Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Kardeşe Doğum Günü Mesajları, Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajları, Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları, Kardeşe Komik Doğum Günü Mesajları, Abiden Kardeşe Doğum Günü Mesajları, Abladan Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Reklamlar

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun, gözlerin her daim gülsün, canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Senin için bugün yeni bir sayfa açılacak, bu sayfaya en güzel günleri yazman ve çok mutlu olman dileğiyle güzel kardeşimin doğum gününü kutlarım.

Doğum günleri bir arada olmak ve kardeşin mutluluğuna şait olmak içindir. Bende yanında olup senin mutluluğunu görmek boynuna sarılmak isterdim. Gelemedim ama unutmadım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Günlerin umutlu, geleceğin hep mutlu doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Sen benim bu dünyada canım kadar sevdiğim ve senin bir damla gözyaşına dünyayı yakacağım biricik kardeşimsin. İyi ki varsın iyi ki benim kardeşimsin. İyi yıllara kardeşim.

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Reklamlar

Kardeşşşşşşş bugün senin doğum gününmüş böyle bir günde doğulur mu be kardeş ne maaş günü, ne para. Şimdi sana doğum günü hediyesi alayım desem para yok. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Mutluluğu hiçbir zaman uzaklarda arama, mutluluk senin tertemiz kalbinde saklı canım kardeşim. Rabbim her şeyi gönlüne göre versin, doğum günün kutlu olsun.

Çok kardeşim var ama sen bitanesin, senin yerin bende her zaman özeldir. Doğum gününü kutlar sağlıklı başarılı bir hayat dilerim sevgili kardeşim.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim.

Doğum günün gibi olsun her günün, her zaman gülsün o güzel gözlerin, eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Doğum günün kutlu olsun Kardeşim.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun yakışıklı kardeşim.

Kardeşler yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim. İyi ki doğdun.

Öyle süslü püslü laflar etmeyi bilmem ben, benim kardeşim var bende onu dünyalar kadar çok seviyorum. Şimdi onun doğum günüymüş doğum gününü kutlar alnından öpüyorum.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun kardeşim.

Reklamlar

Bu mesaj ablasında canı kadar çok sevdiği kardeşine gönderilmiştir. İçeriği sevgi ile doldurulmuştur. Canım kardeşim nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun.

Bir şey var gibi ben doğunca hemen arkamdan sen gelmişsin, ailemizin küçük şımarık tatlı cadısı doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum nice iyi yıllara.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı bir ömrün olsun, doğum günün kutlu olsun.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun güzel kardeşim.

Bugünün ve her günün doğum günü tadında geçsin, Rabbim sana dilediğin ve senin için hayırlı olan her şeyi versin. Canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara canım kardeşim.

Yanında olmasam da unutmadım bugün doğum günü olduğunu, nasıl unutabilir ki insan canı kadar sevdiğinin doğum gününü. Doğum günün kutlu olsun prensesim.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. İyi ki doğdun canım kardeşim.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yıllara kardeşim.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir