Resimli Aşk Sözleri

Bu yazımızın içeriğinde neler okuyacaksınız: Resimli Aşk Sözleri, Resimli Güzel Aşk Sözleri, En Güzel Aşk Sözleri Resimli, Resimli Aşk Mesajları, Resimli Duygusal Aşk Sözleri, Resimli Etkili Aşk Mesajları, Sevgiliye Resimli Aşk Sözleri, Eşimi Resimli Aşk Sözleri

Reklamlar

Resimli Aşk Sözleri

Bu yazımızda sizler için özenle hazırladığımız resimli aşk sözlerini keyifle okuyabilirsiniz. Sosyal medyanın iyice yaygınlaştığı ve kullanıldığı, sözlerin yerini resimli sözlerin aldığı bir zaman da sizler için hazırladığımız resimli güzel aşk sözleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Yazımız sonunda bizlere destek vermek amacıyla kısa da olsa yazımıza yorum yaparsanız bizleri çok mutlu edersiniz.

Resimli Aşk Sözleri

Çıkmaz, yazdığı halde, ısrarla girdiğin sokağın adıdır, aşk.

Resimli Aşk Sözleri

Reklamlar

Aşk topuklarından etine kadar işlemiş bir nasırdır ya canın acıya acıya adım atacaksın ya da canını acıta acıta söküp atacaksın. (Hz. Mevlana)

Resimli Aşk Sözleri

Belki aşk sevgiliyi kazanmayı değil, onda kendini kaybetmeyi gerektirir. (Elif Şafak)

Resimli Aşk Sözleri

Aşk kılıç yarası gibidir, acısı geçer ama mutlaka izi kalır. (Ahmet Altan)

Reklamlar

Resimli Aşk Sözleri

Kelebek misalidir aşk; Anlamayana ömrü günlük, Anlayana bir ömürlük! (Nazım Hikmet)

Resimli Aşk Sözleri

Aşk; kelime değil bir cümledir. Kurmak içinse, özneyle yüklem değil, iki yürek gerekir. (Can Yücel)

En Güzel Aşk Sözleri Resimli

Resimli Aşk Sözleri

Reklamlar

Aşk nezaket ister, aşk incelik ister. Aşk emek ister, aşk yürek ister. Aşk ateşler içinde yanmak ister ve aşk uğrunda ölmek ister.

Resimli Aşk Sözleri

Aşk, bazen gitmekle kalmak arasında verdiğin en büyük savaştır. Sevmeyenin aklı gerçekten sevenin kalbi kazanır bu savaşı. (Nazım Hikmet)

Resimli Aşk Sözleri

Aşk 7,5 milyar insanın içinden sadece ama sadece sana tanıdığım bir ayrıcalıktır.

Resimli Aşk Sözleri

Gelmeyeceğini bile bile beklemek saflık değil, aşktır.

Aşk içine çektiğin nefes gibidir, bir aldın mı, bir daha almak istersin ve artık nefes almadan yaşayamaz hale gelirsin. Bakmak gibidir aşk bir baktın mı bir daha bir daha bakmak superguzelsozler.com istersin. Tatlı bir ses gibidir aşk bir duydun mu bir daha duymak istersin. Acıdır aşk bir kere tattığın zaman o acıyı bir daha unutamazsın. Ve ölüm gibidir aşk bir kere öldün mü bir daha geri dönemezsin.

Aşk nedir bilir misin? Aşk onu özlüyorsan, onu her an görmek istiyorsan, onun gözlerinden gözlerini ayırmak istemiyorsan, onun sesinden başka bir ses duymak istemiyorsan budur aşk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir