Özel Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları kategorimize özel doğum günü mesajları sevgiliye, özel doğum günü mesajları arkadaşa ve özel doğum günü mesajları instagram mesaj ve sözlerini okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Özel Doğum Günü Mesajları Kısa

Özel Doğum Günü Mesajları Kısa

-> Unutma unutulanlar unutanları asla unutmazlar. İyi ki doğdun.

-> Her zaman harika bir arkadaş olduğun için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun!

-> Umarım bu yıl, kalbinin arzuladığı her şeyi gerçekleşir! Doğum günün kutlu olsun!

-> Doğum gününü en içten dileklerim kutlarım aşkım. Mutluluk peşimizi hiç bırakmasın.

-> İyi ki doğdun iyi ki varsın sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim.

-> Doğum günün kutlu olsun! Umarım tüm doğum günü dileklerin ve hayallerin gerçekleşir.

-> Etrafınıda ki tüm insanlara yaydığın mutluluk, bu gün sana geri gelsin. İyi ki doğdun!

-> Doğum gününü Kutlar sağlık mutluluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim, nice yıllara.

-> Bu yıl senin yılın olacak. Umarım tüm hayallerin gerçekleşir. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

-> Umarım 100 senelik bir hayat yaşarsın ve bir günde anlatırsın. İyi ki doğdun arkadaşım.

-> Sen; en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım!

-> Bu yıl her anı yakaladığından ve yoluna çıkan her zorluğu yendiğinden emin ol. Mutlu yıllar!

-> Yeni yaşın önce sağlık ve huzur sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin sana nice yıllara.

-> Elma dala asilsin, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. İyi ki doğdun.

-> Sen, saç tellerine kadar sevdiğim. Varlığına ne kadar şükretsem az. İyi ki doğdun iyi ki varsın!

-> Gün ışığım iyi ki doğdun beni bir gün değil her gün aydınlatan sevgilim birlikte nice mutlu yaşlara.

-> Geçmişi unut, gelecek için sabırsızlan. Çünkü senin için en iyi şeyler henüz gelmedi. İyi ki doğdun!

-> Hayatın acılarının uğramayacağı, mutluluk ve huzur dolu bir yıl geçirmeni dilerim. Nice mutlu yıllara.

-> Doğum günün kutlu olsun bebek yeni yaşında da tüm güzelliklerin seninle olması dileğiyle, iyi ki doğdun

-> Seni sadece en iyi arkadaşım olarak görmüyorum. Sen artık ailemden biri gibisin. Nice senelere kardeşim!

-> Bu yıl harika başlangıçların yılı olacak. Yeni ve heyecan verici deneyimlerle geçecek bir yıl dileğiyle!

Reklamlar

-> Dünyadaki en şanslı insanım çünkü her zaman yanımda dünyanın en iyi arkadaşı var. Doğum günün kutlu olsun!

-> Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun.

-> Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte… Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun.

-> Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten.

-> Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Mutlulukların Kaf dağı kadar yüksek, üzüntülerin kibrit kadar küçük olsun. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Gözlerini kapat ve mumlarını üfle. Bu yıl, senin için dilenen tüm iyi dileklerin gerçekleşmesini sağla. İyi ki doğdun!

Reklamlar

-> Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

-> Yeni yaşında da seninle kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmeden pes etmeyeceğiz dostum. Nice güzel yıllara, iyi ki doğdun.

-> Yüzündeki sevginin bir an olsun bile eksilmediği, aksine her gün daha artacağı güzel bir yaş geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun.

Özel Doğum Günü Mesajları Sevgiliye

-> Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

-> Yeni yaşını kutlar ve yeni yaşının sana sağlıklı, mutlu ve bol şans dolu yıllar getirmesini dilerim. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

-> Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu doğum günün kutlu olsun.

-> Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte, doğum günün kutlu olsun biriciğim.

-> Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

-> Her yıl doğum günü pastana koyduğun mumların fazlalaşması seni asla üzmesin. Her mumun sana biraz daha gülümseme getireceğini bil. İyi ki doğdun!

-> Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

-> Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın, sen mutlulukla gülümse. İyi ki doğdun.

-> Dostluğumuzun daha da artacağı ve iyi-kötü gelecek olan her günü beraber karşılayacağımız 365 gününü görmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu yıllar dostum.

-> Dostlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun…

-> Doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, yeni yaşında sana tüm sevdiklerinle beraber geçirebileceğin mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim. İyi ki doğmuşsun.

Özel Doğum Günü Mesajları Arkadaşa

-> Yılların sormadığı, yolların yormadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz. Doğum günün kutlu olsun.

-> Duygular vardır anlatılmayan. Sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan işte sende onlardansın

-> Duygularının mutlulukla kaynaştığı bu güzel ve özel günde, bütün arzularının hayata geçmesini dilerim, en kötü gününde böyle olsun doğum günün kutlu olsun.

-> 365 Sayfalık bir öykü daha başlıyor, her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. İyi ki doğdun.

-> Seni gök yüzünün geceye sabaha bağlanan yıldızların geceyi parlatan yıldızlar kadar sayamasam da sen yıldızların prensesisin askım iyi ki doğdun seni seviyorum.

-> Bugün geride bir yaşını daha bırakmanın getirdiği mutluluğu seninle paylaşıyorum. Yeni yaşında her şey güzel gönlüne göre olsun. Nice mutlu yıllara eski dostum.

-> Doğum günün kutlu olsun cancağımız. Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşında hayatını aydınlatsın, her zaman güzel günlerin olması dileğiyle, nice mutlu yıllara.

-> Dünya’da birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor… Nice yıllara…

-> Seninle birlikte yaşamak boş bir defteri en güzel şiirler ile doldurmak gibi her görüldüğü zaman mutlu gülümsemenin nedenisin. İyi ki doğdun aşkım, seni çok seviyorum.

-> Yanında olamasam da aynı heyecanı yaşıyorum şuan senden uzakta, hayatın göz bebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun..

-> Yeni yaşın sana en güzel mutlulukları beraberinde getirsin. Tüm hayatımız boyunca yan yana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum.

-> Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Her zaman pastanın büyük tarafını sen alabilirsin 🙂

-> Tek istediğim bugün dilediğin tüm isteklerin gerçek olması. Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

-> Hayatımı yaşamaya değer kılıyorsun, yüzüme gülümseme getiriyorsun ve her dokunuşun beni ne kadar sevdiğini gösteriyor. Emin ol seni her şeyden çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim!

-> Umuyorum ki yeni yaşında mutluluk ve sevinçler hep seninle yol alır. Sen tanıdığım en eşsiz ve en güçlü insanlardan birisin. Diliyorum ki yeni yaşında tıpkı senin gibi olsun. Nice mutlu anılara.

-> Yeni bir yaşına girdiğin bu mutlu günde, üflediğin her mumda her bir dileğinin gerçek olmasını temenni ederim. Yüzünden gülücük hiç eksik olmasın, yeni yaşında başarı ve mutluluk yakanı bırakmasın.

-> Birlikte geçirdiğimiz her an sana daha da aşık oluyorum. Beni bu dünyada en mutlu eden kişi sensin aşkım. Umarım doğum günü sürprizimle ben de seni mutlu edebilmişimdir. Doğum günün kutlu olsun bebeğim!

Özel Doğum Günü Mesajları İnstagram

-> Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

-> Benim için bana ilk baktığın gün, elimi tuttuğun gün, ilk öptüğün gün ve bunların bana hediye olarak verildiği gündür. Doğduğun gün kutlu olsun aşkım, seninle bir günü değil ömrümü paylaşmaya hazırım canım tek varlığım.

-> Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

-> Hayatın en korkutucu yanlarını bile yönetilebilir hale getiren mükemmel bir arkadaşa… Daima yanımda olduğun ve hak etmediğim zamanlarda bile beni desteklediğin için çok teşekkür ederim. Sana çok şey borçluyum. Doğum günün kutlu olsun!

-> Sen en pahalı elmastan bile daha değerlisin. Sadece güçlü ve akıllı değil, aynı zamanda nazik ve düşüncelisin. Doğum günün, her sene superguzelsozler.com sana ne kadar değer verdiğimi ve minnettar olduğumu göstermek için mükemmel bir fırsat oluyor. Doğum günün kutlu olsun!

-> Yeni yaşında bu mutlu anında insanın havalara uçası geliyor ama en iyi arkadaşının yanında olmasını diliyor. Arkasına bakınca arkadaşını görüyor.ve arkadaşı ona diyor ki: ruhum hep senle olsun sen nereye gidersen git hep peşindeyim. Nice yıllara doğum günün kutlu olsun

-> Gözlerini nasıl ilk açtığın gün umutla baktıysan hayata, bugünden sonrada öyle bakmanı diliyorum hayata, unutma ki her nefes bir umut, her umut bir yeni sayfadır ve her sayfa yeni bir dünyadır, içindeki dünya huzurla dolsun yarınların bugünlerinden daha güzel olsun doğum günün kutlu olsun.

-> Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol. Şimdi bu mutluluğuna sımsıkı sarıl ve ümidini koskoca bir yıl boyunca hiç yitirme. Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanmanı dilerim. Sensiz bir hayatta kime gerçekten dostum diyebilirdim bilmiyorum. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir