Anneye Kadınlar Günü Sözleri

Anneye Kadınlar Günü Sözleri, Anneye Kadınlar Günü Mesajları, Anneye 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı, Anneler İçin Kadınlar Günü Mesajları, Annelere En Güzel Kadınlar Günü Mesajı, Anneye Duygusal Kadınlar Günü Mesajları, Anneye Kadınlar Günü Mesajı Kısa Ve Uzun

Reklamlar

Anneye Kadınlar Günü Mesajları

Dünyanın en değerli varlıkları olan annelerimiz için hazırlamış olduğumuz anneler günü mesajlarından sonra özel günler kategorimize Anneye 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajlarını da ekliyoruz. Annelerimiz dünyadaki sahip olduğumuz en değerli varlıklardandır.  Bizler için her zaman fedakarlık göstermişler, zaman zaman bizlerle mutlu olurken, bizlerle üzülmüşlerdir. Bir anne 3 yaşındaki evladını düşünürken evladı 30 yaşına gelse de yine düşünür ve yine annenin gözünde evladı hala hiç büyümemiştir. Tüm annelerimizin bu özel günlerini superguzelsozler.com olarak en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Anneye Kadınlar Günü Mesajları

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilmeyen dünyanın en güzel annesinin kadınlar günü kutlu olsun.

Reklamlar

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Kadınlar Günün kutlu olsun benim melek annem.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem… Seni çok ama çok seviyorum. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında, senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Kadınlar günün kutlu olsun anneciğim.

8 Mart Kadınlar Günün kutlu olsun! Sen hayatımdaki en özel ve en önemli kadınsın. Seni seviyorum anne!

Sevginin sıcaklığı, ilk günkü gibi kucaklaman, güzel gülüşlerin hiçbir zaman başka bir yerde bulunamaz. Seni seviyorum anne. Kadınlar Günün kutlu olsun!

Hayatın her alanında olduğu gibi toprağa da anne şefkatiyle dokunup hayat veren kadınlarımızın Dünya Çiftçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

Bu özel günde kalbinin istediği her şey senin olsun. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun annem!

Reklamlar

Birçok insan için önemlisin, ama annem olmak için yaptığın inanılmaz işler için özellikle minnettarım. Canım annem Kadınlar günün kutlu olsun.

Cennet annelerin ayaklarının altındadır sözünden yola çıkarak tüm annelerin ve anne adaylarının 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

Anne, melek gibidir. Bedeni olmasa da ruhu yeter. Tüm elleri öpülesi annelerimiz başta olmak üzere, tüm emekçi kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Anneler bir güne sığmaz, anneler sadece bir gün sevilmez. Bir anne her zaman sevgiye layıktır.  Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun. Seni çok seviyorum. Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkür ederim anneciğim.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.

Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm annelerin 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Reklamlar

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem. 8 Mart Dünya Kadınlar günün kutlu olsun.

 Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun.

Sahip olunabilecek en değerli mücevherdir benim annem Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Canım güzel annem dokundun superguzelsozler.com her yer parlıyor sen benim her şeyimsin hayatımın anlamı en güzel insan seni seviyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

Dünyanın en değerli varlıkları olan bütün annelerin Kadınlar günü kutlu olsun.

Günümü aydınlatan ve hayatımı anlamlandıransın. Seninle gülümsemeden bir gün geçirmeyi hayal edemiyorum. Kadınlar Günün kutlu olsun!

Öyle çoktur ki kadının hayatımızdaki yeri öyle ki kıymetini bilmeli. 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin, annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın, seni çok seviyorum kadınlar günün kutlu olsun.

Benim annem bir melektir; meleğim kadınlar günün kutlu olsun.

Varlıklarıyla, hayatı yaşamaya değer kılan; annelerin 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun!

Hakkı hiçbir zaman ödenemeyecek olan annelerimizin 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

Bizler için her zaman fedakarlık gösteren, her daim evladını düşünen tüm annelerin kadınlar günü kutlu olsun.

Benim en kıymetlim güzel annem 8 Mart Dünya Kadınlar günün kutlu olsun.

Bir kadını süsü ve makyajı değil, anneliği güzelleştirir. Tüm annelerimizin kadınlar günü kutlu olsun.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya annelerine sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

Hayatımda beni çeken tek kadın olan annemin kadınlar günü kutlu olsun. İyi ki varsın canım anneciğim.

Bir kadını özel yapan anneliktir. Annelerimizin bu özel günü kutlu olsun.

Elleri öpülesi saygıya değer tüm annelerin Kadınlar günü kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir