23 Nisan İle İlgili Sözler

23 Nisan İle İlgili Sözler, 23 Nisan İle İlgili Sözler Kısa, Atatürk’ün 23 Nisan İle İlgili Sözleri, 23 Nisanla İlgili Sözler Kısa, 23 Nisan İle İlgili Sloganlar, 23 Nisan Kutlama Sözleri, 23 Nisan Sözleri Resimli

Reklamlar

23 Nisanla İlgili Sözler

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama sözleri ile karşınızdayız. Ülkemizde her yıl kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı okullarda, statlarda, sokaklarda coşkuyla kutlanmaktadır. Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu bayramı en güzel şekilde kutlamak en çok çocukların hakkıdır.

23 Nisanla İlgili Sözler

-> Geleceğimizi şekillendirecek olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

-> Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çocuklarımıza kutlu olsun.

-> 23 Nisan ülkemize, milletimize, çocuklarımıza ve büyüklerimize kutlu olsun.

Reklamlar

-> Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en kalbi duygularımla kutlarım.

-> 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınızı tebrik ediyor, sizleri sevgiyle kucaklıyor ve gözlerinizden öpüyorum.

-> Çocukların hükmettiği bir dünya ancak oyuncak dünyası olur. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

-> Milli egemenlik milletin namusudur, şerefidir, haysiyetidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

-> 23 Nisan dünya çocukları arasında sevgi, kardeşlik ve dostluk bağları güçlenerek tüm insanlığın huzur ve barış içerisinde yaşayabilecekleri bir dünyanın temelidir. 23 Nisan kutlu olsun!

-> 23 Nisan demokrasinin, milli iradenin, millet egemenliğinin en bariz göstergesidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

-> İnanıyoruz ki, Yeni Türkiye’nin öz cevheri Ulusal Egemenliktir. Ulusun kayıtsız şartsız egemenliğidir. Atatürk

-> 23 Nisan tüm çocuklarımıza kutlu olsun.

Reklamlar

-> 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

-> Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

-> 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza sağlıklı mutlu bir gelecek diliyoruz.

-> Dünya üzerinde çocuklara armağan edilmiş tek Bayram 23 Nisan egemenlik ve çocuk Bayramı kutlu olsun.

-> Çocuklar geleceğimizdir. Güzel bir dünya hayalini çocuklarımızı yetiştirmekle ulaşabiliriz.23 Nisan Ulusal egemenlik çocuk bayramımız kutlu olsun.

-> Çocuk, dünyanın en büyük saadetidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

-> Özgürlüğün de, eşitliğin de adaletin de dayanağı ulusal egemenliktir. 23 Nisan kutlu olsun.

-> Tüm Dünya çocuklarının 23 Nisan çocuk Bayramı kutlu olsun. Rabbim nice bayramlara kavuşmayı nasip etsin inşallah.

Reklamlar

-> Çocukları sağlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

-> 23 Nisan, karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gündür. Türk milletine kutlu olsun. Ulusal Egemenlik Bayramınız Kutlu Olsun.

-> İçinizdeki çocuğun hep yaşaması dileğiyle 23 Nisan Kutlu Olsun.

-> Bir çocuğu eğitmek o ülkenin kaderini belirler! 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

-> Çocuklara armağan edilen tek bayram olma özelliğini taşıyan 23 Nisan, Türkiye Cumhuriyeti’nin onların omuzlarında superguzelsozler.com yükseleceğine olan inancın ifadesidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

-> Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ü, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, birinci meclis üyelerini saygı, minnet ve şükranla anıyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

-> Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.

-> 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği bir gündür. Tüm, dünya çocuklarının günü kutlar ulusal egemenliğimize kavuştuğumuz bu günde şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim…

-> Geleceğimizi temsil eden çocuklarımız, geçmişten aldıkları güçle milletimizin yarınlarını şekillendireceklerdir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

-> Sizlerin, Türkiye’yi bugünkü seviyeye getiren nesillerin izinden gideceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza inancım tamdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

-> Ulusal egemenlik, ulusun namusudur, onurudur, şerefidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı kutlu olsun

-> Çocuk yurdun temelidir. Bu ülkenin geleceği çocuklarımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

-> Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

-> Haydi çocuklar gün sizin gününüz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

-> Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının sevincini yaşamamızı sağlayan Türk ulusunun önderi Mustafa Kemal Atatürk’ü, birinci meclisimizin kahraman üyelerini ve bu uğurda canlarını ortaya koyan şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.

-> Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışında bulunan tüm kahramanlarımızı şükranla anıyor, aziz şehitlerimize rahmet diliyor, bütün milletimizin ve özellikle çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

-> Türkiye Büyük Millet Meclisinin ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal’i, bize bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, tüm çocuklarımızın, tüm dünya çocuklarının bayramını kutluyorum.

-> Bir çocuk kadar güzel şey yoktur, başını göğe doğru kaldıran. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

-> Bütün cihan bilmelidir ki artık bu devletin ve bu milletin başında hiçbir kuvvet yoktur, hiçbir makam yoktur. Yalnız bir kuvvet vardır. O da millî egemenliktir. Yalnız bir makam vardır. O da milletin kalbi, vicdanı ve mevcudiyetidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir