Eş İçin Güzel Sözler

Uzakta olan, yakında olan veya birbirini göremeyen eşler için hazırladığımız bu güzel sözlerin yanında yine eş için güzel sözler uzun, eşe güzel sözler kısa ve öz ve kadından eşine güzel sözleri okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Eşim İçin Güzel Sözler

Eşim İçin Güzel Sözler

-> İyi ki diyorum, alnıma yazılmışsın.

-> Seni bana yazan Rabbime şükürler olsun.

-> Başımın tacı Allah gözüne yaş değdirmesin.

-> Gözüne kurban olduğum sen benim nefesimsin.

-> Her sabah senin varlığına şükrederek uyanıyorum.

-> Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter.

-> Huzurun kokusu senin kapısını açtığın evde saklı.

-> Sen benim bu hayatta başıma gelecek en güzel şeysin.

-> Canım eşim sen benim her şeyimsin seni çok seviyorum.

Reklamlar

-> Dünyada en mutlu şey ikimizin birlikte attığı imzadır.

-> Evimin huzuru, gönlümün nuru canım eşim seni çok seviyorum.

-> Bu hayatta asla öğrenmek istemediğim tek bir şey var: Sensizlik.

-> Biricik eşim, benim en yakın hayat arkadaşım! Seni çok seviyorum.

-> Bakarken kıyamamak mı, Yoksa baktıkça doyamamak mıdır aşk? Özdemir Asaf

-> Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman.

-> Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dileğim değil, Şafak sökerken ettiğim duamsın.

-> Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, sevdam, umudum ve her şeyimsin.

-> Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar.

-> İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

-> Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin.

-> Söyle sevdiğim sen şiir seviyorsan senin için şair olayım sayfalarca seni sevdiğimi yazayım.

-> Mutlu olsak da seninle, mutsuz olsak da seninle, her daim ömür boyu hayatta seninle birlikte.

-> Aşk çiçeğini duydun mu hiç? Toprakta yetişmeyen, yaprakları olmayan… İşte o aşk çiçeği sensin.

Reklamlar

-> Mevsimler değişir, yıllar geçer gider ama ben seni nasıl sevdiysem hep öyle kalacağım bitanem.

-> Canım aşkım. Sana olan sevgim o kadar bereketli ki, ne kadar çok seversem, o kadar çok artıyor.

-> Fırtınalarda, alaboralarda sığınağımsın. Çünkü biliyorum ki sen, yolun ortasında elimi bırakmazsın.

-> Dünyanın en güzel şeyi nedir bilir misin sevdiceğim. Eşini çok seven kocanın sevdiğini gösterebilmesidir.

-> Sen benim gözlerime ışık kalbime heyecan oldun sen benim son nefesime kadar çok seveceğim canım eşim oldun.

-> Kuyruklu yıldızları bilir misin? Yetmiş senede bir kez görülürlermiş onlar. İşte ben yıldızımı sende buldum.

-> Sana bakarken coşuyor gönlüm. Bana her baktığında yüreğime akıyor aşk. Kaç kişi sahip olur ki böyle bir şansa?

-> Sen ruhuma cemre diye damladıktan sonra. Ben bu bedeni neyleyim. Aşk da Sen, hasret te Sen, Ben de Sen. Mevlana

-> Gülüyorum bazen kendi kendime, tuhaf tuhaf bakıyorlar bana. Nereden bilecekler ki senin gibi bir eşe sahip olduğumu?

Reklamlar

-> Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

-> Senin sevgini tattıktan sonra başka sevgiyi neyleyim, ben sensiz bu dünyada yaşayacaksam, istemem kalsın hemen öleyim.

Eşe Güzel Sözler Kısa

-> Sen olmadan benim hayatım olamaz çünkü ben hayatımı seninle birleştirdim. Senin gibi bir eşle sevgimi ölümsüzleştirdim.

-> Sen bana bir eş, bir hayat arkadaşı oldun. Sen benim hayatıma anlam katanım oldun. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.

-> Güneş her sabah doğuyor, her akşam batıyor tekrar tekrar. Oysa sen, benim kalbime doğduğundan beri batmadın, batmayacaksın.

-> Aynı anda dört mevsimi yaşamak gibi seninle olmak, hem içimi ısıtıyorsun, hem de seni kaybedecek olma ihtimali üşütüyor beni.

-> Hadi gel tut ellerimi. Benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

-> Seni sevmek yaşamak gibi, seni sevmek nefes almak gibi, seninle olmak dünyanın en güzel yerinde yaşamak gibi. Seni çok seviyorum.

-> Varlığın huzur veriyor, gülüşün zaten anlatılmaz. Seni severek şükür ettiğim kaçıncı günüm bugün. Çok şükür varlığına, seni veren Rabbime.

-> Sonra sen çıktın geldin. Tüm kara bulutlar yok oldu gelişinle güneşi getirdin. Baharı kattın ömrüme. İyi ki geldin! Ömrüme, yoluma, evime.

-> Ne kadar taş kalpli de olsam, senin bir gülüşünle pamuk yürekli olurum, sen üzülüp gözlerinde bir damla yaş süzülse bile yanar kahrolurum.

-> Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

-> Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.

-> Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Gel birbirimize hayat olalım. Sen senin canına can, damarına kan, ben hayatına anlam olmak için varım.

Eşe Güzel Sözler Kısa Ve Öz

-> Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

-> Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana böyle mükemmel bir eş verdiğin için, beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun.

-> Hani gözler var ya sözleri anlatır hani sözler var ya gözleri ağlatır hani anlar var ya değeri geç anlaşılır bir de aşk var ya seni bana anlatır.

-> Omzuna başımı yasladığımda, kendimi zırhlar giymiş, silahlar kuşanmış gibi hissediyorum. Çünkü kendimi en çok güvende hissettiğim yerdeyim: Yanında.

-> Hayatımın en güzel kadını, çocuğumun annesi… Çocuğumuz güzelliğini senden almış benim bir tanem, ikinize de bakmaya kıyamıyorum. Sen benim canımsın.

-> Hayatımın anlamı, benim bir tanecik prensesim… Bugün de güzel gözlerinle bana bakarak ve o muhteşem gülümsemenle uğurladın beni. Sen benim mucizemsin.

-> Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

-> Sabır kalmadı içimde, dertler yaş oldu gözümde, bu hasretlik denizinde boğulmadan gel, sensiz isyan ettim her an dünyam kahır dünyam zindan olmadan gel!

-> Hiçbir hayale sığdırama dığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte ötesi de yok gerisi de. Aşk bir uçurumdan düşmek gibidir, bunun için sevgiliye ‘yar’ denilir.

-> Benim güzel meleğim seni ne kadar özlediğimi bilemezsin, sensiz geçen günler sanki çölde susuz geçen günler kadar yakıcı ve kavurucu, seni çok seviyorum.

-> Seni asil insanların basit sevgileriyle değil basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

-> Sevgi en güzel güllerin yaprakları arasında saklanırmış ve o gül sevdiğine uzaktan aşkla bakarmış. Aynı benim seni sevdiğim ve sana baktığım gibi Bitanem.

Kadından Eşine Güzel Sözler

-> Öyle bir düğüm ki bizimkisi, hiç çözülmeyecek kadar sağlam. Ellerimi tuttuğundan beri, üşümedi hiç ellerim. Gözlerime baktığından beri, ağlamadım bir daha.

-> İyi günde kötü günde her zaman benim yanımda kalıp bana destek vermekten hiç kaçınmadın. Mutluluğu seninle yaşamaya başladım huzuru nefsi sende tattım ben.

-> Geçme ırmak yanından suyu azalır. Seni gören selvi eğilir, boyu azalır. Salınma dünyanın üstünde dünyanın başı döner. Çıkma mehtaba yıldızların ışığı söner.

-> Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

-> Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

-> Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

-> Dünyanın en temiz kalpli, en iyi insanının eşi olmaktan çok mutluyum aşkım. Beni mutlu ettiğin gibi, bana bu mutluluğu yaşattığın için ayrıca teşekkür ederim.

-> İlk görüşte aşk, sadece filmlerde olur sanırdım. Seni görünce anladım ki, gerçekten oluyormuş. Üstelik ilk görüşte değil, her görüşte yeniden âşık oluyorum sana.

-> Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık çocukların içinde yaşadığı bir çığlık aşk dediğin nedir ki histen nefesten varlık umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık.

-> İnsan en çok sevdiğine kırılır, sen de bana çok kırıldın bir tanem. Gözlerini benden uzak tuttuğun her saniye aklımı başıma getirdi. Beni sensizliğe hapsetme, ne olur!

-> Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi superguzelsozler.com seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

-> Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık bu ömür senle biter başkası olmaz artık.

-> Sanma ki senden uzaktayım, ben senden ne kadar uzağa gidebilirim ki, ben seni düşünmeden ne kadar yaşayabilirim ki. Seni sevmek kadar seni özlemekte çok güzel Canım sevdiğim.

-> Sana bir şey itiraf edeyim mi? Seninle olan evliliğim süresince, bir defa pişman oldum. O da seninle evlenmekte, niye bu kadar geç kaldım diye. İyi ki varsın hayatımın anlamı.

-> Biz seninle, bir saatin akrep ve yelkovanı gibiyiz. Birbirini tamamlayan iki parçayız. Akrebi olmayan saat ne işe yarar ki? Peki ya yelkovanı olmazsa, o saat gösterir mi doğruyu?

-> Dünyalara sahip olmak için çok zengin olmaya gerek yok. Senin gibi bir eşe sahip olmak yeter. Dünyayı dolaşmak için de gezgin olmaya gerek yok. Sen yedi iklimi yaşatıyorsun bana.

-> Sen, aşkın en güzel hâlisin. Sen aşkın ta kendisisin. Aşkın sözlükteki karşılığı senin adın. Sen geçici bir tutku değil, öylesine bir arzu değil, hayatımın merkezindeki tek kişisin.

-> İçim o kadar çok seninle dolu ki, insanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkuyorum. Bir tanem, güzel karım seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. İyi ki hayatımdasın…

-> Sen bu hayatın bana verdiğin en güzel hediyesin canım eşim. Seni her an çok seviyorum. Keşke seninle henüz tanışmamış olsaydım, seni ilk gördüğüm günü yeniden ve defalarca yaşamayı ne çok isterdim.

-> Dipsiz bir deniz gibi seni sevmek. Dalgalar alıp götürüyor beni, kıyıdan çok uzaktayım. Ama ne gariptir ki, hiç üşümüyorum ve boğulmuyorum bu denizde. Bilakis, içimi açıyor benim, öylesine ferah, öylesine huzur verici.

-> Sen dünüm olduğun gibi bugünüm, bugünüm olduğun gibi de yarınım olarak kalacaksın. Ben bilmekteyim ki, Allah’ın izniyle sonsuzum olacaksın. Sonsuzluğa birlikte yürüdüğüm yol arkadaşım, canım aşkım, biricik eşim iyi ki varsın.

-> Ne söyleyebilirim ki sana? Hangi kelimelerle anlatayım güzelliğini? Ya da bulabilir miyim sana olan aşkımı dile getirecek bir cümle? Hiç sanmıyorum… O yüzden yapabildiğim tek şey, içinde kaybolduğum gözlerine bakmak, bakmak, bakmak…

-> Ellerin ısıtıyor ellerimi. Gözlerimin içi bana baktığında gülüyor. Kalbim zaten aşkınla dolu. Kafamın içindeyse hep sen… Kokun esir almış tenimi, kulaklarımın aradığı tek şey de, güzel sesin. Kısaca sen, benim gerçeğim, her şeyimsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir