Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar

Sayfamızın bu içeriğinde sizler için özenle hazırladığımız sevgiliye uyurken atılacak mesajlar uzun, sevgili uyurken sabah görmesi için atılacak mesaj uzun ve uyuyan sevgiliye atılacak mesajları okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Sevgiliye Uyurken Atılacak Güzel Mesajlar

Sevgiliye Uyurken Atılacak Güzel Mesajlar

-> İyi geceler dileme, iyi geceler ol bana yeter!

-> Güneş batmış akşam olmuş saat 12 hadi iyi geceler.

-> Sana illa iyi geceler demem mi lazım? Öpsem olmaz mı?

-> Kalbi güzel insanların hepsine iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

-> Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

-> Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler olsun biriciğim.

-> Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Reklamlar

-> Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm.

-> Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin iyi geceler sevgilim.

-> Hayallerin çiçeklerden daha güzel ve baldan daha tatlı olsun İyi geceler sevgilim.

-> Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan. İyi geceler.

-> Sen benim rüyalarımdaki hayalim hayattaki tek yaşama sebebimsin iyi geceler meleğim.

-> Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

-> İyi geceler canım. Keşke yarın acısız uyanman için senin için dua ettiğimi bilseydin.

-> Uyurken bile kalbin benim için atıyor ya sevgili. Kendimi cennetinde buluyorum aşkım.

-> Sen benim aşkımsın; Kalbimi yöneten sensin. Sen benim her şeyimsin. İyi geceler aşkım!

-> Gördüğüm yıldızlar çok ama gözümde senin gibi yıldız yok aşkım. En değerlim. İyi uygular.

-> İyi geceler her şeyim. Kalbimde tüten çiçeğim. İstesem de unutamayıp ömür boyu seveceğim.

-> Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

-> Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al buradan.

Reklamlar

-> Keşke başının altındaki yastık ya da yatağını ısıtan battaniye olsam. İyi Geceler sevgilim.

-> Gece olması sorun değil de, yatar yatmaz sabah oluyor ya ona sinir oluyorum… Uzatmaları da yok.

-> Gecenin en parlak yıldızı hoş bir gecenin koynunda tatlı rüyalarda benimle ol aşkım iyi uykular.

-> Seni ifade edebileceğimden daha çok özlüyorum, seni bildiğinden daha çok düşünüyorum. İyi uykular.

-> En güzel gecelerin seninle olması ve meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle. İyi geceler aşkım.

-> Seni çok seviyorum gülüm sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca iyi geceler aşkım.

-> Aşkım, bu gece kötü bir rüya görürsen derin bir nefes al ve adımı al. Her zaman yanındayım. İyi geceler!

-> Aşkının sıcaklığı beni her zaman rahatlatır; Umarım benim de sevgim kalbine ulaşır. İyi geceler, tatlım!

-> İyi geceler aşkım. Rüyalarımda bile seninle olmak istiyorum. Çünkü onları benim için rengarenk yapıyorsun.

Reklamlar

-> Sevgili uyku; Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön.

-> Uyguya daldığında bile yanında olmasam da tatlı sözlerimle kalbini sıcak tutmak istiyorum. İyi uygular bebek.

Uyuyan Sevgiliye Atılacak Mesajlar

-> Uyurken bile kalbinin sıcaklığını hissedebiliyorum. Sen yaratan rabbime kurban olurum. İyi ki varsın sevgilim.

-> Geceler karanlık, zaman zor olduğunda; Tatlım, korkma, çünkü iyi veya kötü olan ömrüm boyunca seninle olacağım.

-> Gözlerinde boğulasım geliyor bazen. Sonra kendi kendime sakin ol emir deyip geçiştiriyorum. Tatlı uygular bebeğim.

-> Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi geceler her şeyim.

-> Gece ne kadar karanlık olursa olsun, hayatımın ayı her zaman bir milyon yıldızın ışığıyla parlayacak. İyi geceler aşkım.

-> Dolunay var bu gece gel gitler olacak ve ben yanında olacağım gece boyu her dalgada kalbine dokunacağım iyi geceler tatlım.

-> Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

-> Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

-> Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

-> Hayattan tek dileğim bir gün senin yanında uyanmak. O zamana kadar aşkım sana eşlik edecek. İyi geceler ve tatlı rüyalar aşkım!

-> Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler.

Eski Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar

-> Sana o kadar aşığım ki artık gecelerimin ne zaman bitip günlerin ne zaman başlayacağını bilmiyorum. İyi geceler tatlı rüyalar aşkım.

-> En güzel anılarım seninle olsun istiyorum hayatın her anını seninle resmettim, en güzel şarkıları seninle söylemek en güzeli olurdu.

-> Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin. Gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

-> Aşkların en güzeli. Gün doğunca bende seninle yeniden doğuyorum. Beni parlak ışıltılarınla yaşatıyorsun sevgili. Tatlı uygular prenses.

-> Kalbimin sana olan hasretliğini bir bilsen… Gecenin bir an önce sabah olması için sana yeniden kavuşmak istiyorum. Tatlı uygular prensesim.

-> Her sabah sen diye uyanıyorum yeni güne, sen diye yaşıyorum bütün günü, sen diye uyuyorum her gece, sen diye hep seninle yaşıyorum sevgilim.

-> Sen yoksun diye içimde bir sızı her nefes alışımda içimi yakıyor aşkın dayanılmaz bir acı sensizlik sen umudu olmasa yaşanmaz bu hayat sevgilim.

-> Ben ay olsam sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

-> Kollarını bana dola, ben de sana istediğini vereyim. Karşılığında tek istediğim beni sonsuza dek seveceğime dair bir söz vermek. İyi geceler aşkım.

-> İnsan uyurken neyi düşünürse rüyasında onu görürmüş diyorlar, demek ki her gece rüyalarımda olman boşuna değilmiş hep aklımdasın aşkım iyi geceler.

-> Kalbimde uyutmak istiyorum seni, uyurken bile kalbimin atışlarını hissetmeni, seni ne kadar çok sevdiğimi hissetmeni istiyorum. Tatlı uygular birtanem.

-> Gece uykunda yanında olacağım saçlarını okşayıp sevgimi fısıldayacağım sessizce sen uyanma diye kıpırdamadan seni izleyeceğim bekle beni aşkım iyi geceler.

-> Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

-> Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse, sahiller dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse, sende benim hasretimsin. Aşkım iyi uykular, tatlı rüyalar.

Sevgili Uyurken Sabah Görmesi İçin Atılacak Mesaj Uzun

-> Geceleri uzaklara çığlık olur sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim. Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

-> Beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakatkar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat mucuk.

-> Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarın ki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

-> Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum. Bir tanem iyi geceler.

-> Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

-> Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde superguzelsozler.com iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

-> Bu gece bütün sevdiklerin yanın da. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta. Bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

-> Rüyaların en güzelini görürken tanrı’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

-> Geceler şimdilik tek engelim ancak ben bu günlerin değerini iyi bilmeliyim. Çünkü ayrı geçen bu geceler olmasa senin yokluğunun ne demek olduğunu nasıl anlayabilirdim. Bensiz gecen, benli rüyalarla dolsun sevdiğim.

-> Her gece senin var bulunduğunu bilerek mutlulukla başımı yastığıma koyuyorum. Uykumun içine doğacağın anı bekliyorum bir de, adına rüya diyelim diye. En güzel rüyalar seninle olsun, uykun huzurlu ve rahat olsun bir tanem.

-> Seni severek uyutmak ne de güzel bir şeydir. Sabah güneşi gibisin sevgili. Her gün benim için doğuyorsun. Her gün benim için uyanıyorsun. Hayata yeniden seninle başlıyorum. Ömrümüz boyunca mutlu olmamız dileğiyle Seni çok seviyorum. İyi uygular aşkım.

-> Bir dilek tuttum ve yatıyorum şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın ya da hep yalnız olacağım. Dileğimin ne olduğuna gelince? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin. İyi geceler canım sevgilim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir