Dini Doğum Günü Mesajları

Dini Doğum Günü Mesajları, İslami doğum günü mesajları, dini doğum günü sözleri, Dini Doğum Günü Mesajları Sevgiliye, Dini Doğum Günü Mesajları Ablaya, Dini Doğum Günü Mesajları Abiye, Dini Doğum Günü Mesajları Eşime, Dini Doğum Günü Mesajları 2021

Reklamlar

İslami Doğum Günü Mesajları

Doğum günleri mesajları ve sözleri kategorimize en güzel dini doğum günü mesajlarını oluşturan yeni bir yazı ekledik. Bu sayfamızdaki dini anlamlı doğum günü mesajlarını whatsapp, facebook ve İnstagram aracılığıyla sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

İslami Doğum Günü Mesajları

Rabbim yüreklerimizden imanı ve Resul aşkını eksik etmesin. Yeni yaşın hayırlara vesile olsun, doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Hayır ve doğruluk yolunda nice yıllar dilerim dostum. İyi yaşlara.

Rabbim ömrünü hayırlı, günlerini güzel eylesin, canım ablam doğum günün kutlu olsun.

Kalbiniz huzurla dolsun bu mutlu gününüz kutlu olsun yeni yaşınız hayırlara vesile olsun inşallah.

Reklamlar

Seni bana yar diye karşıma çıkaran Rabbime şükürler olsun, ömrüm ömrüne, nefesim nefesine feda olsun. Bitanem doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

İyi ki senin gibi bir abim var. Canım abim doğum gününü kutlar Yüce Mevla’dan her şeyin hakkında hayırlısını dilerim.

Hayat sana hakkında hep en hayırlı olanı nasip etsin ve doğruluktan ayrılmasın yolun. Doğum günün hayırlı olsun.

Mevla’m başarılarına başarı katsın, işlerinde hayırlı kazançlar nasip etsin. Doğum gününü mübarek ve hayırlı etsin.

Yüce Yaradan’ın dileklerini kabul ettiği, hayırlı ve sağlıklı bir yıl geçirmen dileğiyle. Doğum günün mübarek olsun.

Dünya bir sınav yeridir ve hepimiz bu sınavdan geçiyoruz. Allah bizleri bu sınavı hakkıyla vermeyi nasip eylesin. Kardeşim doğum günü kutlu olsun.

Yarınların hep umut ve huzur dolu olsun. Rabbim her daim yolunu açsın. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Ben her gece kalkıp şükür namazı kılsam, her gün oruç tutsam, her günümü ibadet ederek geçirsem yani canım eşim seni bana eş kılan Allah’a ne kadar şükretsem azdır. Seni çok seviyorum canım iyi ki doğdun birlikte nice mutlu yıllara inşallah

Yeni yaşın hayırlara vesile olsun inşallah.

Rabbim önce sağlık ve huzur versin, yeni yaşın hayırlara vesile olması dileğiyle değerli meslektaşım doğum günün kutlu olsun.

Dileğim Allah’tan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.

Ey mümin bugün dünyaya gelişinin … yılını kutlamaktasın. Mevla daha nice güzel yaşlar nasip eylesin inşallah.

Bizler Allah’ın birer aciz kullarıyız, Allah’ım bizlerin günahlarını affetsin, ömürlerimizi hayırlı kılsın, imanla yaşayıp imanla ölmeyi nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken cenab-ı hak’dan sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Allah’ım kalbindeki imanı, gönlünden Resul aşkını eksik etmesin. Yeni yaşını hayırlara vesile kılsın.

Reklamlar

Allah’ım seni dünyaya getiren anaya uzun ömürler versin, senin gibi hayırlı bir evlat yetiştiren babaya hayırlı kazançlar nasip etsin. Temiz kalpli güzel kardeşimin doğum günü kutlu olsun.

Allah’ım kalbinden imanı, gönlünden superguzelsozler.com Resul aşkını eksik etmesin. Yeni yaşını hayırlara vesile kılsın. Yaptığın işlerin hayırlı ve bereketli olsun Allah’ın selam üzerine olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Allah c.c bundan sonraki hayatınızı da mübarek etsin. Doğumunuzun sene-ı devriyesini tebrik ederiz. Nice mutlu yıllara.

Senin kalbin kadar saf ve temiz bir yaşamın olmasını ve en dilediğin hayırlı dileklerinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun. Allah yeni yaşını hayır etsin.

Bizler zamanımızı her zaman oruç tutarak, namaza kılarak, ibadet yaparak geçirmeyiz. Biz sevdiğimizin doğum günü olduğunda onun doğum gününü de tebrik ederiz.  Allah hayırlı ömürler nasip etsin.

Doğum günün mutlu olsun, doğacak her yeni yarın senin mutluluk kaynağın olsun, En güzel doğum günü hediyen sevdiklerinin sevgisi olsun. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Selamün aleyküm arkadaş! Doğum günün varmış beni sana seni seven bir arkadaşın gönderdi. Ben senin doğum gününü kutlamaya geldim. Geç kalmadım demi.

Allah’ım doğum gününü kutlu peygamberimizin doğumu gibi mübarek kılsın. Yeni yaşın vatana, millete ve sana hayırlı olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevla’dan senin için dileğim huzurlu ve sağlıklı bir hayat geçirmen. Doğum günün gibi her gününde mutlu ve neşeli olasın. Doğum günün kutlu olsun.

Sana bir doğum günü ilahisi söylemek isterdim ama sesim güzel değil fakat yazım güzeldir doğum günü mesajı yazarım. Doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevla’dan huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederim. Doğum günün bundan sonraki hayatında sana huzur getirsin.

İnsanın her zaman karşısına iyi insanlar çıkmıyor. İyi senin gibi bir komşum var çok şükür. Canım komşum doğum günün kutlu olsun.

Doğum günündeki mutluluğun yaşamına yansısın, Allah’ım yaşamını mübarek ve hayırlı kılsın. Kutladığın her doğum günün bir öncekinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Seninle olan kardeşliğimiz daim olsun, bu gün ve bundan sonra ömrün boyunca gönlünden huzur eksik olmasın, Allah’ım huzurlu ve imanlı bir ömür nasip etsin. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Dostlar kapalı kapılar arkasındaki görünmeyen arkadaşlar gibidirler. Sen onları göremezsin ama onlar oradadır ve her zaman seni düşünürler. Onlar orada her zaman senin için var olurlar. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir