Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları

Bu Yazımızın İçeriği: Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları, İşyeri Açan Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları, Ev Alan Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları, Dayıya Yeni Görevin Hayırlı Olsun Mesajları, Araba Alan Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları, Nişanlanan Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları, Evlenen Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları

Reklamlar

Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları

Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları

Yakışıklı dayım yeni araban hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Bir ev alabilmek için çok çalıştınız azim ettiniz ve sonunda ev sahibi oldunuz. Rabbim içinde huzur ve mutluluk ile oturmayı boy boy çocuklar büyütmeyi nasip etsin. Yeni evin hayırlı olsun dayıcığım.

Herkes orda burda gezerken sen gece gündüz demeden ders çalıştın ve çalışmanın karşılığını atanarak aldın. Yüce Mevla’m yeni görevini hayırlı eylesin. Görevinin layıkıyla yapmayı nasip etsin.

Bugün evlilik yolunda attığının ilk adımınız hayırlı olsun. Rabbim tamamına erdirsin inşallah.

Büyük adamlar büyük işyerleri açar sende büyük bir iş adamı olma yolunda küçük bir adımla yola çıktın. Açmış olduğun iş yerin hayırlı olsun dayıcığım. Rabbim hayırlı ve bereketli kazançlar nasip etsin.

Reklamlar

Canım dayım Allah mutlu ve huzurlu bir aile hayatı nasip etsin. Eşinle birlikte bir ömür boyu mutlu olman dileğiyle evliliğin hayırlı olsun dayıcığım.

Benim dayım terfi etmiş hem siz biliyonuz mu benim dayım böyük adam olmuş. Tebrik eder yürekten kutlarım dayıcığım.

Canım dayım güzel araban hayırlı olsun. Tekerinden taşlar uzak dursun. Rabbim kaza bela vermesin inşallah.

Anne karnında 9 ay 10 tutsak edilen ve bugün özgürlüğüne kavuşan bebeğinize Allah’tan sağlıklı ve mutlu olacağı bir hayat diliyorum. Bebeğiniz hayırlı ve sağlıklı bir evlat olsun.

Bak dayı daha imzayı atmadıysan iyice bir düşün bu yolun superguzelsozler.com dönüşü yok. İmzayı attıysan önce geçmiş olsun sonra hayırlı uğurlu olsun.

Yakışıklı dayım yeni arabanı güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin inşallah.

Rabbim kalbi güzel olana güzel de bir ev nasip etti. Canım dayım yeni evinizde mutluluk içinde oturun inşallah. Hayırlı olsun.

Hayırlı bol ve bereketli kazançların olsun. Yakışıklı dayım yeni iş yerin hayırlı olsun.

En büyük dileğin güzel bir araç almaktı. Yeni araban hayırlı olsun dayım. Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.

Reklamlar

Bu güzel haberi aldığımdan beri içim içime sığmıyor. Tebrik ederim canım dayıcığım seni. Hayırlı olsun.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın.

Allah tekerinden lastiği, depodan benzini, radyodan Ferdi’yi eksik etmesin. Yeni aracın hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Uzun zaman bu anı bekledik durduk ve sonunda bunu başardın. Seninle gurur duyuyoruz dayıcığım. Yeni görevin hayırlı olsun.

Dünyaya merhaba de bebek, seni merakla koskocaman bir ordu bekliyor. Yeni doğan bebeğiniz size hayır ve mutluluk getirsin inşallah, Allah analı babalı büyütsün.

Aptal insan ıvır zıvır konularla uğraşır. Kısa zamanda onları bile beceremeyip vazgeçer. Yüce insansa zorlu işlere atılır ve azimle çalışarak bunların üstesinden gelir. Yeni hayatında başarılar dayıcığım.

Motoru güçlü, tekeri hızlı, sürüşü güvenli olsun, aldığın bu ilk araban sana ve ailene hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir