Erkek Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Erkek Arkadaşa Doğum Günü Mesajları, Erkek Arkadaşa Doğum Günü Sözleri, Erkek Arkadaşa Güzel Doğum Günü Mesajları, Erkek Arkadaşa Komik Doğum Günü Mesajları, Erkek Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Whatsapp, Erkek Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Resimli Facebook

Reklamlar

Erkek Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

Erkek Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

-> Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

-> Seni veren Allah’a kurban olayım iyi ki varsın. İyi ki doğdun. Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma.

-> Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

-> Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

-> Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Reklamlar

-> Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

-> O kadar çok özledim ki seni anlatamam. Özlem dolu duygularla doğum günün kutlu olsun erkek arkadaşım. Seni her şeyden çok seven sevgilin var uzaklarda.

-> Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

-> Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için, bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın Kutlu olsun. İyi ki doğdun.

-> Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

-> Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara.

-> Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Nice mutu yaşlara arkadaşım.

Reklamlar

-> Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.

-> Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara.

-> Sana mutluluk dolu bir gün ve neşeyle dolu bir yıl diliyorum. İyi ki doğdun.

-> Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel arkadaşım.

-> Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun.

-> Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.

-> Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek gülümseyen gözlerinle. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

-> Beni tanıyan, her anımda yanımda olup beni tamamlayan bir arkadaş olduğun sana ne kadar teşekkür etsem az gelir. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın arkadaşım. Mutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.

-> Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

-> Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

-> Sonsuza dek sağlık ve mutluluk ile güzel bir gün diliyorum. İyi ki doğdun!

-> Gözlerini kapatıp ellerini kalbine götürdüğün zaman beni göreceksin. “Doğum günün kutlu olsun erkek arkadaşım” derken bulacaksın karşında.

-> Her zaman her şeyin gönlünce olmasını dilerim, o güzel gözlerin asla hüzünlenmesin yarının bugünden mutlu, bugünün dünden mutlu, doğum günün kutlu olsun.

-> Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

-> Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda şenle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

-> Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün Kutlu Olsun.

-> Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

-> Notalar olmadan müzik, ahenk olmadan şiir olmaz. Hayatın en değerli kavramı arkadaşlık ise sensiz olmaz. İyi ki dünyaya gelmişsin ve birbirimizin arkadaşı olmuşuz. Hayatın istediğin her şey umarım fazlasıyla bu önümüzdeki 365 günde seninle olur.

-> Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. İyi ki doğdun canım arkadaşım.

-> Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

-> Sevdiğimin doğum gününü unutacak kadar yaşlanmadım daha. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım.

-> Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım.

-> Nasıl söyleyeyim bilmiyorum. Meraklandırmak da istemiyorum. O yüzden hemen seni çok seviyorum ve doğum günün kutluyorum.

-> Yeni yaşınla birlikte çok daha geniş olabilen kalbinin içindeki en derin yerde beni sakla. Nice mutlu yaşlara birlikte ulaşalım bu sayede. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek arkadaşım benim.

-> Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

-> Geçmişte yaşadığın neşe, bugün sana geri gelsin arkadaşım. Sana yeni yaşında mutlu ve huzurlu bir gelecek diliyorum!

-> Gönüllerimizde hiç yerin eksik olmazken yanımızda olman ne de güzel iyi ki doğmuşsun.

-> Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice Yıllara Aşkım!

-> Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım.

-> Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler seninle olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun. Daha nice nice mutlu yıllara biricik erkek arkadaşım.

-> Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığın ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Sen canımın canı canım arkadaşımsın iyi ki doğmuşsun.

-> Hasret ve özlemle hayalini superguzelsozler.com kurduğum canım erkek arkadaşım, nice güzel doğum günlerine birlikte ulaşmamız arzusuyla.

-> Hadi bakalım. Doğum günün kutlu olsun. Ve unutma her geçen gün ölüme yaklaşıyorsun. Yani ortada kutlanacak bir şey yok. Ama yine de benden önce mesaj atan olursa kan çıkar.

-> Plasentadan çıktığın gün kutlu olsun nice mutlu yıllara.

-> Yeni yaşında da seninle kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmeden pes etmeyeceğiz dostum. Nice güzel yıllara, iyi ki doğdun.

-> Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.

-> Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Nice senelere bir tanem.

-> Hayatın en büyük zevkleri ve bitmeyen mutluluğu seninle olsun. Doğum günün mutlu olsun.

-> Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

-> Doğum günün kutlu olsun, yarın bugününden daha mutlu olsun.

-> Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın!

-> Tatlı tatlı gülümser, insancıl hareketler doğum günün ya bugün sürprizler seni bekler.

-> Gözlerini kapattıktan sonra dudaklarımızı birleştirelim. Hayalinde öp beni, doya doya. Gözlerini açarsan öleceğini düşün. Doğum günün kutlu olsun erkek arkadaşım.

-> Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj atıyorum. Mutlu yıllar sevgilim, iyi ki doğdun.

-> Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

-> Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu, sağlıklı yıllara.

-> Bugün senin doğum günün bizim için de özel bir gün çünkü senin gibi özel bir arkadaşımız var nice nice yıllara.

-> Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

-> Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Doğum günün kutlu olsun.

-> Yeni yaşını kutlar, eski yaşını şutlarım. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

-> Daha daha nice senelerde Allah bizi ayırmasın. Mutlu mesut birlikte güzel yaşlar dilerim.

-> Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyarsan arkadaş olabildiğim kadar buradayım. Doğum günün kutlu olsun dostum.

-> Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için. Doğum günün kutlu olsun ışığım.

-> Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

-> Senin gibi birini yolladığı için Allah’a şükürler olsun. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun erkek arkadaşım.

-> Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

-> Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın sevgili erkek arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım arkadaşım.

-> Geçmişte çektiğin tüm sıkıntılar, kederler geride kaldı artık. Yeni bir doğum günün daha geldi, kutlu olsun. Birlikte çok daha güzel ve neşeli günlere ulaşmak dileğiyle mutluluklar erkek arkadaşım.

-> Her zaman bana mutluluk ve neşe katmayı başardığın tüm güzel günler için sonsuz teşekkür ederim. Doğum günün kutlu, yüzün hep gülen olsun erkek arkadaşım.

-> Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

-> Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik erkek arkadaşım. Nice mutlu yıllara.

-> Seni karşıma çıkaran Allah’a şükürler olsun. Nice nice yıllara aşkım.

-> Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.

-> Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun.

-> Her ne kadar çok uzaklarda olsam da geceleri yıldızlara bakarak seni düşlüyorum. Şimdi, senin doğum günün başladı ya, kutlu olsun erkek arkadaşım.

-> Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

-> Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

-> Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

-> Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim.

-> Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun.

-> Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

-> Acı ve hüzün yıldızlar kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz, doğum günün kutlu olsun.

-> O kadar büyük güven duygusu aşılıyorsun ki her zaman yanımda olduğunu hissediyorum. Sahip olabileceklerimden çok daha fazlasını sunan erkek arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

-> Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle, doğum gününü kutlarım arkadaşım.

-> Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

-> Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim canım erkek arkadaşım. Nice güzel doğum günlerine.

-> Doğum günleri yeni bir yaş yeni bir başlangıçtır. Yeni yaşında ailenle ve sevdiklerinle mutlu bir hayat diliyorum.

-> Mutlu yıllar erkek arkadaşım, doğum gününü buralarda dahi olsa kutlamak istedim. Seni çok ama çok seven birisi olduğunu sakın aklından çıkarma.

-> Yeni yaşında da, hep olduğun gibi, sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Her şey gönlünce olsun doğum günün kutlu olsun.

-> Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

-> Tam benim kalbime göre birisini bana bahşettiği için Allah’a sonsuz teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun.

-> Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

-> Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

-> Yeni yaşın önce sağlık ve huzur, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin sana. Nice yıllara.

-> Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

-> Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

-> Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle.

-> Seni doğuran ana benim için doğurmuş. Uzun ve mutlu ömürlerde birlikte olmak dileğiyle, seni seviyorum.

-> Hayatımın kutup yıldızı olmayı seçtiğin için çok teşekkür ederim. Çok daha güzel ve huzurlu hatıralarımız olması temennisiyle doğum günün kutlu olsun erkek arkadaşım.

-> Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

-> Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

-> Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

-> Bir ömür boyu seninle olmanın mutluluğunu içimde hissediyorum. Doğum günün kutlu olsun erkek arkadaşım.

-> Tatlı insanların doğum gününü kutlamak her zaman zevktir. Senin gibi bir tatlı insanın doğum günü kutlu olsun.

-> Hem aklımda hem de kalbimde olduğun için hissedebiliyorum senin mutluluklarını. Yeni yaşınla birlikte en güzel mutluluklar bizlerin olsun erkek arkadaşım.

-> Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

-> İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun.

-> Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Doğum günün kutlu olsun canım.

-> Birlikte olduğumuz günlerin hepsi doğum günün olsa da yine de bugünün de kutlu olsun. Nice güzel senelere birlikte erişmemiz dileğiyle.

-> Yeryüzündeki eşsiz güzelliklerden biri senin kalbin. Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce.

-> Yeni yaşın dilediğin bütün güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin.

-> Sıradan bir arkadaş, sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

-> Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

-> Hayatımda tanıdığım en eşsiz insansın, seninle paylaştığımız anılar için her gün geçmişe teşekkür ediyorum. Nice mutlu yeni anılar yaşamak dileğiyle iyi ki doğdun ve iyi ki arkadaşımsın.

-> Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.

-> Her zaman bana güç verdiğin için yanında kendimi güvende hissediyorum. Şimdi, yanımda olmasan da doğum günün ikimize de güzellikler getirsin.

-> Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Bütün hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın.

-> Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana mutluluklar getirmesini diliyorum.

-> Ben arkadaş gözü göremezsem bu gözlerim nemdir benim. Arkadaşımı duymayan kulakları neyleyim. İyi ki varsın arkadaşım nice yaşlara.

-> Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

-> Beraber olamasak da bu sana mesajımdır benim. Doğum gününde istediklerinin hepsi bir an önce gerçekleşsin artık.

-> Dünyanın en yakışıklı erkeği benim sevgilim. Nice senelere aşkım, Allah bizi hiç ayırmasın.

-> Doğacak her yeni günü sana armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Haydi, kalksana, güzelce bir hazırlansana, bugün senin günün, yeni yaşın kutlu olsun.

-> Çok uzaklarda olsak da gül kokulu öpücüklerimi hediye niyetine gönderdim sana. Doğum günün şimdiden kutlu olsun erkek arkadaşım.

-> Sen benim ömrümün tek erkeğisin. İyi varsın ve iyi ki doğmuşsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir