Eşe Günaydın Mesajları

Bu yazımızın içeriğinde neler okuyacaksınız: Eşe Günaydın Mesajları, Eşe Günaydın Sözleri, Eşime Günaydın Mesajları, Eşim İçin Günaydın Mesajları, Eşime Duygusal Günaydın Mesajı, Günaydın Mesajları Eşe, Eşime Güzel Günaydın Mesajları

Reklamlar

Eşe Günaydın Mesajları

Eşe Günaydın Mesajları

Artık hemen hemen hepimizin uyanınca yaptığı ilk şey telefonu elimize alıp bakmak oluyor. Eşinizin uyandığı zaman sizin göndermiş olduğunuz günaydın mesajını görmesi onu çok mutlu edecektir. Eşinizin karakter yapısına uygun günaydın mesajını seçmeniz de elbette çok önemlidir.

Ben güne başlarken de, günü bitirirken de hep seni düşünüyorum. Günler geçecek yine kavuşacak birlikte çok mutlu olacağız. Günaydın canım eşim.

Günaydın kelimesinin anlamı, mutluluk kelimesinin tamamlayanı, hayatımın anlamı günaydın canım eşim.

Seni bana eş olarak alnıma yazan Rabbime şükürler olsun. İyi ki varsın ve iyi ki benim eşimsin. Günaydın Karıcığım.

Reklamlar

Bitanecik eşim günün aydın olsun, gözlerini aç ve güzelleşsin dünya. Bak güneş doğdu ama sensiz karanlık günlerim, aç ki gözlerini aydınlansın günlerim.

Günün güzel, hayallerin gerçek olsun, umutların hiç bitmesin. Hayatımın anlamına bu günaydın mesajı da benden olsun.

Günaydın vuslatım, günümü aydınlatanım. Uyanmasıyla üşüyen kalbimi ısıtanım, Günaydın…

Günaydın hayat arkadaşım, ruh ikizim sen şimdi uyuyorsundur ben senden adım adım uzaklaşırken yine aklımda sen varsın, yollara düştüm senden bedenen uzaklaşıyorum ama kalben hep seninleyim. Uyandığın zaman gülümsemen dileğiyle bu mesaj sana günaydın Aşkım.

Bir gülüşüne dünyaları yaktığım kadınım günaydın.

Rabbim bizi ömür boyu mutlu etsin, bizi birbirimizden hiç ayırmasın, mutlu mesut çocuklu kocaman bir aile eylesin. Canım eşimin günü aydın olsun.

Reklamlar

Günaydın hayat yoldaşı canım eşim; kahvaltıyı hazır ettim, ekmeğine en sevdiğin reçeli de sürdüm. Çayı da yeni koydum ocağa, seni bekliyorum.

Yeni güne de, hayata da seninle başlamak güzel. Günaydın yakışıklı kocacığım.

Yeni bir güne başlamak üzereyken yine aklıma sen geldin, seni ne kadar çok sevdiğim geldi. Günaydın Nefesim.

Gülümsemen bol olsun, mutluluğun kahkahalarla son bulsun, eğer gözlerinden yaşlar akacaksa o da ağlamaktan olsun. Canım eşime yürek dolu günaydın olsun.

Benim dünyalar kadar güzel karıcığım günaydın. Seni öyle prensesler gibi uyurken bırakıp gelmek çok zor oldu. Seninle güne başlayamadığım için çok üzgünüm.

Benim aydınlığımda sensin, mutluluğumda sensin. Sen varsan ne derdim vardır benim, ne de kederim. Sen varsan yanımda ne hayatın zorluklarından korkarım ne de ölümden. Seni çok seviyorum Aşkım.

Reklamlar

Telefonu eline alıp ilk baktığında bu mesajımı gör istedim. Günaydın canım, seni çok seviyorum.

Güzel bir güne güzel birinden gelen günaydın ile başlamaya ne dersin. Günaydının benden olsun o zaman. Günaydın J

Benim günüm seninle biter, seninle başlar. Seninle başlayan bu güne de Merhaba.

Kahvaltıyı hazırladım, hazırlıklarımı yaptım birazdan yola çıkacağım. Şimdi mutfaktan yola çıktım, koridordan sana doğru geliyorum, sana yaklaştıkça daha çok mutlu oluyorum ve geldim günaydın canım.

Sensiz hiçbir sabahın anlamı yok benim için hayatım. Günaydın diyemediğim her gün için özür diliyorum. Sensiz başladığım her sabah için kendimi intihar ediyorum.

Eşe günaydın mesajları yazımıza devam ediyoruz. Sizde eşinize güzel bir mesaj göndererek onu mutlu edebilirsiniz.

Ben senin yanında uyumak ve senin yanında uyanmak istiyorum. Ben senin iyi geceler sözlerinle uyumak, günaydın sevgilim sözüyle uyanmak istiyorum. Ben senli geceler, senli günler istiyorum. Senin olmadığın bir dünyanın, senin olmadığın bir hayatın hiç önemi yok benim için.  Tadı yok sabahların sen olmayınca. Tadı yok bir yataktan tek kalkınca. Tadı yok üstümdeki yorganı çeken ellerin olmayınca. Seni çok özledim Bitanem. Günaydın.

Dünyanın en güzel karısınadır bu mesaj; günaydın Prensesim seni çok seviyorum.

Günaydın kelimesinin anlamı, superguzelsozler.com mutluluk kelimesinin tamamlayanı, hayatımın anlamı günaydın kadınım.

Günaydın erkeğim, günaydın yiğidim, günaydın her şeyim.

Gün daha başka doğuyor sen hayatımdayken, güneş daha bir başka gülümsüyor evrene sen uyanınca. Günaydın hayat arkadaşım.

Düşler kurup, onlara sarılıp uyurum. Çiçek bahçesi dudaklarına öpücükler kondururum. Her sabah kahvaltısında saçlarının kokusunu duyarım. Günaydın sevgilim.

Günaydın canım eşim;  İlk ayrı sabahımız değil, ama sanki ilk kez ayrı kalıyormuşuz gibi hissediyorum bil. Sensiz sabahların canı çıksın, sensiz gün sabaha kavuşamasın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir