Geçmiş Olsun Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Geçmiş Olsun Mesajları, Geçmiş Olsun Sözleri, Komik Geçmiş Olsun Mesajları, Geçmiş Olsun Mesajları Sevgilime, Geçmiş Olsun Mesajları Esprili, Geçmiş Olsun Mesajları Arkadaşıma, Geçmiş Olsun Mesajları Resimli Facebook, Geçmiş Olsun Mesajları Tumblr, Geçmiş Olsun Mesajları İnstagram

Reklamlar

Geçmiş Olsun Mesajları

Geçmiş Olsun Mesajları

Duyunca çok ama çok üzüldüm. Rabbim tez zamanda şifasını versin. Canım arkadaşım çok büyük geçmiş olsun.

Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca, her şey atlatılır yürek sevgiyle dolunca. Geçmiş olsun Bitanem

Bu mesaj hasta olan sevgilime şifalar getiren mesaj olsun, hastalığı bir an önce geçsin iyi olsun. Gülen gözleri yeniden gülmeye başlasın. Hayatıma geçmişler olsun.

Sen çok güçlü birisin biliyorum en kısa zamanda bu hastalığı atlatacaksın. Geçmiş olsun.

Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

Seni yataklara düşüren o virüsün Allah belasını versin, yolunu şaşırıp bir daha sana uğramasın, senin gibi bir güzeli yatağa bağlamasın. Geçmiş olsun Bitanem.

Geçirdiğimiz güzel günlerden daha çok güzel günlere birlikte yürümek dileğiyle geçmiş olsun Sevdiğim.

Reklamlar

Aslında her şeyin en güzel tedavisi biraz ilgidir. Biliyorum seninle ilgilenmeyi ihmal ettim ama sana veriyorum en kısa zamanda yanındayım. Geçmiş olsun canım.

Tez tüm hekimler seferber ola, bu prenses tez zamanda iyi ola, ona en güzel sevgilerim sunula.

Ey yatağında uzanmış yatan hasta sana emrediyorum tez zamanda iyileş ve aramıza dön.

Şükürler olsun bu haline Allah daha kötülerinden korusun bizleri, seni her zaman sevdiğimizi asla unutma. Çok büyük geçmiş olsun.

Söyle o hastalığa 24 saat içinde derhal senin bedeni terk etsin, eğer terk etmezse o virüsü doğduğuna pişman ederim. Seni seviyorum canım geçmiş olsun.

Hastalık dediğin nedir ki 5 iğne iki hapla geçer gider, hayat dediğin nedir ki iki düz bir ters akar gider. Geçmiş olsun güzel insan.

En güzel insan, iyilik meleği hasta olmuş, hangi virüs bu kadar iyi bir insana bu kötülüğü yapabilir ki. Geçmiş olsun güzel insan.

Hasta olduğun zaman üzülmeyeceksin, güleceksin hastalığa karşı güçlü duracaksın ki bu hastalığı tez zamanda atlatasın. Güzel sağlıklı günler dilerim geçmiş olsun.

Hayata hastayken bile güleceksin ki bu hastalıkta geçmiş olsun. En kötü anında bile umudunu yitirmeyeceksin ki güzel günler hep seninle olsun. Geçmiş olsun dostum.

Sıkma canını derdi veren Allah şifasını da verir. Sen sabret ve ellerini aç Mevla’ya dua et.

Reklamlar

Haberini alınca çok üzüldüm, her zaman yanında olduğumu unutma, bir şeye ihtiyacın olursa hiç ama hiç çekinme. Geçmiş olsun Allah yardımcın olsun.

Çabuk bitsin bu hastalık, bu kadar işi ben yapamam yerine bakıyorum sadece bu haftalık. Geçmiş olsun mesai arkadaşım.

Şimdi yanında olsam sana sıcacık bir çorba kaynatsam, üstüne güzel bir nane limon sonra başucunda ellerini tutup öyle iyileşmeni beklesem olmaz mı? Geçmiş olsun sevgilim.

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva, sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela… Geçmiş olsun canıma.

Beterin beteri vardır Allah daha büyük hastalıklardan korusun seni, dualarım seninle tez zamanda iyileşmen dileğiyle canım sevgilim geçmiş olsun.

Rüzgârın estiği taraftayım senin için rüzgâra karşıyım hayata küsme ne olur geçmiş olsun diyerek yanındayım.

Geçmiş olsun, geçerken de lütfen bize uğramasın. Sende en kısa zamanda topla kendini dön aramıza seni çok özledik.

Ne güzelliğini nede huzurunu bozacak bu zamanlar geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. inanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine ve eski sağlığına kavuşacağına. Acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun.

Reklamlar

Sevgiliye bak iyi olunca öpüyor, hasta olunca ayy bana da bulaşır diyor.

Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle çok büyük geçmiş olsun.

Biz sadece iyi günler için arkadaş olmadık. Biz kötü günlerde de, zor günlerde de, hastalıkta ve sağlıkta da her zaman dostum dediğimiz insanların yanında olduk. Zor günlerinde sırtımızı dönüp gitmedik, hastalanınca onu kendi haline bırakmadık. Biz birisine dostum dediğimiz zaman ölene kadar dostumuzdur. Geçmiş olsun dostum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir