Kocaya Aşk Sözleri

Güzel sözler ve güzel mesajlar kategorimizdeki yazılarımıza kocaya aşk mesajları, kocaya en kısa aşk sözleri ve kocaya duygusal mesaj uzun sözlerimizi de ekliyoruz.

Reklamlar

Kocaya Kısa Aşk Sözleri

Kocaya Kısa Aşk Sözleri

-> Kocacım başımın tacı Allah bizi ayırmasın.

-> Allah müsaade ettiği sürece, seni seveceğim ben.

-> Güzel gözlüm iyi ki varsın iyi ki benim kocamsın.

-> Bağlıyım saklıyım sana kocacığım mühürlendim adeta.

-> Kocacığım seni dünyada her şeyden daha çok seviyorum.

-> Sen ellerimi isterken ben yüreğimi bıraktım sana yetmez mi?

-> Allah seni karşıma çıkardı ona tüm hücrelerim kadar şükrediyorum.

-> Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman.

-> Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir.

Reklamlar

-> Herkesi sevebilirdim. Sevmeye senden başlamasaydım. Evimin direği, her şeyimsin.

-> Ne bereketli şeymiş sana olan sevgim hiç bitmiyor. Seni çok seviyorum kocacığım.

-> Beni öperek uyandıracak kadar değil, uyandırmaya kıyamayacak kadar çok sevmelisin.

-> Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen. Bil ki senin için yanan kalbimdir.

-> İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

-> Sevgili kocacığım hayatımda olduğun için dünyanın en şanslı insanı olduğunu düşünüyorum.

-> Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana. Seni çok seviyorum kocacığım.

-> Ey gönlümün sol yarısı! Aklıma koydum seni, aklım almadı, kalbime koydum seni, sana doymadı.

-> Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım canım kocam.

-> Sarhoş olmaya gerek yok ki; Sen ‘SAR’. Ben ‘HOŞ’ olurum zaten. Seni çok seviyorum kocacığım.

-> Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin kabardığı.

-> Matematikle hesapladım fizikle ispatladım Türkçe ile söylüyorum seni seviyorum biricik kocacığım.

-> Sen önce gözüme girdin, sonra kalbime girdin, artık sen benim hayatımdaki mutluluk kaynağı eşimdin.

-> Canına can olmayı seviyorum. Seni seviyorum diyebilmek için geldim bu dünyaya. Seni seviyorum biriciğim.

Reklamlar

-> Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman. Canım kocam seni çok seviyorum.

-> Koca demek sırdaş demek, hayatın zorluklarına birlikte göğüs germek demek, birlikte gülmek birlikte ağlamak…

-> Koca bulmak bir sanattır. Elde tutmak ise bir görevdir. Seni çok seviyorum kocacığım. Sen benim her şeyimsin.

-> Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir. Seni çok ama çok seviyorum biricik kocacığım.

-> Tüm kelimelerim sana çıkıyor sevgilim… Tüm yollar beni sana götürüyor. Kaderimizi birlikte yazana şükürler olsun.

-> Sen benim önce aşkımdın, sevgilim oldun, sonra nişanlım oldun ve ömrün boyunca sürecek mutluluğun adı eşim oldun.

-> Bende koca denildi mi akan sular durur, kış olan mevsim birden yaz olur. Koca sevildi mi geçici değil ömürlük olur.

-> Gözlerin gözlerimde ellerin ellerimde aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

Reklamlar

-> Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler kocacığım.

-> Sen olmadan benim hayatım olamaz çünkü ben hayatımı seninle birleştirdim. Senin gibi bir eşle sevgimi ölümsüzleştirdim.

-> Kafanı boşalt ki yeniden doldurabilesin su nasıl bulunduğu bardağın şeklini alırsa sevgi de senin kalbinin şeklini alır.

-> Ya hayatımdaki tüm güzellikleri seninle yaşadım ya da hayatımdaki tüm güzellik sendin? Seni çok seviyorum hayat arkadaşım.

Kocaya Aşk Sözleri Uzun

-> Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

-> Her zaman gül hayata gülücük saç gülmeyi benimse çünkü senin bir gülüşün için koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

-> Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı? Canım kocacığım seni çok seviyorum.

-> Hayatın bana verdiği en güzel hediye sensin kocacığım. Benim hiç keşkem olmadı hep iyikileri yaşattığın için sana minnettarım.

-> Her zaman gül, hayata gülücük saç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

-> Kocacığım, biricik eşim, hayatımın ortağı, sırdaşım sana ne söylesem az hayatta bulduğum en nadide varlığım. Seni çok seviyorum.

-> Seninle evliliğim boyunca bir kez pişman oldum, o da seninle evlenmekte bu kadar geç kaldığım için. Sen ben her şeyimsin kocacığım.

-> Evimin sarsılmaz direği, gönlümün iyi kalpli meleği, benim dünya döndükçe seveceğim sevgimin tek sahibi canım kocam seni çok özledim.

-> Aşkımın ortağı kalbimin sahibi. Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana…

-> Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen benim bir tanecik kocacığımsın.

-> Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler aşkım her şeyim biricik kocacığım.

-> Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

-> Seni ilk gördüğüm anla şimdi ki heyecanım aynı ama seni ilk gün sevdiğim ile şimdi ki sevgim bir değil çünkü seni şimdi canımdan çok seviyorum.

-> Biliyorum şuan yanımda olsaydın beni öperek uyandırır günaydın canım derdin. Ama olsun sen benim uzağımda da olsa tek sevdiğim uğrunda öldüğümsün.

-> Sen benim gözlerime baktığın zaman benim kalbim sızlıyordu sence bu normal mi be sevdiğim? Senin de beni düşündüğün zaman kalbin heyecanla atıyor mu?

-> Sevgi çoğalınca güzelmiş, sevgi sevgiliye sunulunca özelmiş ve sevgi senin gibi insanda mükemmelleşirmiş. Benim her şeylerden çok sevdiğim canım kocam.

-> Dünyanın en güzel insanına eşime, hayat arkadaşıma haykırmak istiyorum. Sen benim çocuklarımın babası olacağın için ben dünyanın en şanslı annesi olacağım.

-> Sen benim en kıymetlimsin, en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin. Sen benim en güzel derdimsin.

-> Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

-> Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü superguzelsozler.com sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

-> Aşkımızın yıllara meydan okuyacağına, imrenilecek bir aşk yaşayacağımıza, sevgimizin hiç bitmeyeceğine söz veriyorum hayatım. Benim bugünüm de yarınım da sensin.

-> Evlilik parası, malı, mülkü olanla değil, cesur yüreği, kocaman kalbi olan, sevdiğini bir ömür boyu mutlu edecek olanla yapılır. Yani seninle yapılır canım aşkım.

-> Yalvarsam rüzgara kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana yalvarsam Allaha kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana.

-> Ey Allah’ım bu mutlu hayatı bana nasip ettiğin için, böyle bir insanı benim kaderime yazdığın için, bana böyle güzel duygular yaşattığın için sana sonsuz teşekkürler.

-> Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

-> Ben seninle evlendiğim zaman pişman oldum, o pişmanlığım da seninle keşke daha önce evlenseydim oldu. Sen benim geç kalmış sevgimsin ama hiç bitmeyecek ömürlük sevdiğimsin.

-> Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum.

-> Aşkım ben ölürsem beni ne cennete nede cehenneme alacaklar. Çünkü seni sevdiğim için en büyük sevabı isledim ama sana taparak tanrıyı inkar ettiğim için en büyük günahı işledim.

-> Bugün tencerem de buram buram sevgi var, yanında bir tutam mutluluk var, içecek olarak da aşk şarabı var. Soframda sevgili olarak da sen varsın bir tanem. Erken gel seni seviyorum.

-> İçim o kadar çok seninle dolu ki, insanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkuyorum. Bir tanem, güzel kocam seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. İyi ki hayatımdasın…

-> Ben senin canına can, damarına kan, hayatına anlam olmak için varım. Ben, sen benim hayatımda olduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yaşanmaz kılarım… Seni seviyorum canım kocam.

-> İnsanın bir eşi olmalı yolda yürürken gururla yürüdüğü, bir eşi olmalı insanın gözlerine bakarken yüreğinin yerinde duramadığı bir eşi olmalı insanın uğruda her şeyi göze alıp ondan vazgeçemediği.

-> Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının aslı anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır. Sen biliyorsun o gülümsemeyi bir tanem. Seninle güneş doğuyor adeta yüzümde. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.

-> Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun biricik kocan olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.