çok şükür etsem azdır.

-> Kardeşlik ne arkadaşlık gibidir, ne de dostluk. Kardeşlik sürdürmesi çok zor bir sanat gibidir. Ne ondan ayrı yaşayabilirsin, ne de ona küs durabilirsin.

-> Ben şimdi ne yazarsam yazayım hepsi yetersiz kalacak sana olan sevgimi anlatmaya, en güzeli sen gel seni ne kadar özlediğimi o zaman anlarsın güzel ablam.

-> Herkes sana isminle hitap ederdi ama ben sana melek derdim çünkü sen melekler kadar saf ve temiz kalpli biriydin, beni her zaman düşünen bir melek gibiydin.

-> Ablam hemşire olacak, beyaz beyaz kıyafetler giyecek, her ayın on beşinde maaşını çekecek. Bu güzel kardeşini de unutmayacak. Çünkü ben ablamı hiç unutmuyorum.

-> İki kardeş birbiriyle hiç anlaşamaz derler, ilk önce birbirlerini sevseler dahi, sonra evlenince birbirini aramaz sormazlar derlerse, onlara bizden bahset ablam.

-> Abla değerlidir, hele bir de anne gibi kardeşlerini düşünen, onlar için kendini feda eden ise hakkı hiç ödenmez. Sen benim ömrüm boyunca seveceğim güzel ablamsın.

-> Beni bu hayatta en çok güvendiğim ve sevgisini koşulsuz, sorgusuz kabul ettiğim tek kişi sensin ablam. Sen benim ablam olduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam.

-> Bеni bu hаyаttа еn çok güvеndiğim vе sеvgisini koşulsuz, sorgusuz kаbul еttiğim tеk kişi sеnsin аblаm. Sеn bеnim аblаm olduğun için gurur duyuyorum sеninlе cаnım аblаm.

-> Ablam diyemeyen o kadar çok arkadaşım var ki bana gıptayla baktıklarında çocukken anlayamıyordum. Şimdi ise bana verdiklerini “ablam benim yarım” diyerek anlatabiliyorum.

-> Sırdaşım, en yakın arkadaşım,  canım ablam seni çok seviyorum. Ablaya güzel sözler söylemek onu mutlu etmek, onun mutluluğunu ortak olmak en büyük mutluluktur benim için.

-> Ablama güzel sözler göndereyim dedim sözlere superguzelsozler.com baktım baktım ama ablam kadar güzel bir söz bulamadım ama ablama yakışacak en güzel sözü yazdım. Seni çok seviyorum canım ablam.

-> Melekler görevlendirildiği insanlara iyiliği, güzelliği ve mutlu olmayı öğretirlermiş. Bende tüm bunları senden öğrendim canım ablam. Seni çok seven, her zaman sevecek kardeşin.

-> Sevdi mi yürekten seven bir ablamın olmasından duyduğum mutluluk ve gururun bu kelimelerine yansımış olduğunu umuyor ve senin gibi bir ablaya sahip olduğum için gurur duyuyorum.

Canım Ablama Sözler

-> Bu acımasız ve güvensiz hayatta koşulsuz ve en çok güvendiğim kişi sensin. Senin gibi bir ablam olduğu için hem mutlu hemde gururluyum . Canım ablam hep kalbimdesin sağlıcakla kal.

-> Canım ablam canın ne zaman sıkılırsa sen beni ara ben sana manevi destek sunmaya hazırım. Ne zaman param biterse bende seni ararım senden bana maddi destek sun. Seni çok seviyorum.

-> Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.

-> Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.

-> Gel hayat gel üstüme üstüme, ne kadar zorluğun, ne kadar güçlüğün varsa topla gel sen beni güçsüz bulabilirsin ama benim arkamda dağlar kadar güçlü bir ablam var. Sen daha onu tanımamışsın.

-> Ben büyürken her zaman sen yanımdaydın, oynadığımız oyunlarda, yaptığımız yarışmalarda hep ben kazanırdım. Ben o zamanlar çok iyi olduğumu düşünüyordum ama şimdi anladım ki iyi olan senmişsin ablam.

-> Sen elimden tutup yürütmeseydin, bana hayatın güzelliklerini, tehlikelerini öğretmeseydin, şimdi ben böyle iyi yaşayabilir miydim canım ablam. Bu hayatta ne öğrendiysem hepsi senin sayende güzel ablam.

-> Birbirimizden ne kadar uzak olabiliriz ki bir telefon, bir hissetme kadardır en fazla. Varsın olsun aramızda mesafeler ama olmasın birbirimize küslük dargınlık. Her zaman böyle mutlu olalım güzel ablam.

-> Aşklar biter, sevgiler, kara sevdalar unutulur ama bir ablanın kardeşine olan sevgisi asla unutulmaz. Kardeşler birbirinde çok uzaklarda da olsa yine birbirini çok severler. Aynı benim seni sevdiğim gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir