Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajları

Teyzeye gönderilecek güzel, etkileyici ve güldüren öğretmenler günü mesajları hazırladık. Yine öğretmenler günü mesajı komik teyzeye, teyzeme öğretmenler günü mesajı ve teyzeye öğretmenler günü mesajları resimli mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajı Kısa

Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajı Kısa

-> Teyze, fazladan sevgi ve sevgi dolu özel annedir.

-> Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin. Öğretmenler günün kutlu olsun.

-> Biricik teyzem, ilk Öğretmenler Günün kutlu olsun.

-> Kelebeklerin kıskandığı bir güzelliğin var teyzem. Öğretmenler günün kutlu olsun.

-> Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. İyi ki varsın teyzem

-> Cehaletin düşmanı canım öğretmenim, Öğretmenler Günün kutlu olsun Teyzem.

-> Küçükken annemin dayaklarından beni kurtaran melek teyzeme tatlı rüyalar. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Reklamlar

-> Hayatımıza bir güneş gibi girdin. En derin karanlıklardan çıkardın aldın bizi.

-> Ailemizin renkli yüzü, anne yarısı teyzem, seninle hayatımız rengarenk geçiyor.

-> Teyze demek her zaman anneden sonra gelen ve seni en çok düşünen kişi demektir.

-> Siz bu mesajı okuyan dünyalar güzeli tatlı bir öğretmen tanıdınız mı hiç? Öğretmenler günün kutlu olsun canım teyzem

-> Saf ve temiz su gibisin teyze, hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum.

-> Annem olmadığı zaman sen bakardın bana. Emeğini hiçbir zaman ödeyemem canım teyzem.

-> Başarılı nesiller yetiştiren kıymetli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.

-> Varlığın ile birlikte yeni bir döneme başladım, hayata tutunmama yardımcı oldun teyzem.

-> Hayatımda harika izler bırakan, “ben” olmamı sağlayan canım öğretmenim; İyi ki varsınız!

-> Canım öğretmenim, siz her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

-> Eşim idealist bir öğretmen. Onun Öğretmenler Gününü kutlamak için bir mesaj yazar mısın?

-> Hayatta yalnız kaldığım zamanlar aklıma geldikçe desteğin beni her zaman mutlu etmiştir.

Reklamlar

-> Merhaba güzel prenses uzaklarda bir yerlerde bir yeğenin tarafından delice özlenmektesin.

-> Aynı okulda çalıştığımız öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutlamak için bir mesaj yazar mısın?

-> Hayatıma ışık tuttuğunuz ve bana ilham olduğunuz için çok şanslıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

-> Canım anneeeem, Öğretmenler Günün kutlu olsun. Hem annem hem öğretmenim olduğun için teşekkür ederim.

-> Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

-> Yarınımızın temellerini atan, bugünümüze hep destek olan canım öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun…

-> İyi bir eş, iyi bir baba ve çok iyi bir öğretmensin. Seninle gurur duyuyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

-> Sen benim annem gibisin, beni büyüten, benim dertlerimi, sırlarımı paylaştığım teyzeciğim seni çok seviyorum.

Reklamlar

-> Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

-> Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

Öğretmenler Günü Mesajı Komik Teyzeye

-> Mükemmel ve muhteşem bir anne olmanın yanı sıra inanılmaz bir eğitmen olan anneciğim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

-> Fedakar, emektar, sevgi dolu öğretmenim… Emekleriniz için ne kadar teşekkür etsem az. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

-> Mesafeler önemli değil, önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzeciğim. Öğretmenler günün biricik teyzeciğim.

-> Mesafeler önemli değil, önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzeciğim. Öğretmenler günün biricik teyzeciğim.

-> Harika bir akıl hocası, iyi bir rehber ve müthiş bir insan olduğunuz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

-> Senin gibi bir öğretmenim olsa, dünyanın en başarılı öğrencisi olurdum. İlham kaynağım, meleğim Öğretmenler Günün kutlu olsun!

-> Güzel yarınlar için uğraştığın, emek verdiğin her ana tanık olmak ne kadar güzel, anlatamam… Öğretmenler Günün kutlu olsun sevgilim.

-> Dünyanın en yetenekli ve bilge öğretmeninin Öğretmenler Günü kutlu olsun! Hayatı sizin rehberliğinizde keşfetmek harika bir serüven.

-> Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun Öğretmenler günün benim canım teyzem.

-> Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun Öğretmenler günün benim canım teyzem.

-> Hayatıma yön veren, kendimi bulmamı sağlayan, yeteneklerimi keşfetmeme yardımcı olan canım öğretmenim…Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

-> Annemin vefatından sonra hayatımızdan hiç çıkmadın. Seninle birlikte hayatımız rengarenk oldu. Gökyüzümüz karanlıktan aydınlığa ulaştı.

-> Sadece iyi notlar almamı değil hayata da iyi bir şekilde adapte olmamı sağladığınız için size minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

-> Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara teyzelerin bir tanesi.

-> Sayenizde A’dan Z’ye harika bir yıl oldu! Bana kattığınız yeni değerler ve bilgiler için çok teşekkür ederim… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajları Resimli

-> Sorunlarımızı dinlemek ve çözümler üretmek için bize her zaman vakit ayırdığınız için teşekkürler öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

-> Bana anneni mi çok seviyorsun, teyzeni mi diye sorsalar.  İkisini de çok seviyorum derdim. Çünkü benim teyzem annem kadar değerlidir benim için.

-> Senin gibi öğretmenler var olduğunu sürece eğitimin geleceği hakkında endişe duymamıza hiç gerek yok meslektaşım. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

-> Bizi her zaman destekleyip en iyisine ulaşmamıza yardım ettiğiniz için çok şanslıyız. İyi ki varsınız öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

-> Öğretmenim, iyi ki benim öğretmenimsiniz. Her zaman mutlu ve sağlıklı olmanızı, bizi hiç bırakmamanızı diliyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

-> Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Öğretmenler günün.

-> Bilgileri ve doğruları zihinlerimize ilmek ilmek işleyen biricik öğretmenim… Hayatıma dokunduğunuz için çok şanslıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

-> Yüzündeki gülümsemen, yüreğindeki yaşama hevesin hiçbir zaman kaybolmasın. Hayat sana mutluluk kapılarını ardına kadar açsın. Allah’ım seni çok mutlu etsin.

-> Benim hayattaki, öğrencilerinin ise başarı yolundaki ışığısın… Yıldız gibi parlıyor ve herkese ilham kaynağı oluyorsun. Öğretmenler Günün kutlu olsun sevgilim!

-> Herkesin hayatına özel bir dokunuş yapan ve sonsuza kadar hatırlanan bir öğretmeni vardır… O özel öğretmen olduğun için teşekkürler. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

-> Öğretmen, öğrencilerini her gün yeniden öğrenme ilhamıyla kuşatan kişidir. Bu kadar ilham verici bir öğretmen olduğun için teşekkürler. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

-> Zihnimize bilgileri ilmek ilmek işleyen, insanları özveri ile yetiştiren biricik öğretmenim… Hayatımıza dokunduğunuz için çok şanslıyız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

-> Anneciğim, sen yol gösterici ve ilham kaynağı bir yıldızsın. Bana ve tüm öğrencilerine göstermiş olduğun rehberlik için sana teşekkür ederim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

-> Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman zamanın ötesine ve mesafe ötesinde kelimelerin ötesinde benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Mutlu yıllar.

-> Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Öğretmenler günün biricik teyzeciğim.

-> Sana teşekkür ederim, sana hayranım öğretmenim. Hayatımda boyunca benim için en iyi rol modellerden biri olmaya devam edeceksin. İyi ki varsın. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

-> Başarılı bir neslin yetişmesine katkıda bulunmanı görmek, harika bir duygu. Senin gibi bir öğretmene sahip olan herkes çok şanslıdır canım kızım. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

-> Benim için hem anne hem arkadaş hem de harika bir öğretmen olduğun için teşekkür ederim. Bugün ne öğrendiysem, hepsi senin sayende ilk öğretmenim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

-> Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması teyzecik. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Nice yıllara canım teyzem.

-> Geleceğe adım adım yürürken hala sizin verdiğiniz dersleri, sizin öğrettiğiniz doğruları hatırlıyorum. Bana öğrettiğiniz her şey için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

-> Bugün bu diplomaya sahip olmamda, sizin öğretilerinizin ve özverinizin büyük bir payı var. Sizden öğrendiklerimle hayata bir adım daha güçlü başlıyorum. Her şey için teşekkür ediyorum.

-> Sana her gün daha çok hayran oluyorum. Keşke öğrencilerinin yerinde olsam ve tüm gün seninle birlikte olabilsem. Dünyanın en şanslı öğrencilerinin öğretmeni, Öğretmenler Günün kutlu olsun!

-> Bugün hala ilkokula giden bir çocuk gibi hayal kurabiliyorsam, bunu size borçluyum öğretmenim. Hayallerimizi sınırlamayan ve hedeflerimizde bizi destekleyen öğretmenimizin günü kutlu olsun!

-> Okul sıralarından öğretmenler odasına kadar geçtiğim tüm yollarda bana destek olduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem az. Benim için yeriniz her zaman ayrı. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

-> Sevgili öğretmenim; mezuniyetimizdeki başarımızda sizin desteğiniz ve rehberliğiniz oldukça önemliydi. Çünkü biliyoruz ki, siz olmasaydınız bu noktaya gelemezdik. Size sonsuz teşekkürler sunuyoruz.

Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajları Facebook

-> Bana hem evde hem de okulda mükemmel bir yol gösterici olduğun için teşekkürler anne. Öğrencilerin çok şanslı ama en şanslı benim, çünkü 24 saatimi seninle geçiriyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

-> Her şey için minnettarım öğretmenim. Sizden öğrendiklerimle büyüdüm ve şimdi her şeyi keşfetmek için büyük bir güven duyuyorum. Mezun olduğum bugün, tüm teşekkürlerimi size iletiyorum. İyi ki varsınız.

-> Öğrencilerine ilham verirken, hayatlarına da anlam kattığını biliyorum. Çünkü benim de hayattaki en büyük ilham kaynağım sensin. Her zaman yolumuza ışık tutacağına eminim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

-> Hiç bitmeyecek sandığım ama sona yaklaştıkça da bitmesinden büyük hüzün duyduğum mezuniyet günüm geldi. Bugün tüm teşekkürleri size iletiyorum canım öğretmenim. Size olan sevgim ve saygım daima kalacak.

-> Değerli okul arkadaşlarım, sizlerin emeği ve özverisi sayesinde öğrencilerimize en iyi eğitimi veriyoruz. Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun ve sizlerin bize öğrettiği gibi sürekli öğrenmeyi sürdürmeniz dileğiyle.

-> Sevgili Öğretmenim, sen benim hayatıma dokunan ilk öğretmenimsin. Sayende, bugüne kadar aldığım eğitimdeki temel değerler hala benimle. Sana minnettarım, kalbimdeki öğretmenim olarak her zaman özel bir yere sahipsin.

-> Bizi annemiz kadar çok seviyorsun. Ne zaman içimiz hüzün kaplasa senin varlığınla kendimize gelir olduk. Çünkü teyzeciğim sen anne yarısısın. Seninle hayata sımsıkı tutunarak mücadeleye kaldığımız yerden devam ettik.

-> Öğrencilerin senin kadar harika bir öğretmenleri olduğu için çok şanslı. Kaybolduklarında ve zayıf hissettiklerinde beni aydınlattığın gibi onları da aydınlatacağını biliyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun anneciğim!

-> Bugün hayattaki tüm başarılarım, sizin rehberliğinizin ve desteğinizin bir sonucudur. Sevginiz, ilginiz ve öğretileriniz ile hayatımı değiştirdiğiniz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüzü kutlar ve sevgilerimi sunarım.

-> Saygıdeğer öğretmenim, sizin yol göstericiliğiniz ve emeğiniz sayesinde hayatımda büyük bir fark yaratmıştır. Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun ve sizin gibi değerli bir öğretmen olmak isteyen herkes için ilham kaynağı olmanız dileğiyle.

-> Bana hatalarımdan nasıl ders alırım ve nasıl daha düzgün bir insan olurum sen öğrettin. Kim bilir öğrencilerine hayata dair neler öğretiyorsundur… Senin gibi bir öğretmene sahip oldukları için çok şanslılar. Öğretmenler Günün kutlu olsun aşkım!

-> Hiçbir hediye, sizin bana verdiğiniz hediyeye yaklaşamaz. Çünkü öğretmenim olmanız, aldığım en büyük hediyelerden biri! Desteğiniz ve anlayışınız bana hayata hazır olduğumu hissettiriyor. Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

-> Bugün her ne kadar mutlu ve heyecanlı olsam da, bundan sonra rehberliğinize tanık olamayacağım için hüzünlüyüm. Ancak hayatla ilgili verdiğiniz superguzelsozler.com derslerin, bana yıllar geçse de rehber olacağını biliyorum. Sizi çok seviyorum. Her şey için teşekkür ediyorum.

-> Bana neyin yanlış neyin doğru olduğunu ayırt etmem için rehberlik eden, bana nasıl yazılacağını ve okunacağını öğreten, bir uçurtma olarak hayal kurmamı ve uçmamı sağlayan; arkadaşım, akıl hocam, ilham kaynağım ve ışığım… Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

-> Bugün, Öğretmenler Günü, sana bir kez daha hatırlatmak istiyorum ki çok değerli ve önemli bir iş yapıyorsun. Senin sayende birçok öğrenci hayatında değişim yaşıyor ve geleceği için güçlü bir temel atıyor. Adanmışlığını takdir ediyorum ve seni çok seviyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

-> Sen ne zaman zora düşsem yardımıma koştun, ne zaman hayatın zorlukları ile karşılaştım elimden tuttun, ne zaman bir yol ayrımına geldim karar vermemde yardımcı olsun. Seni örnek alarak yaşıyorum, bende senin gibi mükemmel birisi olacağım. Benim için yaptıkların için Teşekkürler teyzeciğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir