Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşe Doğum Günü Mesajları, Eşe Doğum Günü Sözleri, Eşe Doğum Günü Mesajı, Eşe Doğum Günü Sözleri Duygusal, Eşime Doğum Günü Mesajı, Eşe Doğum Günü Mesajları Resimli, Eşe Doğum Günü Mesajı Facebook

Reklamlar

Eşe Doğum Günü Mesajı

Eşe Doğum Günü Mesajı

Beni benden çok anlayan, her halimde bana yardımcı olan dünyanın en iyi insanı canım eşim doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum canım.

Benimle hayatını paylaşan Eşim, doğum günün kutlu olsun. Çok uzaklarda olsam da her zaman kalbimde en derin yerde sen varsın.

İyi ki varsın Eşim, iyi ki doğdun ve benimlesin. Sesim güzel olsaydı eğer sana bir doğum günü şarkısı armağan ederdim. Bundan dolayı kısa bir mesajın daha iyi olacağını düşündüm. Mutlu seneler Eşim, iyi ki doğdun.

Hayatın bana yaptığı sürprizlerin en güzelisin, sen benim mucizemsin, seninle var olan her şeyi seviyorum.

Reklamlar

Yanımdan bir an olsa bile ayrılma Eşim. Ben sensiz olan bir hayatı düşleyemiyorum. Her doğum gününde özel günlerinde yanında olmalıyım ve ellerini tutup dudağına öpücük kondurmalıyım. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, Gönültaş’ım seni çok ama çok seviyorum iyi ki doğdun.

Bir yıl daha yaşlandın benimle beraber ne mutlu bana. Nice nice yaşlara, mutluluklara. İyi ki doğdun aşkım.

Kalbimde sakladığım canım eşim, doğum gününü şimdiden kutlarım. Her şeye rağmen her şey için teşekkürler.

Birlikte yaşlanmak için verdiğimiz sözü hatırlatarak iyi ki doğdun demek isterim sana. Gözlerinin içine bakamasam da kalpten diyorum; Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Ne seni sevdiğim kadar sevdim birini ne de sana güvendiğim kadar güvenebildim evimin erkeği, ruh eşim, canım kocam. Doğum günün kutlu olsun, birlikte nice güzel senelere.

Doğduğun gün dünyanın nefes alışı, dönüş hızı değişti. Senin enerjinle şiirler baştan yazıldı sanki. İyi ki doğdun ve iyi ki benimle hayatını birleştirdin biricik mutluluğum, birlikte nice güzel senelere.

Reklamlar

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Nice senelere bir tanem.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim.

Sen gecemi aydınlatan ışığımsın. İyi ki doğdun, iyi ki bana yar oldun.

Bu dünya sensiz anlamını yitirir, bomboş bir yere dönüşürdü hayatımın prensi. İyi ki doğmuşsun, nice güzel senelere.

Nereye gidersem gideyim tüm yollarım sana çıkıyor, tüm oklar seni gösteriyor. Doğum günün kutlu olsun canım eşim.

Dünya hayatının en mutlu insanı sen ol ve sen de her zaman benim yanımda ol. Güzeller güzeli eşim, doğum günün kutlu olsun. Hayatımın tek anlamı.

Sen hayata karşı ne verirsen o da sana en mükemmelini verirmiş daima. Ben bu hayata ne verdim bilmem ama bana ummadığım bir zamanda seni verdi onu biliyorum. İyi ki doğdun her şeyim. Seni çok seven kendinden bile çok seven kocan.

Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri bana yaşatan varlık.

Reklamlar

Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun. Allah bizi ayırmasın mutlu bizli yıllara.

Yıllar sonra geriye bakıp güleceğimiz çok anımız var ve seninle her türlü mutluluğu yaşayacağımıza eminim. Seni mutlu etmek için elimden ne geliyorsa onu yapacağım ve en iyisi olacak. Doğum günün kutlu olsun aşkım, seni seven sevgilin.

Gurbette yalnız olduğunu superguzelsozler.com sanma sevgili kocam. Nereye gidersen git ben hep yanındayım. Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi bir aşkı bana nasip ettiği için Allah’a her gün şükrediyorum. Canımın içi, doğum günün kutlu olsun ve ömrün benimle dolsun.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Sen benim eşimsin, dünyamdaki ışığım sevdiğim adamımsın. Doğum günün kutlu olsun Allah’ım seni yanımdan hiç ayırmasın.

Aşka olan inancımı kaybettiğim anda çıktın karşıma. Masum bir bakış ve tatlı bir gülümseme ile baharları getirdin dünyama. Can parem doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım

İki ayrı mıknatısın uçları gibiydik, dünyanın neresinde olursak olalım birbirimizi bulmaktan başka çaremiz yoktu zaten canım eşim. Nice güzel senelere hep birlikte.

Bana olan aşkına her zaman hayran kaldım. Canım ve aşkım olduğun için teşekkür eder, doğum gününü kutlarım.

Bir yaşına daha benimle birlikte girdiğin için sana çok ama çok teşekkür ederim. Nice yıllara.

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere.

Sen bu hayatta tuttuğum tek dileksin benim. En güzel yarınlara sahip olduğum kadınımsın. Seninle hayatımın sonuna kadar elini tutarak yürüyeceğiz bu hayatın yolunda. Elini asla bırakmayacağıma bir kez daha söz veriyorum. İyi ki doğdun Eşim, doğum günün kutlu olsun bir taneciğim.

Canım bebeğim, iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Seni Allah’ım ömrüme eş yaptığı için minnettarım. Ölüm bizi ayırana dek seni sevmeye devam edeceğim. Canım doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce kez teşekkür ederek doğum gününü kutluyorum kadınım. Güneşlerden uzak hayatımda bir kıvılcım sunduğun için minnettarım. Hayatımın anlamını değerli hale getiren bir tanem, doğum günün kutlu olsun.

Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

Nice güzel yaşlara birlikte erişmek arzusuyla doğum günün kutlu olsun canımın içi.

Canım aşkım, doğum günün kutlu olsun. Hayattaki varlığın beni daima mutlu etmeye yetiyor. Sen ömrüme eşsin, son nefesimi verinceye kadar seveceğim karımsın. Nice senelere.

Sağlıklı ve mutlu bir yıl geçirmeni temenni ederek yeni yaş gününü kutlarım. Sadece eş değil, yoldaş, arkadaş ve sığınak olduğun için teşekkürler.

Sen dileğimsin benim, en güzel çağım, en güzel yaşadığım anlara aitsin. Seninle ömrümün sonuna kadar burada olacağım. Ellerini asla bırakmayacağım. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun biricik eşim.

Bu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da senin kalbinde en özel yere sahip olmaktır Eşim. Hayatının geri kalanında kalbinin güzelliği gibi olsun günlerimiz. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin.

Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım. Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun.

Nice seneler Eşim, iyi ki doğdun hayatımın baharı, beraber sonsuza dek yaşayalım. Mezarda bile seni bırakmayacağıma emin olabilirsin. Benden kurtulamazsın, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim. İyi ki doğdun… Gülen yüzün hiç ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın.

İyi ki varsın aşkım, iyi ki doğmuşsun ve benim olmuşsun. Seni ne kadar sevdiğimi dile getiremem çünkü buna sözcükler bile yetmez. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım Eşim.

Ah sevdiğim, iyi ki doğdun, kocam oldun. Yaş ilerliyor ama bak ailemizde büyüyor, Allah seni hiç eksik etmesin! Doğum günün kutlu olsun canım Kocacığım.

Herkesten ve her şeyden sakladığım seninle bir ömür boyu geçirme şerefidir beni değerli kılan. Nice güzel senelere birlikte erişmek temennisiyle tüm dileklerin ve isteklerin anında gerçek olsun.

Canımdan çok sevdiğim bir tanecik eşim, tüm ömrümüz boyunca, soğuk bir kış gününde açan güneş kadar sıcak gözlerinle bak bana. Nice güzel senelere.

Sana hissettiklerimi anlatabilecek olsam kelimeleri bir araya getiremem ve bunu anlatabilecek kelimeler bulamam. Benim hayatımdaki tek önemli, değerlimsin aşkım doğum günün kutlu olsun.

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonlarca insan arasından beni seçmişsin. Canım, Eşim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara.

Hayatımın en güzel yıllarını birlikte geçirdiğim güzeller güzeli eşim iyi ki doğdun ve bugün benimlesin. Seni seviyorum.

Kendimi hiç sorgusuz sualsiz teslim edebileceğim kadınım. Tüm duygularımın karşılığısın. Doğum günün kutlu olsun benim güzel menekşem.

Beni sevmeyi ve benimle evlenmeyi seçen aşkım, doğum günün kutlu olsun. Gül yüzünle bir ömür boyu mutlu olmayı temenni ederim.

İyi ki dünyaya gelmişsin. Bir sene daha yaşlanmış olabilirsin ama benimle olduğun için ne kadar mutlu olduğunu görebiliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en güzel gülünün doğum günü bu gün. Ve ne şanslıyım ki benim eşim. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

Hayatım vazgeçilmezi olan sevgili eşim, evimin neşe kaynağı! Doğum gününde tüm dileklerin yerine gelsin. Mutluluk kapın her zaman açık olsun.

Geldin gönlümün sultanı oldun. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Nice yaşlara Hayatımın Anlamı.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Eşim” diyebildiğim için çok şanslıyım. İyi ki doğmuşsun bir tanem canım eşim.

Yılda bir değil yılın her günü senin doğum günün olsa ben kutlamaktan bıkmam. Çünkü o doğduğun gün benim kaderine yazıldığın gündür. İyi ki doğdun can eşim.

Zorlu günler geçirdiğimiz her anda benimle birlikte olduğun için minnettarım sana. Doğum gününü kalbimden gelen tüm dileklerle kutlar, kalbine sağlık biriciğim derim.

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. İyi ki doğdun aşkım.

Ölene kadar kalbimin tek sahibi olan insan bil ki yanımda olman en büyük huzur kaynağım. Rabbim her zaman yıllarca yanımda yaşamanı nasip etsin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir