Baldıza Hayırlı Olsun Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Baldıza Hayırlı Olsun Mesajları, Baldıza Hayırlı Olsun Sözleri, Araba Alan Baldıza Hayırlı Olsun Mesajları, Ev Alan Baldıza Hayırlı Olsun Mesajları, Atanan Baldıza Hayırlı Olsun Mesajları, İş Yeri Açan Baldıza Hayırlı Olsun Mesajları, Bebeği Olan Baldıza Hayırlı Olsun Mesajları

Reklamlar

Baldıza Hayırlı Olsun Mesajları

Baldız yeni eviniz hayırlı olsun. Rabbim huzur ve mutluluk içinde oturmayı ve yaşamayı nasip etsin.

Baldız araban hayırlı olsun. Sen trafiğe çıktığın zaman haber ver de biz can güvenliğimiz açısından çıkmayalım.

Yeni görevin hayırlı olsun, elbette biraz zorluklar çekmeden her şey tamam olmuyor. En kısa zamanda tekrar buralara dönmen dileğiyle görevinde başarılar dilerim.

Sizler dünyanın en güzel gelini ve damadı olacaksınız ve mutluluğunuzda sizler kadar güzel olsun. Hayırlı uğurlu olsun.

Yeni iş yerin hayırlı olsun. Kazancın bol ve bereketli, müşterilerin yağlı olsun. Güzelleşmek için gelenler prensesler gibi olsun.

Minik prensesin yüreğinden huzur ve mutluluk hiç eksik olmasın. Yüzü her zaman gülsün ömrü, bahtı açık olsun. Mutluğunuz daim bebeğiniz hayırlı olsun.

Reklamlar

Atanmana çok sevindik çok çalıştın, azim ettin ve emeğinin karşılığını aldın. Yeni görevinde başarılar dilerim baldız. Hayırlı olsun.

Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığım için üzgünüm. Umarım her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu olursunuz. Hayırlı olsun.

Benim bacanak bir çadır bile alamazdı eğer sen olmasaydın. Yüce Mevla huzur ve mutluluk içinde bir ömür geçirmeyi nasip etsin. Yeni eviniz hayırlı olsun.

Yeni arabanız hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Tekerini yağlarken de bizi çağırmayı unutmayasınız.

Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve bir temenni başarılarının devamını dilerim.

Hayırlı olsun baldız sende iş kadını olmuşsun. Yeni işin hayırlı olsun. Yeni işinde başarılar dilerim.

He baldız he bir iş yeri açmadığın kaldıydı onu da aç bakalım. Rabbim önce sana sonra bacanağıma yardım etsin. Yeni iş yerin hayırlı kazancın bol ve bereketli olsun.

Bir hayatı bir bedende yaşamak, aynı kahkahaları atmak ve aynı acıları paylaşmak için birleştirdiğiniz hayatınızda sizlere ömür boyunca mutluluklar dilerim. En kötü gününüz böyle olsun.

Reklamlar

Bebişimize hoş geldin der, sizleri de tebrik ederim. Bebeğiniz hayırlı olsun. Rabbim vatana, millete, annesine, babasına hayırlı bir evlat olmayı nasip etsin.

Kazancınız bol ve bereketli, işiniz sağlam ve düzenli yeni iş yeriniz hayırlı uğurlu olsun Allah girmiş olduğunuz bu yolda utandırmasın.

Arabanın tekerine taş değmesin, radyondan müziğin hiç eksik olmasın, depon mu onu da bırak bacanak düşünsün. Yeni araban hayırlı olsun baldız.

Sana da böyle büyük bir iş kadını olmak yakışırdı. İş kadını olmak yolunda ki ilk adımını tebrik ederim. Rabbim utandırmasın, başarılarını daim eylesin. Yeni iş yerin hayırlı olsun.

Hayırlı olsun Baldız atanmana çok sevindik. İlk maaşını alınca geleceğiz ona göre haberin olsun. Hayırlı olsun.

Evlilik yolunda attığın bu adımı tebrik eder nişanınızı kutlarız. Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah. Hayırlı olsun.

Sabahın ilk müşterisi senin olsun, kazancın hayırlı bereketli olsun, yeni işyerin hayırlı olsun Baldız.

Aldığın arabanın koltukları binmekten eskisin, artık bizleri şehir superguzelsozler.com şehir gezdirirsin. Yeni araban hayırlı olsun.

Reklamlar

Mutluluğunuzu ölümsüzleştirdiğiniz bu güzel günde aranızda olamamaktan büyük üzüntü duymaktayım ama gönlüm sizlerle, sizin mutluluğunuzla.

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz. Daha nice başarılı işlerde çalışman dolayısıyla yeni işin hayırlı olsun.

Dünyayı değiştirenler, ancak bunu yapabileceklerini düşünecek kadar çılgın olan insanlardır. Hayırlı olsun.

Hayır ve bereket Allah’tan olsun. Yeni çalışma alanın hayırlı olsun. Allah pişman etmesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir