Babalar Günü İle İlgili Sözler

Sayfamızdaki bu yazımızın içeriğinde okuyacağınız babalar günü ile ilgili sözler uzun ve babalar günü sözleri duygusal, babalar günü ile ilgili mesajlar kısa ve babalar günü ile ilgili güzel sözler komik sözleri babanızla paylaşabilirsiniz.

Reklamlar

Babalar Günüyle İlgili Sözler

Babalar Günüyle İlgili Sözler

-> Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun.

-> Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi babası.

-> Baba çınar gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter.

-> Biricik babama sevgilerimle!… Babalar günün kutlu olsun.

-> Babaların babası, biricik huzurumuz babalar günün kutlu olsun.

-> Yüreğinde çocukluğunu taşıyan Babaların, Babalar günü kutlu olsun

-> Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

-> Onurundan özünden taviz vermeyen tüm babaların Babalar günü kutlu olsun..

-> Can’ım Babamın ve tüm kalbi sevgi dolu Babaların Babalar günü kutlu olsun.

Reklamlar

-> Koca yürekli, ilham kaynağı, kahraman, fedakar tüm Babaların Babalar Günü kutlu olsun

-> Allah’ım seni başımızdan hiç eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun gül yüzlü babam.

-> Savaşın ortasında komutansız kalmaktır babasız kalmak. Babalar günün kutlu olsun babam.

-> Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın babalar gününü kutlar saygılar sunarız.

-> Yalnızca Evinde mutlu bir eşi ve mutlu çocukları olan tüm Babaların Babalar günü kutlu olsun.

-> Başımızın tacı babalarımızın yaşam boyu mutlulukları temennisi ile babalar gününüz kutlu olsun.

-> Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günü’n kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

-> Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacım.

-> Gül kokulu ellerinden doya doya öperim. Canım babam seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

-> Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun.

-> Bir babanın çocukların yapabileceği en büyük iyilik onların annelerini sevmektir. (Theodore Hesburgh)

-> Güven duymayı, pes etmemeyi, sabretmeyi ve yaşamayı bize öğreten babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

Reklamlar

-> Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

-> Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun.

-> İnsan asaletini Babadan alır. Baba doğru duvardır, Baba dünyanın en güzel insanıdır. Tüm Babalar günü kutlu olsun.

-> Yüreğin huzurlu yüzün güleç kazancın bereketli olsun canım babacığım. Babalar gününü kutluyor ellerinden öpüyorum.

-> Doğru yoldan asla ayrılmamamız için uğraşan, en büyük ilham kaynağımız olan Babalarımızın Babalar günü kutlu olsun.

-> Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

-> Baba ata demektir. Hayata olan olmayan bütün atalarımızın en öncede ulusumuzun atası Atatürk’ümüzün Babalar günü kutlu olsun.

Reklamlar

-> Varlığıyla güç veren koşulda olursa olsun evladının yanında olan ve sahip cıkan tüm yürekli babaların Babalar Günü kutlu olsun

-> Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın Babalar günün kutlu olsun.

Babalar Günü İle İlgili Güzel Sözler Whatsapp

-> İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

-> Biz sorduk, Babaların en çok kullandığı söz ‘bakarız’ oldu. O zaman ‘bakarız’ diyen baş tacımız tüm Babaların Babalar Günü kutlu olsun!

-> Benzemez hiçbir şeye bu sevgi… Ne şiir yeter anlatmaya’ ne yürek yeter bunu sığdırmaya… Özledim canım Babam.. Babalar günü kutlu olsun.

-> Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

-> Babalar gününüz kutlu olsun. Anne ve Babanın yedeği yoktur Anne ve Babasız geçen ömür, orta çağ dan kalma tat gibidir Babalar dağ gibidir

-> Dua vakti geldiğinde ellerini Mevla’ya açtığında bizleri de unutmaman dileği ile babalar gününü kutluyor ellerinden öpüyorum canım babam.

-> Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

-> Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Ailemin reisi, büyük aşkım. Medar-ı iftiharım sevgilim her şeyim! Babalar günün kutlu olsun.

-> Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam.

-> Bir baba; kendini, kudretinden aşağı derecede, çocuklarını, kudreti nispetinde, kadınını da, kudretinin fevkinde giyindirmelidir. (Arap Atasözü)

-> Geceler çok uzun sabah olmuyor baş yastıkta ama uyku tutmuyor bir tıkırtı duysa hemen kalkıyor. Canım babam seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

-> Varlığımızın temeli en kutsal varlıklarımızdır babalar. Onlar bir gün değil her gün baş tacımızdır. Tüm babalarımızın babalar gününü kutlar saygılar sunarım.

-> Ailemizin bir tanesi… Neler neler yapsam yine babalık hakkını ödeyemem, benim biricik ton ton babam. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve yanaklarından öpüyorum.

-> Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

Babalar Günü Sözleri Duygusal

-> Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun.

-> Sen benim babamsın hayat kaynağım hayatımda inan tek dayanağım yokluğun içimi, inan yakmakta bıraksalar beni ağlayacağım. Seni çok seviyorum, uzaklardan babalar gününü kutluyorum.

-> Sevgili babacığım, en tatlı hayallerimi gerçekleştirmekte benim için hep çabaladığın ve bana destek olduğun için sana minnettarım. İyi ki varsın ve iyi ki babamsın. Seni seviyorum.

-> Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim .

-> Kanından kan verdin var ettin beni aldın kollarına kucağına sarıldın baba rızık temin ettin zorlukla yıllarca bana alın teri döktün gurbetlerde yoruldun baba Babalar günün kutlu olsun canım babam.

-> Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken superguzelsozler.com elimizden tutam babamız… Yaşam veren ve de güneş ışığı gibi içimizi ısıtan sensin. Büyürken anladım ki hakkın ödenmez. Babalar Günü’n kutlu olsun.

-> Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

-> Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.

-> Hayatta herkesin bir tek babası var! Sen ailemizin bel kemiğisin, merkezisin… Kelimelere ya da mesajlara sığamayacak kadar kocaman bir yer tutuyorsun kalbimde. Canım babam iyi ki varsın. Babalar Günü’n kutlu olsun.

-> Minicik bir yavruydum, ben hep yanında, değişmiyordu düşüncen olsam da ……. yaşında, hayatla savaşı sen öğrettin bana, yanı başında, tüm zorluklara karşı korudun, beni sen baba. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Babalar Günü İle İlgili Sözler Uzun

-> Babalar günü mesajları Hiç bir şey üzmesin Seni sakın ağlama gözlerine yaş değmesin gül yüzünden gülücükler eksik olmasın kalbinden yerim eksilmesin unutma Sen hep benim bir tanemsin babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

-> Bugün babalar günü ve ben en güzel hatıralarımızı aklımdan geçirip seninle yaşıyorum. Her an biraz daha özlem duyuyorum. Büyürken seni daha iyi anladım. Her yaptığın için teşekkürler. Kucak dolusu sevgiler, babalar Günü’n kutlu olsun.

-> Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini biliyorum. Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım.

-> Ben daha çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda ebeveyn gibi davranıp bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Babalar Günü’n kutlu olsun!

-> Baba, benim için yaptığın her şey için sana minnettarım. Eğer sen beni bu kadar iyi yetiştirmeseydin, bugün olmak istediğim kişi olamazdım. Beni tıpkı kendin gibi yetiştirdiğin için teşekkürler. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sen herhangi bir çocuğun hayal edebileceği en iyi babasın. Babalar Günü’n kutlu olsun!

-> Baba, sen benim kahramanımsın, çünkü bütün hayatım boyunca orada benim için bekliyordun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun!

-> Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor. Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Tanrı’ya şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günü’n kutlu olsun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir