Sevgiliye Babalar Günü Mesajı

Sevgiliye Babalar Günü Mesajı, Sevgiliye Babalar Günü Mesajları, Sevgiliye Babalar Günü Sözleri, Sevgiliye Duygusal Babalar Günü Mesajı, Sevgilime Babalar Günü Mesajı, Sevgiliye Babalar Günü Mesajı Tumblr

Reklamlar

Sevgiliye Babalar Günü Mesajları

Sevgiliye Babalar Günü Mesajları

Ellerin dikenli olsa bile tutmak isteyecek kadar seviyorum seni. Babalar günün kutlu olsun Sevgilim.

Seni çok seviyorum iyi ki varsın aşkım. Babalar günün kutlu olsun…

Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım. Ama full çeken hattımla seninleyim sevgilim Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana sevgilim diyebildiğim için çok şanslıyım. Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Seninle evlenmek şimdiye kadar hayatımda verdiğim en doğru karardı. Seni çok seviyorum aşkım. Babalar günün kutlu olsun!

Canım kadar çok sevdiğimin babalar günü kutlu olsun.

Reklamlar

Zihnim, her zaman bir babanın nasıl olur da bu kadar harika olduğuna, inanamamıştır. Babalar günün kutlu olsun canım!

Sonra sen geldin girdin hayatıma. Şükrüm arttı, sevgim arttı. Nefes aldığımı fark ettim canım sevgilim. Babalar günün kutlu olsun aşkımsın.

Sarhoş olmaya gerek yok ki; Sen ‘sar’. Ben ‘hoş’ olurum zaten. Seni çok seviyorum canım sevgilim. Babalar Günün kutlu olsun Aşkım.

Bu zorlu, acımasız dünyada sığınacağım tek güvenli limanım sen olduğun sürece bütün zorlukları beraber aşarız. Babalar günün kutlu olsun Dünyam.

Seninle hayatım renklendi. Seninle gönül bahçeme baharlar açtı. Yaşama sebebim seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun aşkım.

Sen gönlüme düşen bir cemresin ve seninle yeşerdim sevgilim. Seni çok seviyorum her şeyim. Babalar Günü kutlu olsun.

Sen dileklerimsin yaşadığım hayatın içinde can nefesisin sen bir değil bin asra bedelsin sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, babalar günün kutlu olsun.

Sen benim en kıymetlimsin. Babalar günün kutlu olsun canım sevgilim.

Reklamlar

Okuduğum en güzel ve gizemli kitapsın sen canım sevgilim. Seni öyle seviyorum ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez. Dünyanın en yakışıklı sevgilisi Babalar Günü kutlu olsun.

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Babalar günün kutlu olsun hayatım.

Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun Sevgilim.

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayat arkadaşım, yoldaşım, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Her beklentimi aşan hayallerimin prensi, seni çok seviyorum. Ben çok şanslı bir kadınım. Babalar günün kutlu olsun…

Sen en güzel dileklerimdesin. Sen verdiğim nefesimdesin. Sen bir değil binlerce asra bedelsin. Sen hayatımdaki en özelsin. Seni çok seviyorum aşkım. Babalar gününü kutlu olsun.

Babalar günün kutlu olsun babaların en iyisi.

İyi ki benimsin, benimlesin. Seni çok seviyorum sevgilim.  Babalar Günün kutlu olsun.

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun.

Reklamlar

Öylesine seviyorum ki seni, yeni doğan bir bebeğin uykuda gülümsemesi gibi, masum ve içten sevgilim. Babalar günün kutlu olsun canım sevgilim.

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın.  Babalar günün kutlu olsun.

Yokluğun suya yazı yazmak kadar zor, sensizlik; işte o benim için ölüm. Canım, nefesim babalar günün kutlu olsun.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, bu hayatta sahip olduğum her şeyim seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Hissedilebilecek tüm duyguları superguzelsozler.com sana baktığımda hissettiğimi anladığım günden beri dünya üzerinde en çok seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım sevgilim.

Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var, ama kesinlikle çok şanslı olduğum bir şey sen varsın. Babalar Gününü kutlu olsun Bitanem…

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. Babalar günün kutlu olsun biriciğim.

Kalbimin ince yanına dokunan canım sevgilim babalar günün kutlu olsun.

Günahlarını ben alayım sevaplarım senin olsun acıları ben çekeyim sefayı sen çek dertleri bana yükle sen sadece bana gülümse aşkım seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Dünyanın en yakışıklı sevgilisinin babalar günü kutlu olsun.

Sen varsa her yer cennet bana, sen yoksan her yer cehennem gibi seni seviyorum canım sevgilim. Babalar günün kutlu olsun.

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, babalar günün kutlu olsun.

Bu dünyada her şeye alışabilirim ama senin yokluğuna asla Allah seni başımızdan eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun canım.

Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Babalar gününü kutlarım bir tanem.

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayat arkadaşım, yoldaşım, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki varsın baş tacım. Babalar günün kutlu olsun.

Ellerin dikenli olsa bile tutmak isteyecek kadar seviyorum seni. Babalar günün kutlu olsun Sevgilim.

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayatımın anlamı, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni biricik sevgilim Babalar günün kutlu olsun.

Sen yolumu kaybettiğimde, karanlıkta bana hep kutup yıldızı oldun. Ne zaman yolumu kaybetsem, senin orada olduğunu bilmek bana güven veriyor. Dünyanın en eşsiz yıldızının, Babalar Günü kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir