Anneye Özür Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Anneye Özür Mesajları, Anneme Özür Mesajı, Anneye Özür Dileme Mesajları, Anneme Özür Dileme Sözleri, Anneye Özür Sözleri, Anneye Duygusal Özür Dileme Mesajları, Anneye Özür Mesajı Kısa, Anneye Özür Dileme Mesajı Resimli, Anneye Özür Mesajı Facebook

Reklamlar

Anneye Özür Mesajları

Anneye Özür Mesajları

Canım annem seni üzdüm, kırdım biliyorum ne olur beni affet.

Keşke o sözleri hiç söylemeseydim, sana söylerken dilim tutulsaydı da konuşamasaydım. Güzel annem seni kırdığım için özür dilerim.

Aşk diye gittiğim yolda seni ihmal ettim, anladım ki en güzel aşk anneye olan aşkmış. Beni affet anneciğim seni çok seviyorum.

Sen yapma dedin ben yaptım, evet anne ben yine her zaman yaptığım gibi büyük sözü dinlemedim ve yine pişman oldum. Beni affet anneciğim ne olur seni çok seviyorum.

Sana karşı geldiğim için, seni üzdüğüm için senden özür dilerim canım annem. Çocuklar hata yapabilir anneler büyüktür onları her zaman affeder.

Benim senden başka kimsem yok bu yalan dünyada, sende bana küsersen ben neyleyim artık yaşamayı. Biliyorum yaptığım hatayı ama ne olur canım annem affet beni.

Reklamlar

Keşke hiç büyümeseydik anneciğim hep çocuk kalsaydık en büyük derdimiz karnımızın acıkması olsaydı. Şimdi büyüdük birbirimizi, seni üzer olduk. Oysaki sen bize böyle öğretmemiştin canım annem. Seni üzdüğümüz için senden özür dilerim anneciğim.

Sana kötü davrandım, sana kötü sözler söyledim, yapma dedin yaptım, gitme dedin gittim. Ben çok vefasız bir evlat oldum anne. Sen bu vefasız evladını affedebilecek misin? Beni bağışla anneciğim. Seni kırdığım için, seni üzdüğüm için, senin sözünün tutmadığım için senden özür dilerim annem.

Affetmek geçmişi değiştirmez ama geleceğin önünü açar. Ne olur beni affet annem.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm senden çok özür dilerim anne.

İnsan annesini kırar mı, insan annesini üzer mi üzmez ama ben üzdüm. Şimdi ise çok pişmanım söylediklerim ve yaptıklarım için senden özür dilerim anne.

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük bir annelikti. Sana çok teşekkür ederim canım annem.

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum anneciğim. Senden özür diliyorum.

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de senden özür dilerim anne.

Gelirim dedim ama gelemedim, seni yollarımı gözlettiğim için senden özür dilerim anneciğim.

Seni arayıp soramadım, yanına gelip bir hatırını sormadım, seni üzdüysem, seni kırdıysam ne olur beni affet anneciğim.

Reklamlar

Evet, ben çok büyük bir hata yaptım ve siz ailemi zora soktum. Sizleri üzdüğüm için özür dilerim. Ama sen beni affet ne olur anneciğim.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak superguzelsozler.com halim kalmadı, sen bana güldükçe benim içim sızlar oldu. Ne olur beni affet anne, senden çok çok özür dilerim.

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet. Sen benim her şeyimsin. Seni nasıl üzerim canım annem.

Aşk diye gittiğim yolda seni ihmal ettim, anladım ki en güzel aşk anneye olan aşkmış. Beni affet anneciğim seni çok seviyorum.

Yalan dünya önce sevdiklerimi aldı elimden, şimdi ise yoluma taş koydu, önüme set gerdi, beni karanlıklara hapsetti. Sanki her şey bana düşmanmış gibi üstüme üstüme geliyor. Sana söz vermiştim anneciğim ama yapamadım senden çok özür diliyorum. Sana iyi bir insan olacağım, sana layık bir evlat olacağım diye söz vermiştim.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir