En Güzel Babalar Günü Mesajları

Sayfamızdaki bu yazımızda sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel babalar günü mesajları uzun, en güzel babalar günü mesajları duygusal ve en güzel babalar günü mesajları resimli sözlerini okuyabilirsiniz.

Reklamlar

En Güzel Babalar Günü Mesajları Kısa

En Güzel Babalar Günü Mesajları Kısa

-> Babalar gününe özel resimli babalar günü mesajları

-> Baba ocağı öyle sıcacıktır ki, odun kömür yanmasa bile hiç üşütmez.

-> Senin evladın olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

-> Çünkü babalar ne yaparsak yapalım arkamızda duran bir aslan gibidirler.

-> Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına… Babalar Günün kutlu olsun!

-> Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, Babalar Günün kutlu olsun!

-> Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

-> Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babalar Günün kutlu olsun!

Reklamlar

-> İnsan yürümeyi öğrense de, düşmemek için babasına ihtiyaç duyar. Nitekim tutacak en güçlü eldir babanınkiler.

-> Şefkat ve iyilik kalkanıyla insanlara yaklaşan ve bana da hep bunu öğütleyen canım babamın babalar günü kutlu olsun.

-> Baba, bizi hayatın fırtınalarından koruyan bilge bir sığınak gibisin. Seni çok seviyoruz, Babalar Günün kutlu olsun!

-> Bir insanın duyacağı en güzel şeylerden biri, babasının nasihatleridir. Nitekim baba nasihati hayatın gerçeklerini aralar.

-> Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

-> Çocuklarımın dedesi ve benim babamsın bana kazandırdığın sayısız tecrübe için teşekkür ederim. İyi ki varsın babalar günün kutlu olsun.

-> En mutlu Babalar Günün olsun sevgili babam! Sen çok havalı, saf ve yürekten naziksin. Umarım çocuğuma senin kadar iyi bir baba olabilirim!

Reklamlar

-> Her geçen sene daha da anlamlanan bu özel günde sana verebileceğim en değerli hediye yine sonsuz sevgim olacak. Babalar günün kutlu olsun.

-> Dünya’daki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar Günü’n kutlu olsun canım babam…

-> Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Babalar Günün kutlu olsun.

-> Bizi hayattan alabileceğimiz her türlü darbeye karşı koruyan ve üzecek tüm konulara karşı dimdik ayakta durabilen babamın babalar gününü kutlarım.

-> Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. Babalar Günü’n kutlu olsun.

-> Sevgin ve ilgin, mutlu çocukluk günleri, kutlamalar ve unutulmaz anlar için teşekkür ederiz! Seni çok seviyoruz fedakar babamız, günün kutlu olsun!

-> Baba, yaptığın her küçük şey için seninle gurur duyuyorum, sen benim kahramanımdın, öylesin ve her zaman öyle kalacaksın! Babalar Günün kutlu olsun!

Reklamlar

-> Her kızın ilk aşkı babasıdır, sen de benim hayata gözümü açar açmaz elimi uzattığım ilk dalımsın. İyi ki varsın babacığım, babalar günün kutlu olsun.

-> Biricik babacığım, ailemizin tatlı ve kocaman yüreğiyle en cesur olanı sensin… Seni özlemle kucaklıyorum. Yerini asla kimse dolduramaz. İyi ki varsın.

En Güzel Babalar Günü Mesajları Duygusal

-> Bana bir babadan çok arkadaş olduğun ve her üzüntümü paylaşıp derdime ortak olarak yaralarımı sardığın için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

-> Hayata gözlerimi açar açmaz beni sevgisiyle karşılayan ve bunu bugüne kadar başarıyla sürdüren canım babam bugün senin günün, babalar günün kutlu olsun.

-> Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

-> Ailemizin bir tanesi… Neler neler yapsam yine babalık hakkını ödeyemem, benim biricik ton ton babam. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve yanaklarından öpüyorum.

-> Beni her zaman güçlü bir birey olarak yetiştirip o şekilde hayata hazırlayan ve insanlara daima sevgi ile yaklaşmamı sağlayan süper babamın babalar günü kutlu olsun.

-> Beni hayata hazırlarken önüme çıkan taşları temizleyen ve kendimi güçlü hissetmemi sağlayan babacığım sana ne kadar teşekkür etsem az kalır. Babalar günün kutlu olsun.

-> Tüm arkadaşlarımın senin gibi bir babaları olmasını dilediğini biliyorsun! Senin gibi tatlı bir baba bulduğum için dünyanın en şanslı kızıyım. Babalar Günün kutlu olsun!

-> Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.

-> Sana bunu yeterince sık söylemediğimi biliyorum ama sen tanıdığım en iyi adamsın, benim gerçek ilham kaynağım ve olmak istediğim adama örneksin. Babalar Günün kutlu olsun!

-> Sen benim en büyük koruyucum ve en büyük ilham kaynağımsın. Seni o kadar çok seviyorum ki, bunu tarif edecek kelime bulmak bile zor. Seni seviyorum, Babalar Günün kutlu olsun!

-> Başka bir babam olduğunu hayal edemiyorum. Sen dünyanın en iyi babasısın ve umarım bir gün ben de senin kadar kibar ve anlayışlı olurum. Seni kelimelerin ötesinde sevdiğimi asla unutma!

-> Tüm dünyadaki en sevgi dolu, kibar ve koruyucu babanın Babalar Günü kutlu olsun! Senin babam olman beni kesinlikle daha iyi bir insan yaptı. Herşey için teşekkürler, Babalar Günün kutlu olsun!

-> Baba. Samimi ve sevecen olmak benim için çok zor, bunu biliyorsun çünkü biz aynıyız. Ama seni sonsuz seviyorum ve benim için yaptığın her küçük şeyi hatırlıyor ve takdir ediyorum. Mutlu Babalar Günü!

-> Yalnızca bugün değil her gün seni sevdiğimi ve verdiğin değeri asla yok sayamayacağımı söylemek isterim. Hep birlikte geçireceğimiz nice babalar günün olsun. Seni çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

-> Baba, sen yanımda görmek istediğim bir adamsın. Bana ve anneme olan sevgin kalbimi her gün neşeyle dolduruyor ve ben daha iyi bir baba hayal edemezdim. Yaptığın herşey için teşekkürler. Mutlu Babalar Günü.

En Güzel Babalar Günü Mesajları Whatsapp

-> Hayatta herkesin bir tek babası var! Sen ailemizin bel kemiğisin, merkezisin… Kelimelere ya da mesajlara sığamayacak kadar kocaman bir yer tutuyorsun kalbimde. Canım babam iyi ki varsın. Babalar Günü’n kutlu olsun.

-> Canım babam! Bir insan olarak gelişimime çok şey kattın. Sayenizde gerçek bir erkek olmayı, ahlaki değerlere ve haysiyete saygı duymayı öğrendim. Her şey için sana gerçekten minnettarım. Babalar Gününü tebrik ederim!

-> Canım babam, sen ailenin reisi, annemizin sevgili kocası ve çocuklarımızın dedesisin. Bu kadar çok rolü mükemmel bir şekilde oynamayı nasıl başarıyorsun? Sana hayran olmaktan asla vazgeçmeyeceğiz. Mutlu Babalar Günü!

-> Canım kocam, Babalar Günün kutlu olsun! Dünyada çocuklarımız için bu kadar harika bir baba olabilecek başka bir adam olmadığına inanıyorum. Senden aldıkları tüm güzel özellikler için her gün şükrediyorum. Seni çok seviyoruz!

-> Sana olan sevgimi anlatmaya kelimeler dahi yetmezken cümle nasıl kurulur bilemiyorum ama senin varlığın benim hayatımdaki en önemli detaylardan biri, iyi ki benim babamsın ve iyi ki senin evladınım. Babalar günün kutlu olsun.

-> Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam yeterince teşekkür edemem! Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

-> Bugün babalar günü ve ben en güzel hatıralarımızı aklımdan geçirip seninle yaşıyorum. Her an biraz daha özlem duyuyorum. Büyürken seni daha iyi anladım. Her yaptığın için teşekkürler. Kucak dolusu sevgiler, babalar Günü’n kutlu olsun.

-> Gerçek bir erkek ne isterse olabilir: pilot, mühendis, programcı vs. olabilir. Ama bir erkeğin olabileceği en iyi şey harika bir babadır. Ve dünyanın en iyi babasına sahip olduğum için gerçekten çok mutluyum! Babalar Günün kutlu olsun!

-> Yalnızca huyum değil sevgimin de sana benzediğini söylemek isterim. Aramızdaki sevgi bağının hiçbir zaman çözülmediğini ve gün geçtikçe daha da arttığını söyleyebilirim. En kıymetim ve en değerlim canım babam… Babalar günün kutlu olsun.

-> Bazen duygularımızı ifade edecek doğru kelimeleri bulamıyoruz. Bazen sevgimizi davranışlarımızla bile ifade edemeyiz. Babişko, bu o anlardan biri, çünkü sana olan sevgimiz o kadar büyük ki hiçbir şeye sığdıramıyoruz. Babalar Günün kutlu olsun!

-> Bir kelimeye ne kadar anlam yüklenebilirse o kadar anlam yüklüyorum ama yine de bir şeyler eksik kalıyor çünkü seni tanımlamaya kelimelerim yetmiyor. Hayatımdaki varlığın için teşekkür ederim, iyi ki varsın babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

En Güzel Babalar Günü Mesajları Uzun

-> Benim için her zaman bir rol model oldun. Bana nasıl dürüst ve güvenilir bir arkadaş olunacağını, insanlara nasıl saygı duyulacağını öğrettin ve daha da önemlisi mutlu bir aile hayatının ne olduğunu gösterdin. Teşekkür ederim! Günün kutlu olsun!

-> Yeri geldiğinde bana bir abi, bir kardeş bir arkadaş bazen de annelik eden bir tanem babam, iyi ki senin kızınım ve iyi ki sen de benim babamsın. Varlığın bana en büyük hediye derdin ya hep senin de varlığın bana ömürlük bir hediye. Babalar günün kutlu olsun.

-> Bir evladın en büyük şansı birbirinden kıymetli ebeveynlere sahip olmasıdır. Bu konuda oldukça şanslı olduğumu düşünüyorum çünkü senin gibi bir babaya sahibim. Annemin eşi benim ve kardeşimin babası olduğun için hayata sonsuz teşekkürler. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

-> Hayatım boyunca benimleydin. İlk adımı attığımda, ilk düştüğümde yanımdaydın. İlk mükemmel notumu aldığımda ve sınavımda ilk kez başarısız superguzelsozler.com olduğumda yanımdaydın. Yani ne olursa olsun beni her zaman anladın ve destekledin. Bunun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

-> Sen sadece gerçek bir baba değilsin. Benim için sen aynı zamanda tüm sırlarımı bilen ve saklayan gerçek bir arkadaşsın. Sen bana neyin doğru neyin yanlış olduğunu gösteren gerçek bir öğretmensin. Sen kendi ilkelerine sadık kalan gerçek bir adamsın. Bana rol model olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

-> Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim için, bana doğru yolu gösterdiğin için, bana zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın için, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve bana her zaman ilham kaynağı olduğun için… Kısacası benim için yaptığın her şey için teşekkürler baba. Babalar Günü’n kutlu olsun!

-> Baba, sen benim kahramanımsın, çünkü bütün hayatım boyunca orada benim için bekliyordun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir