Romantik Doğum Günü Mesajları

Bazı doğum günü mesajları vardır biraz duygusal biraz esprili ve tamamen romantiktir. Yazımızda romantik doğum günü mesajları arkadaşa, romantik doğum günü sözleri ve sevgiliye romantik doğum günü mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Romantik Doğum Günü Mesajları Kısa

Romantik Doğum Günü Mesajları Kısa

-> Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun..

-> Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyeceği kadar özelsin. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

-> Doğum günün kutlu olsun güzelim benim nice güzel yaşlara seni çok seviyorum.

-> Yağmurlu gecelerde camıma vuran damlalar, yaz güneşi ve hatta baharda bir anda odamdan içeri dolan çiçek kokusu sensin. Sensin ömrümün sebebi ve hiç bitmeyen bir şiir gibi sevileceksin. Nice mutlu yıllara bir tanem..

-> Sen varsın diye, sol yanıma yatmıyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Reklamlar

-> Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice nice yıllara güzel melek…

-> Haksız bir ayrılık, saçma bir ayrılık, lanet bir sevgi ve geçmeyen zaman. Daha ne diyeyim. Bu ayazın ve ıstırabın tadına varmak lazım. Hoş geldin Hüzün! Ve İyi ki doğdun sevgilim!

-> Doğum günün kutlu olsun musmutlu günler getirsin yeni yaşın, çiçekler açsın kalbindeee

-> Aklımı, ruhumu, bedenimi teslim alıyorsun hangi vakit öpsen dudaklarımı. Bir sevişmenin dua gibi, tören gibi yaşandığı dakikaları tadıyorum seninle. Nice yıllara bir tanem..

-> Doğum günün kutlu olsun şekerparem.

-> Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten. Doğum günün senin bir tanem…

-> Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

-> Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim.

-> Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

Reklamlar

-> Kederden, elemden uzak bir hayat seni kovalasın. Yaşamın öyle güzel geçsin ki kıskananlar kapında kuyruk olsun. Adamsın be kardeşim, iyi ki doğdun.

-> Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun.

-> Bazen, hani o gözlerine dalıp gittiğim düş saatlerinde, seninle geçirilen günlere dua ediyorum ve teşekkür ediyorum Allah’a, senin sevgini hediye ettiği için bana. İyi ki doğdun canım..

-> İyi ki benimle varsın dediğim bir sürü insan var, mutluluk huzur sevmek ve sevilmek daima peşinden koşsun… üzüntü yıldızlar kadar uzak sevinç göz bebeği kadar yakın olsun…

-> Dünyaya bin kez daha gelecek olsam, bin kez daha arar, bulur, severim seni. Doğum günün kutlu olsun bir tanem…

-> Şimdi uzun yıllar bu şehirde hiç sana rastlamadan geçirdiğim o ıssız günleri düşündükçe; seni bir defa daha seviyorum. Varlığın iyi geliyor özüme, bir yerlerde beni seviyor olduğunu bildiğimde sakinleşiyorum. Nice mutlu yıllara..

-> Geri kalan ömrümde yalnızca sen olsan yeter bana, tek bir gülüşün tüm sıkıntıları unutturmaya yeter. Yeni yaşının ilk günü kutlu olsun birtanem, iyi ki doğmuşsun, nice mutlu güzel yıllarımıza.

Reklamlar

-> Gün ışığıyla yıkadığın kalbimin, artık sahibi de sensin, nedeni de Ne kadar sevebiliyorsan sev çünkü bedenimi de sana sundum ben tüm kalbimle. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun bir tanem.

-> Sağlık, Mutluluk, Huzur ve Başarılar seninle olsun, Doğum Günün Kutlu olsun.

Romantik Doğum Günü Mesajları Arkadaşa

-> Varlığın, yıllarca içimde birikip sertleşen bütün korkuları tek tek çözüyor. Siyah olan ne varsa yeryüzünde, seninle beyaza dönüyor. İyi ki varsın bir tanem.

-> Belki Mecnun gibi çöllere düşemem ya da Ferhat gibi dağları delemem senin için. Ama sadık kalbimle seni canımdan bile çok sevebilirim bir tanem. İyi doğdun aşkım.

-> Seni aklımda saklıyor, içimde hissediyorum. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim! Hiç bıkmadan ve tüketmeden sevdamı, her yeni yaşında yanında olmayı istiyorum. Bu ömrü birlikte bitirelim diye dua ediyorum çünkü seni çok seviyorum.

-> Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

-> Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim…

-> Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara..

-> Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı. Doğum günün benin bir tanem…

-> Doğum günün kutlu olsun güzel adam iyi ki varsın.

-> Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü, seviyorum seni. İyi ki doğdun.

-> Benim yanımda değilsin ama hep aklımdasın.  Doğum günün senin bir tanem…

-> Kardeşim, doğum gününü kutlarım. Hayat sana mert, dürüst ve babacan davransın. Tıpkı senin gibi. Doğum günün kutlu olsun.

-> Zor anlarımda çıkıp geldin. Derdimi dert bildin. Canımı emanet ettim. Bir kere bile beni mahvetmedin. Sana sonsuz teşekkürler can dostum. Doğum günün sana tüm zorluklarını unuttursun. İyi ki doğdun kardeşim

-> Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

-> İyi ki seni tanımışım, doğum günün kutlu olsun.

-> Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

-> İnsanın hayata tutunması için geçerli sebepleri olması gerekir. Sen benim en büyük sebebimsin. Kardeşten yakın insan. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun, yarın bugününden daha mutlu olsun.

-> Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni. İyi ki doğdun.. Hayatı.

-> Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem..

Romantik Doğum Günü Sözleri

-> Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyiki doğdun.

-> Ay ışığı gibi girdin yüreğime, hiç yabancı değilsin, kırk yıllık sevgilim gibi. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

-> Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen… Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara…

-> Aşk böceğim doğum günün kutlu olsun. Nice güzel yılların olsun.

-> Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Mutlu ve neşeli olman dileğiyle.. Doğum günün kutlu olsun!

-> Dünyanın en nadide güzelliği senin kalbinde ve gül yüzünde şekil buldu. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

-> Bir ömrün en ıssız yerindeydim, sonra birden sen geldin. Geldin ve bildiğim her şeyi değiştirdin. İçinde umut olan bir yolculuğun başlangıcıydın benim için ve seninle sanki yeniden dünyaya geldim iyi ki doğdun güzeller güzeli.

-> Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine. Doğum günün benin bir tanem…

-> Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben her yerdeyim… Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

-> Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için.. Doğum günün kutlu olsun ışığım..

-> Doğum günün kutlu olsun bitanem seni hep sevdim hep seviyorum hepte sevicem.

-> Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

-> Dokunamayacak kadar uzak olsan da, sevebileceğim kadar yakınsın bana. İyi ki doğdun sevgilim.

Sevgiliye Romantik Doğum Günü Mesajları

-> Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

-> Dostum, can yoldaşım. Canımdan çok seviyorum seni. İste dünyamızı değiştirelim. İste zamanı durduralım. Bugün hiç bitmesin. Doğum günün kutlu olsun.

-> Her şey büyük bir kaosken hayatımda, sen gelince duruluyor yaşamın kargaşası. Sanki senden daha fazla değil dünya ve o kadarı bana yetiyor. Nice mutlu yıllara beraberce ulaşmak dileğiyle..

-> Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

-> Bir kez daha olsa, bin kez daha severdim. Seninle bir dakika olacağını bilsem hayatın, yine de seni severdim. İyi ki doğdun her şeyim.

-> İyi ki doğdun, iyi ki benimsin! Bugün 365 günlük yeni bir sayfa açılıyor. İnşallah her yıl yeni sayfalarını beraber doldururuz, beraber oluruz aşkım. İnşallah bir sonraki doğum gününü Allah görmeyi, beraber olmayı nasip eder ve kutlarız aşkım.

-> Ömrümün en güzel anlarına şahitlik eden yol superguzelsozler.com arkadaşım, elbette hesapsız bir düş peşindeyim seninle ve hiçbir beklentisi olmadan sevdalanıyor sana aklım. Nice mutlu yıllara..

-> Yüreğimin bitmeyen cümleleri var, oysa ben hep başka zalimlerin ellerinde tükendim sanırdım. Seninle anımsamaya çalıştığım bir şarkı gibi, dilimin ucunda geçmişin kötü günleri. İyi ki doğdun bir tanem..

-> Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen.. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara..

-> Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle.. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle..

-> Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir