Eşe Güzel Sözler Uzun

Eşiniz için söyleyebileceğiniz veya onunla sosyal medyada paylaşabileceğiniz uzun güzel sözlerden oluşan bir yazı hazırladık. Eşi etkileyecek güzel sözler, eşine güzel sözler ve uzaktaki kocaya güzel sözleri de okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Anlamlı Uzun Sözler Eşe

Anlamlı Uzun Sözler Eşe

-> Gözüne kurban olduğum sen benim nefesimsin.

-> Bizimkisi bir aşk hikayesi değil, bir aşk destanıdır.

-> Hayat keşke sonsuz olsaydı ve her gün söyleseydim sana.

-> Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı.

-> Senden sonra hayatımda sevebileceğim tek kız, ikimizin kızı olacak.

-> Gel birbirimize hayat olalım. Ayrılırsak hayatını kaybetti desinler.

-> Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır; geçip giden zaman.

-> Adını koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.

-> Ben senin adını dağlara yazmadım, yollara da yazmadım. Ben seni yüreğime kazıdım.

Reklamlar

-> Ebedi olan cennet dünyadaki birkaç günlük amelin değil halis niyetlerin karşılığıdır.

-> Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

-> Söyle sevdiğim sen şiir seviyorsan senin için şair olayım sayfalarca seni sevdiğimi yazayım.

-> İçim o kadar senle doldu ki. İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

-> Canım eşim sen benim için ne büyük bir lütufsun, iyi ki seni tanımışım ve iyi seninle evlenmişim.

-> Sen bana kilometrelerce uzak olsan da sol yanım kadar yakınsın, ömrüme ömür yüreğime can katansın.

-> Sen önce gözüme girdin, sonra kalbime girdin, artık sen benim hayatımdaki mutluluk kaynağı eşimdin.

-> Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

-> Dünyanın en güzel şeyi nedir bilir misin sevdiceğim. Eşini çok seven kocanın sevdiğini gösterebilmesidir.

-> Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı.

-> Seni sadece sen olduğun için seviyorum… Sayabileceğim onlarca sebebin arasında en güçlüsü; çünkü seni seviyorum.

Reklamlar

-> Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta, ölüme inat insanlar çoğalmakta… Bense sana inat sevmekteyim.

-> Yüzüme gülüp arkamdan vuranı, arkamdan kirli işler çevireni, görmediğim ama gördüğünü bildiğim Rabbime havale ediyorum.

-> Benim en güvenli limanın sensin her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.

-> Eşler denizin sahile vuran dalgaları gibi olmalıdır. Tüm olumsuzlukları sıra sıra gelen dalgalar gibi yok etmelidirler.

-> Seni gördüğüm zaman hayatın tüm stresini sıkıntısını unutuyorum içime bir huzur mutluluk doluyor. Seni çok özledim Aşkım.

-> Kader olsam yazılsam alnına. Yar olsam kazınsam aklına ve “dua” olsam, dökülsem dilinden. Sen “amin” desen, o an kabul olsam.

-> Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin?

Reklamlar

-> Seviyorum derken kalbim titriyor. Yanında her şey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

-> Kim demiş haram nedir bilmez Hayyam. Ben haramı helale karıştırmam, seninle içilen şarap helaldir sensiz içilen su bile haram…

-> Ben senin sadece güzel günlerinde yanında değilim kötü gününde de yanındayım sevgilim, seni değişmem hiçbir şeye unutma sevgilim.

Biricik Eşime Güzel Sözler

-> Şu hayatta bir hastalığa yakalandığım zaman iyileştirecek doktor çoktur, ama sana olan aşk hastalığıma çare bulacak hekim yoktur.

-> Gözlerimi gözlerine hapsetmeyi yüreğimdeki buzları alevinde eritmeyi seni bir ömür boyu sevmeyi istiyorum bir tanem seni senden istiyorum.

-> Varlığın huzur veriyor, gülüşün zaten anlatılmaz. Seni severek şükür ettiğim kaçıncı günüm bugün. Çok şükür varlığına, seni veren Rabbime.

-> Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile.

-> Hani gözler var ya sözleri anlatır hani sözler var ya gözleri ağlatır hani anlar var ya değeri geç anlaşılır bir de aşk var ya seni bana anlatır.

-> Ben seninle sevmeyi öğrendim sevgilim, sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum, yeni vardım farkına. Seviyorum seni, unutma bunu da.

-> Zaman; bekleyenler için çok yavaş, korkanlar için çok hızlı, yas tutanlar için çok uzun, sevinenler için çok kısadır ama sevenler için sonsuzluktur.

-> Aşkım; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim için de bir yıldız seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun.

-> Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

-> Her gencin en büyük hayalidir hem iyi, hem güzel birisiyle evlenmek. Benim hayalimde ise sadece beni çok seven canım eşim vardı. Seni çok seviyorum canım.

-> Seni asil insanların basit sevgileriyle değil basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

-> Sevgi en güzel güllerin yaprakları arasında saklanırmış ve o gül sevdiğine uzaktan aşkla bakarmış. Aynı benim seni sevdiğim ve sana baktığım gibi Bitanem.

-> Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.

-> Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

-> Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkansız deme çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm.

-> Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey ama artık ben şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum.

-> Ecele sözlü ölüme nikahlıyız, tesadüften doğduk yaşamak zorundayız, değil midir hepimizin sonu bir avuç toprak, korkumuz ölümden değil dostlar tarafından unutulmak.

-> Yalvarsam rüzgâra kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana, yalvarsam Allaha kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana.

-> Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek ek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

-> Sen yol aldığım gemi demir attığım son liman yapraklarımı titreten son sevdamsın sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın.

-> Eşinizi etkilemek için en güzel canım aşkım, biricik eşim sözlerini listeledik. Eşime aşk sözleri ve eşime anlamlı sözler sayesinde hayat arkadaşınızı mutlu edebileceksiniz.

-> Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, korkuyorum hayatım çünkü beni sevdiğini de söylüyorsun.

-> Tüm dünyam sensin bir tanem, sen yokken birisi ışıkları söndürmüş gibi karanlık sanki her yer. Seninle bu dünyanın tadı çıkıyor, yanından ayrıldığım anda çiçeklerini solduruyor sanki…

-> Damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum.

-> Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi superguzelsozler.com öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum.

-> Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Bizi sevmediği için bir kadına kızmak, sacımızın rengi kızılken neden siyah sarı olmadığımız için kaderimize kızmak kadar aptalca bir şeydir.

-> Senin olmadığın bir dünyayı istemiyorum ben gözlerimi seninle açmak seninle kapatmak istiyorum en güzel sözlerimi senin için söyleyeyim, senin kollarında son nefesimi vereyim. Senin gözlerine bakarak sonsuz olayım.

-> Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır. O da akıp giden zaman. Seninle hayatımız da bir yolumuz da ama zaman bizi ayırırsa diye korkuyorum. Sensiz bir ömür dilemedim ben hiç. Çok şükür ki nasip oldu, dualarım kabul oldu. Seni çok seviyorum karıcığım.

-> Bu gözler seni gördü, başkasını göremez artık. Bu yürek seninle güldü başkasıyla gülemez artık. Bu gönül seni sevdi, başkasını sevemez artık. Bu ömür seninle biter, başkası olamaz artık. Bir tanem, hayat arkadaşım, can yoldaşım. İyi ki girdin hayatıma, seni çok seviyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.