En Güzel Tebrik Sözleri

Bu yazımızın içeriğindeki en güzel tebrik sözleri uzun ve en güzel tebrik sözleri eşe, en güzel tebrik sözleri komşuya ve en güzel tebrik sözleri anneye sözlerini okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Tebrik Sözler ve Tebrik Mesajları

Tebrik Sözler ve Tebrik Mesajları

-> Yeni yolculuğunuzda başarılar dilerim!

-> Süper anne en güzeI bebek senin bebeğin

-> Çok heyecanIıyım, iIk defa haIa oIuyorum.

-> Mutlu ol canım. Hayat sana hep güler yüzünü göstersin.

-> Seni ne zamandır bekIiyorduk. aramıza hoşgeIdin bebek…

-> BebeğinizIe beraber sağIık ve mutIuIuk doIu yıIIar diIeriz.

-> Tebrikler aşkım artık bittik biz. Oh be için rahat etti mi nihayet!

-> Hayallerine bir adım daha yaklaştığın bir gün… Yeni işinde başarılar!

-> Yeni işinde sonsuz başarıların olsun inşallar. Çok tebrik ederim hayatım.

Reklamlar

-> Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın Mutluluklar!

-> Yeni işinde de başarılı günlere imza atman için dua ediyorum. Tebrik ederim.

-> Seni çok tebrik ederim dostum. Yine eskisi gibi başarıların ile beni solladın.

-> İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. Yeni görevinizde başarılar dileriz.

-> MutIu huzurIu sağIıkIı bir geIecek diIekIerimizIe, bebeğinizi ve anne babayı kutIuyoruz

-> Almış olduğun tüm bu ödüller ile bize yaşattığın gurur paha biçilemez. Çok tebrik ederim.

-> Evliliğinizi tebrik eder bol çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

-> Hak ettiklerinin şans değil emeklerinin karşılığı olduğunu unutma, yeni iş hayatında başarılar dilerim.

-> Hayata atılmış yeni imzalar ile sağlıklı ve aşk dolu bir ömüre sahip olun inşallah. Tebrik ederim sizleri.

-> Kendimi seninle buldum ben. BU çalışmadaki üstün gayretlerin adına seni tebrik ediyorum sevgilim, büyüksün!

-> Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

-> Bir eImanın iki yarısı gibisiniz. yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamIamanız diIeğiyIe. mutIuIukIar!

Reklamlar

-> YıIIar geçse de aşkımız iIk günkü gibi! Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutIuIukIar için binIerce teşekkürIer hayatım…

-> Nikâhınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

-> Bu mutlu gününüzde yanınızda olmayı çok isterdik, ama gelmek kısmet olmadı. Size mutluluklar ve güzellikler diliyoruz.

-> Mutluluk yakanıza yapışsın. Huzur ayağınıza dolaşsın. Sevinç ellerinize bulaşsın. Neşeniz başınızı döndürsün inşallah.

-> O büyük gün daha dün gibi; fotoğrafIar sarardı ama düğün pastamızın tadı haIa damağımda! Nice nice yıIIara hep eI eIe.

-> Her günümü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… ömür boyu mutluluklar?

-> Hayatta üzüntüler paylaştıkça azalır, sevgiler ise paylaştıkça büyür ve çoğalır. Sevginizin sürekli büyümesi dileği ile mutluluklar.

Reklamlar

-> Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi doIduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kaImaması diIekIerimizIe, hayat boyu mutIuIukIar diIeriz…

-> Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

En Güzel Tebrik Sözleri Eşe

-> Yeni işinde başarılı olacağını biliyorum çünkü hem risk hem de başarıya karşı büyük bir iştahın var! Sana başlangıçların en iyisini diliyorum.

-> Yeni görevinde başarı basamaklarını hızlıca çıkıp, vazgeçilmez olmanı diliyorum. Umarım her şey hayallerinden daha güzel gerçekleşir. Başarılar.

-> Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz. Ömür boyu, sonsuz mutluluklar!

-> Bir insan bir iş yapabiliyorsa, bütün insanlar o işi yapabilir. Üşenme, vazgeçme, erteleme.. Başarı ben başaracağım diyenlerindir. Güzellikler hep sizinle olsun.

-> Tebrikler şekerim. Gene birini postalamışsın hayatından? Ama kızım fazla hızlısın kesin adın çıktı artık senin! Hayır, erkekler artık senden uzak duracaklar diye korkuyorum…

-> Her yeni iş farklı tecrübeler, farklı heyecanlar anlamına gelir. Yeni işinde sana mutluluklar dilerim. Umarım kariyerindeki hedeflere hızlıca ulaşırsın ve her şey istediğin gibi gider.

-> gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan. beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında.

-> Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

En Güzel Tebrik Sözleri Anneye

-> Tebrik mesajları herkese atılabilir denirken buna yakın arkadaşlarda dahildir. Eğer tebrik edilecek olayı birlikte yaşamadıysanız olayın neticesinde mesaj atabilirsiniz. Ve bu mesaj içerisinde tüm samimi duygularınızı belirtmelisiniz.

-> Her gününüz, birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak sevgi dolu geçsin. Hayat boyu mutlu, huzurlu ve de bol çocuklu yasamanız dileğimle. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Gözleriniz hep birbirini arasın. Mutluluklar.

-> Bir ask güIümsemeyIe basIar, öpücükIe devam eder ve bir nikahIa öIümsüzIeşir. Sevginizi öIümsüzIeştirmeye doğru attığınız bu adımda, askınızın hep iIk günkü gibi taze kaImasını ve mutIu oImanızı diIiyorum. EIIeriniz birbirinden hiç ayrıImasın!

-> Bir bütün olmak için birlesen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. ömür boyu mutluluklar?

-> Bir bütün oImak için birIesen eIIeriniz ve kaIpIeriniz bir daha hiç ayrıImasın ve her zaman sevgi doIu baksın gözIeriniz? Hayat boyu birIikte iIerIemeye karar verdiğiniz yoIda, güneş hep önünüzde oIsun ki göIgeIer ardınızda kaIsın. ömür boyu mutIuIukIar?

En Güzel Tebrik Sözleri Uzun

-> Bir bütün oluşturduğunuz bugün birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine. Zaman çok kısa, yasam boyu birlikteliğe adım attığınız su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar!

-> Evlilik gibi, sevgili olmak ya da nişanlanmak gibi olayları tebrik ederken belirli mesaj kalıplarını kullanabilirsiniz. En kolay ve yorucu olmayan tebrik mesajları genel olaylar için atılan tebrik mesajlarıdır. Burada zaten çok fazla sayıda mesaj atacağı için öz bir şekilde tebrik ettiğinizi belirtip mesajınızı sonlandırmanızda fayda var. Tabi ki yakınlarınız için istediğiniz şekilde mesajlar atabilirsiniz. Ancak orta samimiyette olduğunuz için bu kalıpları kullanmanız yeterli olacaktır.

-> Tebrik mesajları yalnızca çok samimi olunan insanlara atılmaz. İş yaşamında arkadaşınız terfi aldıysa ya da okul yaşantınızda arkadaşınız bir başarı elde etti ise tebrik mesajı atmanız gerekir. Ancak samimi değilseniz fazladan emoji kullanmak ve sevgi sözcükleri superguzelsozler.com belirtmek samimiyetsizlik olarak görünecektir. İnsanlar başarılarının arkasından tebrik edilmeyi ister ancak bu başarılarının da birileri tarafından yadsındığını da düşünür. Dolayısıyla kim tebrik mesajı yazdı ne yazdı önemlidir.

-> Gerekirse emoji ve gıflerle birlikte destekleyerek tüm mesaj olanaklarından yararlanmalısınız. Arkadaşınızın başarısını önemsediğinizi belli etmelisiniz ve onun için ne kadar mutlu olduğunuzu açıklamalısınız. Böylelikle hem yakın arkadaşınızın yanında yer almış olursunuz hem de samimiyetinizi belirtmiş olursunuz. Samimiyetsiz duygular ile birlikte yakın arkadaşlara mesaj atılmamalıdır. Bu mesajlar kalitesiz olur ve sizi komik duruma düşürebilir. Dolayısıyla hem kendinizi hem de itibarınızı düşünerek tebrik mesajları atmalısınız. Tebrik edilmesi gerekilen duruma uygun tepkiler verebilmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir