Dayı İle İlgili Sözler

Dayı İle İlgili Sözler, Dayıyla İlgili Sözler, Dayı Sözleri Kısa, Dayıya Delikanlı Sözler, Dayıya Ağır Sözler, Dayıya Komik Sözler, Dayı İle İlgili Sözler Resimli

Reklamlar

Dayıyla İlgili Sözler

Bazen bir arkadaş, bazen bir dost olan dayı için sözler hazırladık. Dayılar her zaman yeğenlerine destek olan onlar için bir şeyler yapmış kişilerdir. Dayı en zor zamanlarda ilk önce koşup gelen, başın sıkıştığı zaman yardım edendir. Maalesef herkesin dayısı olmayabiliyor.

Dayıyla İlgili Sözler

Dayı demek kocaman bir destek demektir.

Benim dayım yufka yürekli, merhamet kürekli, eli bol, harçlığı bol birisidir. Mesela ben şimdi ondan para isteyeyim, hemen gönderir.

Adamlığın dibi, mükemmel ötesi bir insandır dayı.

Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı, yeğenlerini mutlu etmesini bilmeli, onlarla birlikte neşeli vakitler geçirmeli.

Reklamlar

Dayı gibi arkadaş, dayı gibi sırdaş zor bulunurmuş. Dayı dediğin zaman akan sular dururmuş.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte, görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki varsın dayıcığım seni çok özledik.

Dayı gibi sırdaş dayı gibi arkadaş zor bulunurmuş dayı dediğin zaman akan sular dururmuş.

Hayatın en kötü anında, her şeyin bittiği bir anda elini uzatan ve bizi zorluklardan kurtaran bir dayıdır.

Çok fazla yaşamadım, çok fazla insan tanımadım ama tanıdığım insanların içinde iyi kalpli, koca yürekli, yakışıklı dayımı tanıdım.

Dayı candır, dayı kandır; dayın varsa gerisi teferruattır.

Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı yeğenleriyle vakit geçirmeyi sevmeli ve yeğenlerini nasıl mutlu edeceğini bilmeli.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun.

Sevgi her zaman yüreğinde kalsın mutluluk hep seninle olsun senden hiç ayrılmasın. Gülmek sana çok yakışıyor her zaman gülmen dileğimle seni çok özledim dayıcığım.

Reklamlar

Bir dayınız olduğunu düşünün. Derdiniz olduğunuzda oturup derdinizi dinleyen, bir sorunun olduğunda işini gücünü bırakıp koşup gelen, güldüğü zaman etrafına neşe saçan yaşam dolu, süper bir insan. İşte bu insan benim dayım.

Güzellik insanların içinde ama önemli superguzelsozler.com olan onu görmekte hissetmekte ben senin kalbinin ne kadar temiz olduğunu biliyorum biricik dayım seni çok özledik.

Dayı vardır hiç yeğenini arayıp sormaz, dayı vardır arada bir ara sorar, dayı vardır benim dayım gibi her anında yeğenin yanında olan, her zaman yeğenin yardımına koşan, bir arkadaş bir sırdaş.

Nedir dayı? Kimdir dayı? Herkeste vardır bir dayı belki ama herkesin dayısı bir olmaz kiminin dayısı yeğeni ile bir arkadaş gibi olur kimisi yolda görse selam bile vermez, kimisi ise dayı olduğunu bile bilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir