Yeğene Doğum Günü Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Yeğene Doğum Günü Mesajları, Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajları, Haladan Yeğene Doğum Günü Mesajları, Amcadan Yeğene Doğum Günü Mesajları, Dayıdan Yeğene Doğum Günü Sözleri Mesajları, Yeğene Komik Doğum Günü Mesajları

Yazımızın sonunda yazımızla alakalı bir yorum yazarak bize destek olursanız çok memnun oluruz.

Reklamlar

Yeğene Doğum Günü Mesajları

Yeğene Doğum Günü Mesajları

Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun. Huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir hayatın olsun.

Teyzenin birtanesi büyümüşte doğum günü kutlayacakmış. Her doğum günün bir öncekinden daha güzel olsun, bahtın güzel yolun açık olsun Bitanecik yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Bugün gönlünden geçirdiğin ve dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Bugün ve bundan sonra her günün mutlulukla geçsin. Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Allah’ım seni her zaman mutlu etsin, o neşe ile gülen yüzünü her zaman güldürsün, en kötü gününde bile bir umut ışığı göndersin. Güzel yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi temiz kalpli ve anlayışlı bir yeğenim olduğu için, ne kadar mutlu olsam azdır. Yeni yaşını en içten duygularımla kutlarım. İyi ki varsın güzel yeğenim.

Yeğenleri Birtanesi; nice mutlu güzel, sağlıklı, huzur dolu yılların olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Teyzenin gülü, teyzesinin bitanesi minik yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Halasının her zaman çok sevdiği canı kadar değer verdiği canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun. Nice nice mutlu yıllara inşallah.

Reklamlar

Cimcime büyümüş ve bir yaşına gelmiş doğum günü kutlayacak. Daha nice mutlu doğum günlerine inşallah. Doğum günü kutlu olsun canım yeğenimin.

Söz ile değil de, yürek ile olmalı tüm sevgiler. Sözden değil de yürekten verilmeli tüm hediyeler. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Sen azmin ve yeteneğinle bizlerin göğsünü kabartacak yeğeni olacaksın inşallah. Rabbim yolunu açık etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Biz seninle dayı yeğen gibi değil de candan iki arkadaş, iki sırdaş gibiyiz. Her zamanda öyle kalacağız. Aslan yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en şanslı teyzesiyim ben. Çünkü senin gibi bir yeğene sahibim. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Yaşamının geri kalan kısmı, kalbinin güzelliği kadar güzel ve sevgi dolu geçsin. Hayatının her anında dolu dolu mutlu olman dileğimle, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim. Yarının bugününden daha mutlu olsun, ömrün mutluluk içinde geçsin.

Reklamlar

Aslan parçası adam olma yolunda adım adım ilerliyor. Rabbim başarılı ve sağlıklı biri olarak yaşamayı nasip etsin. Canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Her ne olursa olsun her zaman yüzünden gülümsemen eksik olmasın, her günün mutluluk tadında geçsin. Canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Eski yaşını şutlarım, yeni yaşının kutlarım yeğen, doğum günü pastandan bende isterim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun Bitanecik Yeğenim.

Bir yeğen bir teyzenin kendi çocuğu gibi sevilir. O her zaman düşünülür. Ne kadar uzakta da olsa hiçbir zaman unutulmaz. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Seni gidi tatlı cadı doğum günün kutlu olsun. Sana doğum günü hediyesi olarak süpürge alacaktım ama sende bundan çok vardır diye vazgeçtim.

Bak Yeğenim; bu hayatta her zaman mutlu olmayı bileceksin. Mutluluğu da çok uzaklarda aramayacaksın. İyi ve mutlu yıllara.

Ah şimdi senin yanında olsam senin o tombik yanaklarını sıksam, agu agu diyen dillerini yesem. Bitanecik yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Reklamlar

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yeğenim.

Yeğene Doğum Günü Sözleri

Benim minik kuşum, küçük kanatlı güler yüzlü meleğim, seni yanaklarından öpeyim, doğum gününü de kutlayayım. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Biricik yeğenim doğum günün kutlu olsun. Yüzünde ki neşe hiçbir zaman kaybolmasın. Nice mutlu yıllara…

Hayatının her saniyesinin, sağlıklı, mutluluk ve huzur dolu geçmesini temenni ederim. İyi ki doğdun. İyi ki varsın canım yeğenim.

Hayatının her döneminin, mutlu ve sağlıklı olduğun bir dönem olması ve tüm hayallerinin gerçekleşmesini dilediğim bir hayat sürmen temennisi ile her yeni yaş gününe, mutluluklara koşar adımlar ile girmeni, gelecek yaşantının sana kalbindeki tüm arzularını sunmasını ve sağlıklı huzur dolu bir yaşam geçirmeni dilerim. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Sen doğduğun zaman ben sizde kalıyordum. Günlerim hep sana bakmak biraz büyüyünce seninle oynamakla geçiyordu. Ben okuldan dönünce beni görünce nasıl da çok sevinirdin. Bende seni görmek için okuldan çıkar çıkmaz hemen eve gelirdim. Yıllar ne kadar da çabuk geçti demi yeğenim. Bak sen büyüdün ayrı ayrı yerlerde artık birbirimiz bayramdan bayrama görür olduk. Seni kocaman öpüyorum doğum günün kutlu olsun.

1 Response

  1. blank Serkan dedi ki:

    Benim tatlim biricigim guzel yegenimin dogum gunu kutlu olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir